QB عروسکی بریج نشانه 3-در سال 63 میلیون دلار قرارداد با Panthers

شارلوت, N. C. — پنترز کارولینای رسما امضا عامل رایگان کارفرمایی عروسکی بریج به یک قرارداد سه ساله.

یک فرد آشنا با این وضعیت به اسوشیتد پرس گفت هفته گذشته که قرارداد به ارزش 63 میلیون دلار. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در هفته گذشته به این دلیل که تیم نیست انتشار مالی از نظر قرارداد.

ماساچوست جایگزین 2011 No. 1 به طور کلی انتخاب Cam نیوتن که در روز سه شنبه منتشر شد پس از نه فصل با این تیم است.

ماساچوست وارد هفتمین فصل NFL پس از گذراندن چهار فصل با وایکینگ ها و دو با پرستاران. پس از Drew Brees مجروح و انگشت شست خود را در اوایل فصل گذشته ماساچوست در پا و رفت 5-0 به عنوان یک نویسنده با قرار دادن نیواورلئان بصورتی پایدار و محکم در کنترل NFC جنوبی.

او در پایان فصل با 1,384 متری عبور نه touchdowns و دو interceptions. او پنجم در NFL در کارفرمایی امتیاز (99.1) در میان بازیکنان که آغاز شده و حداقل پنج بازی و ششم در تکمیل درصد (67.9).

ماساچوست انتخاب شد توسط وایکینگ ها با 32 انتخاب کنید از 2014 پیش نویس است. او به دست آورده Pro کاسه افتخارات در سال 2015 پس از پیشرو وایکینگ ها را به یک 11-5 ضبط و اولین NFC شمالی عنوان از 2009. شدید مصدومیت زانو رنج می برد در عمل متوقف جوانه زدن حرفه ای باعث او را به دست اکثریت دو فصل است.

برای کار خود را ماساچوست است 22-12 به عنوان یک نویسنده و پرتاب برای 7,652 متری با 38 touchdowns. او یک 65.2 درصد تکمیل.

پلنگ به تازگی اضافه شده یک سلاح کلید برای Bridgewater, موافقت با شرایط دو سال 20 میلیون دلار قرارداد در روز سه شنبه با عامل رایگان گیرنده گسترده رابی اندرسون از New York Jets. او می پیوندد دریافت پارسیان که شامل D. J. Moore و کورتیس ساموئل.

این پلنگ در حال حاضر نه گسترده گیرنده در فهرست همچنین با اضافه کردن کیت کیرکوود, Pharoh کوپر و ست رابرتز از طریق آژانس.

کارولینای منتشر شد veteran تنگ پایان گرگ اولسن و امضا کرده ست DeValve به نقطه خود را.

پلنگ در میان یک بازسازی زیر سر مربی جدید مت Rhule از بیلور.

همراه با انتشار نیوتن linebacker لوقا Kuechly بازنشسته و گارد Trai ترنر معامله شد به شارژر برای مقابله با راسل Okung. رایگان عامل گارد گرگ ون Roten امضا شده با جت.

چند کلید دفاعی بازیکنان از جمله لبه حمله کننده ماریو ادیسون دفاعی پردازد جرالد McCoy در Dontari Poe و ورنون ساقی linebacker Bruce Irvin, cornerback جیمز Bradberry و ایمنی اریک رید بودند یا منتشر شده یا نه دوباره به امضا رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im