راه آهن محاصره اضافه کردن به موجود انبار در B. C. پورت

Category: ونکورسان Comments: No comments

کسانی که در این صنعت می گویند آن را می تواند هفته ها یا ماه به بازیابی از رکود است که ناشی از عوامل متعددی است.

راه آهن راه بندان در حمایت از خط لوله مخالفان که در حال جلوگیری از دسترسی به یک پروژه در شمال B. C. را تشدید یک محموله پرونده که ساخته شده است تا در استان پورت بیش از چند ماه گذشته به دلیل اعتصاب زمستان آب و هوای rockslides و washouts.

اختلالات و بعید به نظر می رسد برای پایان دادن به هر زمان به زودی زیرا اگر چه یک هفته-آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک در مرکزی انتاریو شکسته شد تا روز دوشنبه تظاهرات برنامه ریزی شده برای ادامه به مرحله محاصره و از ورود به بندر ونکوور و اعضای Gitxsan اول ملت خود را تجدید محاصره یک خط راه آهن در خارج از جدید Hazelton.

“این نوع از 1-2-3 پانچ. این چیزها باید تمام ترکیب را به صورت یک کار بسیار دشوار است سیستم حمل و نقل در کانادا و نوع جمع شدن که ما امروز شاهد آن هستیم” گفت: رابرت لوییس-منینگ جمهور B. C. مجلسی در حمل و نقل.

پشتیبان منجر به محموله های در حال حرکت و قطار و کشتی ها آهسته تر از حد معمول هستند و بیشتر در کشتی نشسته در بندر و لنگرگاه.

روز دوشنبه بندر ونکوور که معاملات با بیش از 500 میلیون دلار در واردات و صادرات هر روز تا به حال حدود 57 کشتی ها در لنگر در طول فارسی خلیج و جزایر خلیج فارس جنوبی.

Lewis-منینگ گفت: این کشتی ها تا حد زیادی انتظار برای صادرات فله مانند دانه زغال سنگ پتاس و محصولات چوبی. او گفت که او دیده است مشغول لنگرگاه در بندر اما “این است که به یک سطح جدید است.”

“یکی از چالش های ما در حال حاضر همه از لنگرگاه در حال کامل وجود دارد انعطاف پذیری بسیار کمی است و شما می توانید تصور کنید که برای کشتی های جدید که در حال ورود وجود دارد ممکن است یا ممکن است هر جایی برای قرار دادن آنها را در یک زن و شوهر از روز,” او گفت:.

برخی از کشتی ها می تواند منحرف شود و دیگران در حال کم کردن سرعت برای به تاخیر انداختن ورود B. C.

با ظروف کالا نشسته در اسکله وجود فضای محدود به حرکت در اطراف و هماهنگی بارهای مسئله می تواند Lewis-منینگ گفت.

محاصره’ اثر شده اند به طور یکنواخت احساس به دلیل آن بستگی دارد که در آن یک محاصره واقع شده است و آنچه در راه آهن در حال ضربه زدن و چه خطوط مسدود شده است. مثلا شاهزاده روپرت سخت بود ضربه زمانی که تنها خط راه آهن به بندر قطع شد برای روز توسط یک اعتراض.

پشتیبان گیری نیز احساس متفاوت در بخش های مختلف بندر عملیات.

“این پیچیده صنعت” گفت: باب حیات وحش, مدیر اجرایی B. C. دریایی ترمینال اپراتورهای انجمن. “محاصره است که با داشتن برخی, تاثیر, اما زمانی که ما می تواند همچنان به دریافت محموله های ما در حال حرکت محموله در داخل و خارج.”

هر دو Lewis-منینگ و حیات وحش گفت معناداری وجود دارد تاثیر اقتصادی در بنادر به عنوان یک نتیجه از جمع شدن اما نه آماده شد به اختصاص یک ارزش دلار.

“این رفتن نیست به سرعت از بین برود. آن را هفته اگر نه ماه به بازیابی گفت:” لوئیس-منینگ. “این واقعا به ما آموخت اهمیت داشتن یک قابل پیش بینی زنجیره تامین, آیا آن را در آب و یا زمین.”

این وضعیت در GCT جهانی در پایانه های کانتینری اجرا می شود که Deltaport و ترمینال کانتینری Vanterm است “مایع” اما عادی به گفته سخنگوی جنیفر Perih. از هفته گذشته ساکن زمان کاهش یافته است از بالا پنج به علاوه روز به نزدیک به نرمال از سه روز.

بندر ونکوور قادر به هر کسی در دسترس برای مصاحبه در روز دوشنبه. فریزر سوری اسکله و بندر شاهزاده روپرت نیست پاسخ به درخواست برای مصاحبه.

پیتر مک سخنگوی شمال غربی بندر اتحاد ترکیب ظرف کسب و کار از بنادر تاکوما, سیاتل و گفت: آنها دیده نمی شود هر محموله های اضافی به دلیل راه آهن محاصره در کانادا. اما ورود محموله از کانادا پورت شده است به تعویق افتاد.

او گفت: این باعث شده است که برنامه ریزی مسائل اما آنها نشده اند قابل توجه است.

تظاهرات را مسدود آهنگ در سراسر میلاد و بقیه از کشور به طور متناوب در هفته های اخیر.

موانع راه اندازی شد در پاسخ به RCMP تلاش برای حذف معترضان مسدود کردن دسترسی به ساحلی GasLink گاز خط لوله پيشگيري در’suwet’en خاک در شمال B. C.

مرطوب’suwet’en ارثی روسای مخالفت با کار سنتی خود را به خاک اگر چه وجود دارد پشتیبانی از انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله.

نخست وزیر جاستین ترودو بود برای دیدار با کابینه incident response گروه صبح روز دوشنبه برای بحث در مورد وضعیت.

مرطوب’suwet’en ارثی رئیس Na’moks, همچنین شناخته شده به عنوان جان Ridsdale روز یکشنبه اعلام کردند که پنج ارثی ستاد شد و انتظار می رود برای دیدار با, در شمال B. C. روز دوشنبه خود را به برنامه ریزی گام های بعدی و مذاکرات با RCMP می تواند رزومه در روز پنج شنبه در اولین.

— با فایل از کانادا مطبوعات

[email protected]

twitter.com/jensaltman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>