بحث واقعی با Ruthy Hebard: در حال رشد در آلاسکا آسمان دور اول انتخاب شد و در حال حاضر WNBA سفیر

در طول تابستان بین هفتم و هشتم کلاس Ruthy Hebard در تعطیلات خانواده به لس آنجلس هنگامی که پدر و مادرش او را به یک جرقه بازی.

او در حال حاضر شیفته بسکتبال. او تا به حال شده است بازی از درجه دوم خواهد بود و به طور معمول رفتن به مدرسه زود برای وانت و بازی با دوستان خود را در blacktop.

اما جرقه بازی ساخته شده او را متوجه او می تواند یک حرفه ای از این.

“تا کنون از آن زمان به بعد من سعی کردم به تماشای آنجا که من می توانم” گفت: Hebard که آسمان پیش نویس خود را با 2020 دور اول انتخاب کنید در هفته گذشته. “آن را فقط فوق العاده سرگرم کننده که قادر به رفتن و تماشای آن بازی که به پایان رسید تا از آنچه [به من فهماند] من می خواستم در WNBA یک روز.”

Hebard — که متولد شیکاگو به تصویب رسید اما توسط یک زن و شوهر از Fairbanks, آلاسکا که در آن او بزرگ شده — صرف وقت خود را به تماشای برجسته از بازیکنان مانند Candace پارکر در یوتیوب و تمیز کاری اینترنت برای آمار. او همچنین نوشت: چندین مدرسه مقالات در WNBA و بازیکنان آن است.

“آنها نمی دانند [درباره WNBA] و گفتم در تمام این دختران که مانند من که در حال بازی بسکتبال حرفه ای, ساخت, پول,’ ” Hebard گفت. “آنها همچنین مسائل با جمع آوری کمک های مردمی و همه این چیزهای دیگر که خیلی باحاله به من.”

به بخشی از پیش نویس — البته از راه دور و با شنیدن نام او به عنوان هشتمین کلی انتخاب یک رویا به حقیقت می پیوندند. اما در حال حاضر Hebard یکی از کارآمد ترین گلزنان در کالج بسکتبال بیش از سه سال گذشته در اورگان است که به او تعلق دارد.

“من می دانم که کورتنی [Vandersloot] یک بازیکن بزرگ بود و او نیز مربی, مربی, [کلی] قبرها و عالی است در pick-and-roll” Hebard گفت. “بنابراین من فقط هیجان زده برای دریافت وجود دارد از او یاد بگیرند و امیدوارم تیم کمک در هر راه من می توانم.”

دریافت به دانستن بیشتر در مورد Hebard در این هفته اتاق چت.

که شما بیشتر به دنبال به جلو به رو در لیگ است ؟

Ruthy Hebard: “من واقعا هیجان زده به بازی . . . مانند Nneka Ogwumike و فقط یک مقدار زیادی از کسانی که پست بزرگ بازیکنان که من تماشا کرده ام در طول سال — سیلویا Fowles, این نوع از دختران است.”

به WNBA فصل است که در شار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما و اگر هنگامی که آن شروع می شود, چه بازی ها شما به دنبال به جلو به ،

RH: “من نمی توانم صبر کنید برای بازی [سابق اورگان هم تیمی] سابرینا [Ionescu]! . . . من فقط هیجان زده می شود قادر به دیدن او و گرفتن با او و فقط بازی در برابر او. من همیشه احساس می کردم که من با او پس از دیدن او در طرف مقابل است که واقعا سرگرم کننده و متفاوت است.”

آسوشیتد پرس منتشر شد آن همه زمان بالا 25 ورزش, طرفداران در هفته گذشته. چه فیلم خود را بالا پنج ؟

RH: “قطعا ‘Love & Basketball.’ که من عاشق تماشای به عنوان یک بچه به دلیل این نوع از. من نیز مانند ” Space Jam,’ البته. ‘Juwanna Mann’ — بود که یک فیلم خنده دار. من دوست داشتم که. ‘ششمین مرد’ نیز یکی از مورد علاقه های شما و احتمالا ‘Like Mike.’ “

من شنیده ام شما یک Blackhawks فن. چه جلب شما به شاهین?

RH: “فقط در حال رشد تماشای هاکی زیادی و برادر من شناخت زیادی در مورد NHL. و من درست مثل شیکاگو به دلیل این که در آن متولد شدم و آلاسکا ندارد NHL تیم پس من گفتم: “شما می دانید من فقط ریشه برای شیکاگو و تیم خود را و امیدوارم که من می تواند به یک بازی است. که یکی از رویاهای من است برای رفتن به یک بازی NHL.”

بسیاری از مردم می خواهم به دانستن آنچه که آن را مانند به رشد در آلاسکا است. آیا هر یک از کلیشه ها درست است ؟

RH: “قطعا وجود دارد سگ سورتمه . . . اما این یک چیز طبیعی است. ما ماشین ما تمام چیزهای عادی. وجود ندارد igloos در اطراف. وجود دارد گوزن شمالی است که راه رفتن را از طریق محله اما آره ما هنوز تا تاریخ با تکنولوژی و چیزهای شبیه به آن. یک دختر بود ‘آیا شما اپل?’ فرد دیگری از من پرسید اگر ما تا به حال پرتقال و کسانی که انواع میوه و گفتم بله ما انجام دهد.’ اما آن را همیشه سرگرم کننده برای اذیت کردن مردم گاهی اوقات. من می گویند چیزهای مانند ‘من و دوستان من فقط می خواهد به بیرون رفتن به شکار و به خانه شام و طبخ آن را بر ما آتش و چیزهای شبیه به آن.”

چه معنی آن را برای شما را به بازی در تولد خود را در شهرستان ؟

RH: “من مطمئن هستم که اگر من می خواهم به کشف آن نشده اما من فوق العاده هیجان زده برای رفتن دایره کامل و فقط کشف که در آن متولد شدم . . . و ببینید تفاوت از آلاسکا و شیکاگو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de