آماده برای یکی دیگر? جان فورلانگ می خواهد این شهرستان به زمین برای سال 2030 بازی های المپیک

یک سال 2030 بازی های المپیک می تواند منجر به راه حل های به ونکوور بسیاری از “چالش” با محوريت شهروندان تحت یک چشم انداز مشترک می گوید: جان فورلانگ

جان Furlong, رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت ونکوور کمیته ملی المپیک می خواهم برای دیدن ونکوور راه اندازی یک پیشنهاد برای سال 2030 بازی های المپیک زمستانی. Jenelle اشنایدر / Vancouver Sun

مردی که co-رهبری موفق پیشنهاد برای بازی های المپیک زمستانی 2010 در ونکوور به این رویداد بازگشت.

جان Furlong, رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت ونکوور المپیک کمیته مشتعل طوفان از بحث پنج شنبه زمانی که او گفت: ونکوور هیئت بازرگانی که ونکوور باید زمین برای سال 2030 بازی های المپیک زمستانی.

“من به طور منظم می تواند خواسته ما دوباره آن را انجام دهد? من فکر می کنم ما می تواند. ما باید دوباره آن را انجام دهد? همان پاسخ من فکر می کنم ما باید” فورلانگ گفت: در یک سخنرانی بر اساس نامه مورخ برای شنبه بعد از ونکوور 2010 جشن, جشنواره, در, جک پول پلازا سایت المپیک دیگ.

Furlong, 69, استدلال کرد که کمیته بین المللی المپیک به احتمال زیاد خوش آمدید پیشنهاد و ونکوور تجربه — نه به ذکر آن از قبل موجود المپیک زیرساخت — آیا به این شهر پا.

این مدیر ورزشی نیز پیش بینی شده دور دیگری از بحث بیش از این شهرستان را در اولویت مالی یادآوری است که این نگرانی ها “در نهایت فروکش برابر شواهد دیدنی زیرساخت های جهانی سالن های عظیم و نامزدی عمومی کشیده است که تمام راه را به نیوفاندلند.”

فورلانگ در ادامه به استدلال می کنند که تا سال 2030 بازی های المپیک می تواند منجر به راه حل های به ونکوور بسیاری از “چالش” با محوريت شهروندان تحت یک چشم انداز مشترک.

“من امیدوارم که ما لازم نیست که صبر کنید 10 سال است که” جامعی Coun. ژان سوانسون. “اوه خدای من.”

ده سال پیش سوانسون یک سازمان از فقر المپیک که دیدم مرکز شهر Eastside فعالان مرحله بازی های خود را کامل با خود کثافت: خارش ساس جویدنی موش و وحشت زده سوسک. در حال حاضر شهرستان ونکوور عضو شورا موضع خود را تغییر نداده: اگر پول صرف شده در بازی های المپیک صرف شد در پایان دادن به فقر و بی خانمانی این مسائل حل خواهد شد.

2010 بازی های المپیک هزینه 4 میلیارد دلار برای میزبان.

“ما برخی از جدی بحران در این شهرستان در حال حاضر گفت:” سوانسون. “این مواد مخدر بحران مسکن و بحران بی خانمانی بحران — کسانی که باید به اولویت های ما نیست یکی دیگر از بازی.”

دیگر رهبران بودند و تمایلی به آب پرتاب در سال 2030 پیشنهاد به خصوص با نوستالژی برای 2010 بازی در یک تب زمین در طول 10 سالگرد جشن.

ونکوور شهردار استوارت کندی به نام بالقوه 2030 بازی های المپیک یک “ایده سرگرم کننده” شهر اما تاکید کرد این امر می تواند به استانی و فدرال دولت برای تماس گرفتن در مورد اینکه آیا به دنبال در یک پیشنهاد و ارائه بودجه لازم. او همچنین گفت که او می خواهم یک همه پرسی برای ساکنان به رای دادن در این ایده اگر وجود دارد هر گونه فکر رفتن به آینده.

“من مطمئن هستم که اگر ارشد دولت انداخت به اندازه کافی پول در این, آن می تواند همه کار” استوارت گفت. “واقعا که چرا این تصمیم خود را که آیا یا نه به حرکت به جلو با چیزی شبیه به این.”

B. C. وزیر گردشگری لیزا Beare در ضمن اذعان خاطرات شهروندان باید برای 2010 بازی ها, قبل و اضافه کرد که هیچ کس در این استان مشغول به کار بود در هر چیزی شبیه به این.

“اگر آقای فورلانگ می خواهد شروع به سازماندهی و شروع به قرار دادن که پیشنهاد هم خوشحال می شوم که نگاهی به آن,” او گفت:.

ساپورو, سالت لیک سیتی و بارسلونا تمام شده است ذکر شده به عنوان نامزدهای احتمالی برای سال 2030 بازی های المپیک زمستانی.

با فایل های از کانادا مطبوعات

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر