‘لطفا. لطفا. لطفا.’ R. Kelly نگه می دارد و درخواست برای آزادی به دلیل COVID-19 ترس

R. Kelly به نظر می رسد در طول یک جلسه در لیتون کیفری دادگاه در ماه سپتامبر در شیکاگو است. این خواننده که رو پورنوگرافی کودکان اتهام درخواست برای انتشار به دلیل ترس او ممکن است COVID-19 ویروس در حالی که در شهری در مرکز تادیبی.
فایل AP photo

خواننده R. Kelly حال نوشتن جدید از آلبوم این روزها از طریق ایمیل.

این شعر ؟

“لطفا. لطفا. لطفا.”

واژه ها از سه های اخیر ایمیل های فرستاده شده به شیکاگو وکیل استیو گرینبرگ کلی که درخواست دادگاه هفته گذشته به او آزادی از حبس در شهری مرکز تادیبی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

گرینبرگ گفت: ایمیل های فرستاده شده بودند توسط یک “عاطفی و محزون” کلی است که نه تنها انتظار محاکمه بی شمار تجاوز جنسی به اتهامات — اما در ترس از تبدیل شدن به یک قربانی ویروس.

با توجه به گرینبرگ اولین ایمیل گفت: “لطفا.”

آن را مقدمه با یک تماس تلفنی از کلی “ابراز خشم بیش برگزار شد در قفل در سلول خود در یک محل که در آن سر و صدا پر سر و صدا; مردم سرفه شکایت عطسه و فریاد از اضطراب بیش از coronavirus گفت:” گرینبرگ.

دریافت کامل حرکت شبیه چمچه زنی از مایک Sneed اینجا.


7:17 صبح سابق Ald. ریچارد Mell آشپز تا شادی خود را برای پیری همسایه

ریچارد در آشپزخانه!

و او را تند بالا و کسانی که از گلدان و تابه!

سابق Ald. کیر Mell, 82 بود که یک بار در 33 بخش سیاسی نیروگاه شناخته شده برای بهره وری خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را کوتاه فیوز است که در حال حاضر مبارزه با این بیماری همه گیر یک گلدان در یک زمان.

برای ماه گذشته Mell شده است پخت و پز و ارائه وعده های غذایی خانگی به چهار سالمندان, تک, محله بانوان پس از coronavirus بسته درهای خود را یک ماه پیش: بتی لورن دوروتی و گوادلوپ.

“من را به ’em پخت اونا و تحویل اونا در صندلی عقب ماشین من سه روز در هفته” chirped Mell که به نام Sneed چند روز پیش انفجار یک فروشگاه مواد غذایی محلی برای اساسا به او طفره.

مایک Sneed کرده است.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:24 a. m. با تشکر از شما, شیکاگو برای نور نشان می دهد که به من کمک کرد از طریق یک زمان دشوار

دو هفته پیش همسر من که یک پرستار بیمار شد با کوروناویروس. چند روز اول من بهترین من به مراقبت از او, اما او شروع به داشتن یک زمان سخت تر تنفس و تا به حال هیچ اشتها.

من او را سوار به اورژانس. او قرار می گیرد اکسیژن گرفته و برای استریل coronavirus ward, که در آن من بود اجازه بازدید. به ما گفتند بعد از 48 ساعت خواهد بگوید اگر این بیماری را بهبود و یا بدتر.

شب که برگشتم به من آرام آپارتمان در جنوب حلقه. ما نقل مکان کرده بود در چند ماه پیش از کالیفرنیا و چند وجود دارد موجودی تسلی. یخچال پر از مواد غذایی من تا به حال سعی کردم به همسرم به خوردن اما من گرسنه است. احساس کردم از دست داد. هیچ نقشه. وجود دارد هیچ چیز دیگری من می تواند انجام دهد.

برای من تعجب شنیدم ناگهانی تشویق در خارج. از بالکن من متوجه شدم درخشان, چرخش چراغ های چشمک زن که از آپارتمان ها در سراسر شهرستان. مردم آواز خواندن و نواختن موسیقی است. من ایستاده بود و گریه کرد. آن را به من یادآوری چگونه انعطاف پذیر مردم می شود.

چند روز بعد همسرم گوشه ای تبدیل شده بود. هر شب در حال حاضر ما شرکت در نور نشان می دهد. ما امیدواریم که ما علاوه بر این می توانید به راحتی شخص دیگری.

با تشکر از شما, شیکاگو برای نور نشان می دهد و برای کمک به من از طریق یک زمان سخت.

امروز به عنوان خوانده شده نامه به سردبیر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im