حرکت شبیه چمچه زنی واقعی: Dhak رفیق پنجه نرم می کند گناه به مواد مخدر و پول شویی در ما

Category: ونکورسان Comments: No comments

متامفتامین فایل عکس لورن Krugel / PNG

من یاد گرفتم در مورد مورد Rohen شارما از یک خواننده وبلاگ که ذکر لینک خود را در اواخر Sukh Dhak. و پس از چک کردن هر دو ایالات متحده و کانادا اسناد دادگاه من قادر به تعیین که او در مورد به صورت یک حکم شنوایی در سن دیگو.

در اینجا داستان من:

Rohen Sharma به گناه خود اعتراف به هفت فقره از جمله توطئه برای واردات متامفتامین قسم خورده علیه او توسط یک هیئت منصفه عالی در سال 2016.

ونکوور مردی که التماس گناه در کالیفرنیا به توطئه برای واردات مواد مخدر و پول شویی را در محکوم در سن دیگو در ماه آینده.

Rohen Sharma, 36, گناه خود اعتراف به هفت فقره قسم خورده در برابر او و سپس مهر و موم شده توسط یک هیئت منصفه عالی در سال 2016.

شارما ناخواسته عبور از مرز در پا در بلین در اکتبر 2017 و دستگیر شد.

او خود اعتراف گناه در ماه ژوئن 2018 اما تا به حال خود را در صدور حکم شنیدن تاخیر چندین بار پس از آن.

آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 6 قبل از ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Michael M. Anello.

ایالات متحده دادگاه اسناد و مدارک دولتی که “آغاز و در تاریخ ناشناخته و در ادامه تا و از جمله Oct. 27, 2016,” شارما “را آگاهانه و عمدا توطئه با دیگر افراد شناخته شده و ناشناخته” به توزیع مواد مخدر در منطقه جنوب کالیفرنیا.

دیگر همه اتهامات مربوط به انتقال یا انتقال وجوه در مجموع US$46,326 در تاریخ های متعددی در سال 2016.

شارما دستور داده شده است به جریمه نقدی که.

در یک مورد مربوط به یک مرد که ادعا به کار برای شارما قاچاق مواد مخدر سازمان مجرم در سال 2018 به کوکائین توزیع و پول شویی اتهامات در سن دیگو. ماریو مارتینز-تورس محکوم شد به 27 ماه می باشد.

اسناد دادگاه در مورد او ارائه جزئیات بیشتر در مورد شارما را بیان کرد که آمریکا امنیت داخلی ویژه عوامل آموخته در ماه اوت 2016 از قاچاق مواد مخدر organization (DTO) “که تسهیل حمل و نقل مواد مخدر و فله ارز بین مکزیک و ایالات متحده و کانادا است.”

“پس از درگیر شدن با رهبر سازمان Rohen Sharma, عوامل کشف کردند که DTO نیز هماهنگ قاچاق چند کیلوگرم مقدار مواد مخدر از مکزیک به ایالات متحده و کانادا است.”

یک عامل مخفی ملاقات شارما در فوریه 2016 “برای بحث در مورد حمل و نقل مواد مخدر.”

“در این جلسه شارما گفت: (undercover agent) که او به دنبال کسی برای کمک به او در حمل و نقل متامفتامین از Tijuana. مکزیک به سیاتل” دادگاه سند در مارتینز-تورس مورد دولت است.

عامل گفت: شارما که او متعلق به یک شرکت حمل و نقل و Sharma موافقت او را به پرداخت برای حمل و نقل مواد مخدر.

شارما ساخته شده یک برنامه به کشتی متامفتامین در مارس 8, 2016 از طریق رمزگذاری پیام های متنی با عامل.

عامل دریافت یک کولر-کیسه “از ناشناخته عضو از DTO در Otay مسا عابر پیاده بندر ورود” است که در واقع در سن دیگو-تیجوانا مرز.

“بررسی محتویات کیسه را نشان داد پنج Tupperware ظروف حاوی کریستال روشن-مانند ماده که آزمایش مثبت برای متامفتامین” اسناد دادگاه گفت.

پس از عامل تماس Sharma, دوباره, کانادا به او گفت به “تعداد آن فرض و وزن آن را.”

سه روز بعد شارما گفت: عامل او پول پیک آماده برای انتخاب کنید تا $27,500 بدهکار برای معامله.

عامل بعد یه متن از برداشتن پول که به نام خود Kondor. Kondor گفت: عامل به استفاده از کلمه کد “سوپرمن” در هنگام برخورد با دیگر ادعا اعضای این باند که او نیز یک عامل مخفی.

در مارس 20, 2016 که عامل تماس مارتینز گفت: “من خواستار به نمایندگی از سوپرمن.” آنها مرتب به ملاقات در یک خانه انبار پارکینگ در سن دیگو برای انتقال پول نقد.

مارتینز بعدها دستگیر و پس از عبور از مرز مکزیک به کالیفرنیا با کوکائین در ماشین خود را.

منابع گفت Sharma شد یک دستیار نزدیک از اواخر Sukh Dhak بود که در داغستان برنابی در نوامبر 2012. در واقع Sharma بوده است و نزدیک-که Dhak و محافظ خود را توماس منتل بودند به ضرب گلوله به مرگ در اجرایی مسافرخانه در 4200-بلوک Lougheed بزرگراه.

شارما نیز در ارتباط با ریکی Korasak سابق مترو ونکوور مسکن می خواستم در کالیفرنیا برای قاچاق مواد مخدر و در B. C. برای سایتهای 2015 دو سلاح سرد.


سابق مترو ونکوور مسکن ریکی Korasak یکی از 17 کانادایی و 13 نفر دیگر به اتهام بین المللی قاچاق مواد مخدر سازمان در حال حرکت به وجد کالیفرنیا و حمل و نقل کوکائین به کانادا. بهترین کیفیت تصویر موجود [PNG Merlin بایگانی]

PNG

Korasak ظ کت و شلوار مدنی در برابر شارما در اکتبر 2016 ادعا او تا به حال صدمات پایدار در یک حادثه دو سال قبل در حالی که شارما مسافر در سال 2004 دوج کاروان. اما او را دنبال نمی کند این ادعا با توجه به B. C. دیوان عالی کشور پرونده.

شارما دارای سابقه کیفری در B. C. او محکوم شد در ونکوور قاچاق در سال 2004 و در شش ماه جمله شرطی.

[email protected]

وبلاگ: vancouversun.com/tag/real-scoop

twitter.com/kbolan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>