ملکه: تاریخ را به یاد داشته باشید اقدامات خود را در coronavirus بحران

در نادر آدرس به ملت ملکه الیزابت دوم ترغیب انگلیسی ها به افزایش به چالش coronavirus pandemic, نقاشی بر روی عقل از دهه بریتانیا به عنوان رئیس دولت به اصرار نظم و انضباط و حل و فصل در یک زمان بحران.

93 سال پادشاه اذعان رنج می برند که بسیاری از خانواده ها را تجربه کرده اند به دلیل COVID-19 بحران نیز آلوده کرده است که بیش از 42000 نفر در انگلستان و کشته شدن حداقل 4,313 از آنها. او سعی کرد به روح بلند و ارائه می گردد امیدواریم که به این کشور در آن ساعت نیاز است.

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان,” او گفت:. “یک بار از اختلال در زندگی کشور ما; اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

ملکه می دهد سالانه پیام های کریسمس است اما با توجه به یک آدرس مثل این فقط در سه نوبت قبلی. او در سخنرانی پس از ملکه مرگ مادر در سال 2002 و قبل از تشییع جنازه دایانا شاهزاده ولز در سال 1997 و در زمان جنگ اول خلیج فارس در سال 1991.

ملکه های مشترک بریتانیا معشوق خدمات درمانی و دیگر خدمات ضروری همراه با حدود 750,000 افرادی که به طور داوطلبانه برای کمک به افراد آسیب پذیر است.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت:. “کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

“که ویژگی های خود نظم و انضباط از آرام و خوش نیت حل و فصل و از شخص احساس هنوز مشخص این کشور,” او گفت:.

بحران ضربه به صفحه اصلی برای ملکه. خود را پسر و وارث تاج و تخت 71 ساله و پرنس چارلز به حال مورد خفیف این بیماری است. او خودش را چپ لندن مرکز انگلستان شیوع و در زمان اقامت در خانه اش در ویندزور با همسرش دوک ادینبورگ.

هر دو پادشاه و 98 ساله, شوهر, در میان کسانی که بیش از 70 آنها به دولت بریتانیا توصیه کرده اند که برای ماندن در خانه به مدت 12 هفته.

آدرس ثبت شده در سفید نقاشی اتاق در قلعه ویندسور. محل انتخاب شده به طور خاص به دلیل آن اجازه داد فضای کافی بین پادشاه و دوربین که به تن تجهیزات حفاظت شخصی.

رهبری متخصص James o’rourke از دانشگاه نوتردام گفت که پادشاه این سخنان می تواند در یک لحظه بیش از حد به زودی. با نخست وزیر بوریس جانسون بیمار مبتلا به ویروس خود را با ملکه ارائه یک پیام از تداوم و به یک کشور در مستند.

“انگلیسی ها مواجه اند از جمله گریم شرایط پس از تاریک ترین روزهای جنگ جهانی دوم با حمله رعد اسا و تخلیه توده در دانکرک در سال 1940” او گفت:. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مردم انگلیس باید کسی به پاسخ, پس, کسی, که کلمه آنها می توانید اعتماد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im