Quibi راه اندازی تولید Underwhelming محبوبیت اجتماعی Buzz

Quibi راه اندازی در مارس 6
تولید به طور قابل توجهی کمتر برنامه محبوبیت و کمتر فعالیت های رسانه های اجتماعی از دیگر مشخصات بالا جریان راه اندازی شد.

Quibi — که بر خلاف دیگر اشتراک خدمات جریان می
می توان در دستگاه های تلفن همراه — تا به حال حدود 300000 محبوبیت در پایان از راه اندازی آن روز, با توجه به برآورد توسط سنسور برج تلفن همراه تجزیه و تحلیل ترافیک.

ساخته شده است که Quibi #3 نرم افزار رایگان در
آمریکا در فروشگاه App اپل در آوریل 7. اما در کل فقط 7.5% حجم دیزنی+’s 4 میلیون نصب برنامه در ایالات متحده و کانادا در آن Nov. 12, 2019 روز راه اندازی و همچنین
گزارش شده توسط سنسور برج.

Quibi را برآورد مجموع شامل تعداد قابل توجهی از قبل از سفارشات با توجه به سنسور برج. Quibi شروع به در نظر گرفتن قبل از سفارش از طریق فروشگاه برنامه در Jan. 30.

راه اندازی آن محبوبیت نیز در حال رانده شده توسط یک باز 90 روز به صورت رایگان-ارائه تست و ارائه رایگان یک سال از خدمات برای برخی از T-Mobile مشتریان.

تبلیغات

تبلیغات

Quibi نیست انتشار خود را راه اندازی روزه
کاربر داده اما انتشار بیانیه ای گفت: “ما بسیار هیجان زده در مورد روز ما یک عملکرد است.”

در رسانه های اجتماعی Quibi موضوع 46,554 پست توییتر خود راه اندازی
روز — 8.6 بار و 23 بار کمتر توییتهایی از تلویزیون اپل و دیزنی+ تولید شده در Nov. 1 Nov. 12, 2019 مربوطه راه اندازی روزها با توجه به تجزیه و تحلیل ترافیک تلفن همراه شرکت ListenFirst اطلاعات رسانه
ذکر شده توسط انواع.

در ماه های منتهی به آن راه اندازی (5 مارس-5 آوریل), 91,725 توییتهایی ذکر Quibi. این جریان با نام تجاری اضافه شده 6,056 طرفداران در مارس 5 و 20,621 طرفداران در مارس 6,
آوردن مجموع آن پایه فن به 167,000.

اما Quibi است که تولید واقعی-زمان مکالمه در اطراف آن واقعیت را نشان می دهد به خصوص این چهار ویژگی مشاهیر با توجه به ListenFirst CMO
تریسی دیوید.

جنیفر لوپز نمایش “تشکر از یک میلیون” تولید بیشترین توییت در طول یک ماه منجر به Quibi راه اندازی (12,999).

که به دنبال داشت
LeBron James مجموعه مستند “من قول می دهم” (5,183); از بوت “پانک می خواهم,” بازیگران Chance the Rapper (3,304); Joe Jonas سفر سری “فنجان جو”
(2,891); سوفی ترنر-بازی هیجان انگیز “زنده ماندن” (2,381); و “Chrissy دادگاه” (2,105) با Chrissy Teigen “حاکم” در ادعاهای موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de