حرکت شبیه چمچه زنی واقعی: اتهامات جدید برای باند مرتبط سوری رپ

منازعه صفحه از Naseem محمد برادران پاسداران کاردانی از یک ویدئو از رپر پايه بلند كن بادي سفر به روسیه است. منازعه صفحه از Naseem محمد برادران پاسداران کاردانی از یک ویدئو از رپر پايه بلند كن بادي سفر به روسیه است. [PNG Merlin بایگانی] یوتیوب / PNG

Naseem محمد شده در اخبار چند بار از اواخر سال. و در حال حاضر او در مواجهه با اتهامات جدید در B. C. پس از آزادی به قید وثیقه در انتاریو است.

در اینجا داستان من:

یک سوری رپ و برادران پاسداران وابسته است در مواجهه با اتهامات جدید پس از او به اتهام فرار از پلیس به عنوان آنها با انجام یک بررسی مقررات منع رفت و آمد در خانه اش در هفته گذشته.

نسیم, علی, محمد, 21 منتشر شد در چند شرایط پس از شارژ شدن در انتاریو در ماه دسامبر با غیر قانونی حبس حمله با اشاره اسلحه گرم گفتن تهدید به مرگ و سرقت و سرقت.

او تحت بازداشت خانگی در خانواده سوری خانه که محلی RCMP باند اجرای تیم وارد حدود 6 بعد از ظهر روز 2 مارس به انجام مقررات منع رفت و آمد را بررسی کنید و همچنین دستگیری او در یک B. C. حکم مربوط به رانندگی در حالی که ممنوع شارژ گذاشته پاییز گذشته.

سرجوخه اد گالو) Elenore Sturko تایید کرد که روز شنبه محمد در را باز کرد یک نرم افزار دیدم افسران و پس از آن “ناودان را درب سمت راست دور.”

“آنها شفاهی او را دستگیر کردند اما او در دست” او گفت:.

آنها فرض او پر از سوراخ در خانه به اصطلاح برای کمک به ایجاد یک منطقه مهار در اطراف محل اقامت. اما هنگامی که یکی از بستگان وارد شده در صفحه اصلی در حالی که بعد از آنها به جستجو در داخل و پلیس گفت که محمد وجود ندارد.

در حال حاضر او در مواجهه با هزینه های اضافی از نقض آزادی سفارش عمدا مقاومت در برابر و یا مانع یک افسر صلح و فرار قانونی بازداشت و یا غیرقانونی ،

جدید وجود دارد حکم برای دستگیری او.

محمد که raps تحت نام Wlatt است به چندین مترو تورنتو خواننده های رپ از جمله یک مرد به عنوان شناخته شده چرا-G.

در Instagram چرا-G تاسف قتل او دوست و همکار رپ Keeshawn قهوه ای بود که داغستان در جنوب ساری خانه در دسامبر. 23, 2019.

چرا-G هم یک آهنگ رپ با محمد بود که در یوتیوب در اکتبر. 31, 2019.

محمد است که نزدیک به برادران پاسداران. در سال 2018 او در ونکوور بندر کروز با اعضای باند دستگیر شده در عکس ها از این رویداد به دست آمده توسط Postmedia.

سفر او به روسیه در سال گذشته با تورنتو رپ Pressa و برجسته بود در یک تصویری از سفر ارسال شده به یوتیوب.

یک Postmedia تحقیقات به تازگی نشان داد که جنگ گانگستر با برادران پاسداران و رقبای خود را در کانگ گروه ارسال شده است, rap, آهنگ آنلاین, متلک یکدیگر و دفاع از خشونت بیشتر ،

یکی از آهنگ حمایت از کانگ جانبی شامل یک ضبط تماس 911 ساخته شده توسط برادر Gavinder Grewal پس از او برادران پاسداران رهبر شات به مرگ در ونکوور شمالی, پنت هاوس.

[email protected]

وبلاگ: vancouversun.com/tag/real-scoop

twitter.com/kbolan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im