‘Q2 خواهد بود یک حمام خون’: آقا مارتین سورل در جشنواره کن, M&A و Covid-19 bounceback

آقا مارتین سورل اجرایی رئیس S4 سرمایه پیش بینی کرده است که در سه ماهه دوم سال خواهد بود “حمام خون” برای بسیاری از شرکت ها به خصوص کسانی که به صورت دیجیتالی قوی است.

صحبت کردن درام به عنوان بخشی از آن انتقال دیجیتال جشنواره سورل گفت که او تا به حال شاهد شیوه های کار تغییر در سراسر کسب و کار در هفته های اخیر بود اما کمتر مشتاق تر از دیگران به تحسین چگونه به سرعت آن را تا به حال صورت گرفته در برخی از شرکت ها.

“من شنیدم چند نفر تبریک خود را در مورد چگونه سر در گم هستند که مردم خود را می توانید از خانه کار می کنند,” او گفت:. “این چیزی است که ما انجام شده است در S4 سرمایه در حال حاضر. ما 2,500 مردم کاملا هماهنگ به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر از آنجا که آنها استفاده می شود به کار از خانه کار 24/7 و چالاک.

“این است که در یک معنا هیچ چیز جدیدی به آنها… این صنعت پر است از افرادی که اقتباس به ساعات کار انعطاف پذیر برای بسیاری از ماه اگر نه سال است. این بحران خواهد شد سرعت بخشیدن به فن آوری و مردم را بسیار راحت تر با استفاده از آن.”

سورل معتقد است که حصول و کسب و کار جدید خواهد شد به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار و در عین حال گفت: ممکن بود به توافق برسند معاملات از طریق مجازی به این معنی است.

که در مقابل او در زمان این فرصت را به تماس در جشنواره کن شیرها به تغییر چگونه آن را در عمل و چه آن را تسهیل.

“من به طور جدی تجدید نظر من سفر الگوهای,” او گفت:. “Ascential باید به طور جدی تجدید نظر زمان و ماهیت جشنواره که آن را می گیرد و چگونه. لازم است برای گرد هم آوردن بسیاری از مردم در گسترده هزینه در جنوب فرانسه که در آن زمان از سال و یا وجود دارد بهتر است آن را انجام دهید ؟

“آن را به خوبی ممکن است با توجه معاینه که آنها تصمیم به انجام در انجام آن اشتباه خواهد بود. آنها باید تجدید نظر اساسی.”

سورل همچنین صحبت در مورد تاثیر coronavirus را در کسب و کار و عملکرد در سراسر جهان انتظار برای دیدن “معکوس مربع ریشه” به جای که قبلا پیشنهاد V-شکل در جهان چگونه اقتصاد را بهبود می یابند نسبت به Q4.

یک بخش او دیدن چنین بهبودی از این بود ادغام و اکتساب فضا با اشاره به طولانی خشک ‘قدرت’ صندوق سرمایه گذاری است هنوز هم به صرف توسط امثال دریاچه نقره ای و Bain Capital.

بنیانگذار اضافه شده او eyeballing کوچکتر خریداری برای S4 سرمایه با تمرکز بر داده ها و تجزیه و تحلیل قابلیت های.

“ما را فشرده و تغییرات رفتاری را به دو یا سه هفته از قفل پایین,” او اضافه شده است. “به خوبی ایستاده آن را حتی سخت تر.

“وجود خواهد داشت تغییرات ساختاری مهم در سازمان صنعت و من می بینم سهام خصوصی داشتن یک نگاه سخت خوب در این بخش و در آینده به این دیدگاه که شرکت های برگزاری بهتر خواهد بود تقسیم و یا به بخش خصوصی واگذار

“صاحبان رسانه را سرعت بخشیدن به ارتباطات دیجیتال و در نهایت مدیران شرکت که قبل از Covid-19 احتمالا احساس نسبتا راحت و عدم تمایل به برهم زدن وضع موجود را برهم خواهد شد که در حال حاضر.

“Q2 خواهد بود مانند یک حمام خون. شرکت های که معاشقه با قابل توجهی دیجیتال اختلال را واقعا سخت و روشن عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.”

سازمان دیده بان مصاحبه کامل با آقا مارتین سورل فیلم برداری به عنوان بخشی از درام دیجیتال تحول جشنواره فوق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر