باران یا درخشش: نگاهی به پیاده روی

محتوای مقاله

برت Flinn پارک

این گوهر از یک پارک 311 هکتار ذخیره گاه ساخت آن پورت مودی بزرگترین پارک شهری. یک بار در شکوفایی ورود به سیستم منطقه در 1900s اولیه بسیاری از مسیرهای پیاده روی در حال پیر ورود به جاده. شود در مواظب برای اردوگاه آثار واقع در مناطق مختلف در سراسر پارک. رفراندوم منجر به ایجاد پارک در سال 1999.

وجود دارد تعدادی از مسیرهای پیاده روی را انتخاب کنید با مسیرهای پر پیچ و از طریق جنگل عبور جریان تالاب و مطرح boardwalks. پارک نیز ارائه می دهد چندین کوه مسیرهای دوچرخه سواری. پارک خانه را به بسیاری از گونه های حیات وحش از جمله جغدها منع راکون و خرس. در انتهای شمالی پارک طبیعی تالاب که در آن شما ممکن است نقطه قرمز پا قورباغه ها و یا شمال غربی سمندرها. مطمئن شوید که برای انجام برخی تحقیقات قبل از اینکه شما سر کردن به عنوان علامت در این پارک حداقل است و برخی از مسیرهای پیاده روی به خوبی مشخص شده است.


گوش طلایی استانی پارک

میپل ریج ورودی به گوش طلایی استانی پارک که یکی از بزرگترین پارک ها در استان است. شبکه گسترده ای از پیاده روی و مسیرهای پیاده روی شامل جنبه های مختلف طول و دشواری در نتیجه یک انتخاب عالی از افزایش مناسب برای تمام سطوح تناسب اندام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de