استخدام در آمد از RCMP, اصلاحات, مرز, خدمات ادارات پلیس و سازمان های دیگر است که اجرای قانون است.

Const. اریکا Dirsus RCMP E-بخش گفت: آژانس فدرال است که به دنبال استخدام “حدود 1200” Mounties. او با حضور در اجرای قانون حرفه ای نمایشگاه در روز شنبه در New Westminster. فرانسیس گرجستان / Postmedia اخبار

استخدام در یک قانون اجرای حرفه ای عادلانه شنبه در New Westminster گفته شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به دنبال یک حرفه ای در پلیس که تکامل یافته برای آموزش مهارت های بیشتر از همیشه قبل از.

این نمایشگاه برگزار می شود, عدالت, موسسه B. C. آورده ده ها تن از استخدام از RCMP اداره خدمات تادیبی کانادا آژانس خدمات مرزی کانادا ادارات پلیس و سازمان های دیگر است که اجرای قانون است. صدها نفر از سربازان بالقوه حضور داشتند.

Const. اریکا Dirsus RCMP E-بخش گفت: آژانس فدرال است که به دنبال استخدام “حدود 1200” Mounties در سراسر کانادا در سال 2020 است. Dirsus و استخدام برای افراد نگاه کنید که نشان می دهد RCMP شش هسته ای, ارزش, از, صداقت, صداقت و حرفه ای و شفقت پاسخگویی و احترام او گفت:.

او گفت: بسیاری تغییر کرده است از زمانی که او اعمال می شود بیش از 24 سال پیش. پلیس در حال حاضر وقت خود را صرف کار بر روی رسانه های اجتماعی و با استفاده از تکنولوژی برش لبه. اغلب آنها در حال سفر در خارج از کشور به عنوان افسران رابط و یا مربیان و بررسی عمده جرائم پول شویی و کلاهبرداری.

این کار می تواند دشوار و مردم نباید به آن انتظار “برای دریافت غنی” با پایه حقوق و دستمزد به $86,000 پس از چند سال Dirsus گفت.

اما رفاقت فراوان تعطیلات زمان خوبی پشتیبانی سیستم ها و پاداش کمک به مردم با کمک همه را به صورت فوق العاده حرفه ای, او گفت:.

“فقط وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید به عنوان یک افسر پلیس” او گفت:. “این فقط مدرسه — من دوست دارم که در مدرسه — اما این فقط خیلی بیشتر است.”

ونکوور اداره پلیس است که به دنبال به استخدام حدود 70 افسران به طور منظم و 70 ویژه شهرداری پاسبان.

گروهبان. Al Gosbee از استخدام واحد گفت: سازمان های اجرای قانون شده اند شاهد یک کاهش در تعداد متقاضیان معنی شانس گرفتن کار بهبود یافته است.

“من شده اند همه گفتن که از طریق آمدن به اینجا در حال حاضر بهترین زمان اگر شما می خواهید حرفه ای در پلیس با تمام این سازمان ها — همه آنها رقابت برای آنچه ما تماس بگیرید رقابتی نامزد” Gosbee گفت.

“فرصت های بی پایان هستند. آنچه به طور معمول در زمان یک سال به رفتن را از طریق یک فرآیند انتخاب در حال حاضر feasibly می توانید به سه تا شش ماه است.”

جویندگان کار گفت: حرفه ای عادلانه آنها کمک کرد تا بیشتر در مورد این نرم افزار روند و کار می کنند.

فاطمه عزیز, 29, گفت که او اعمال می شود برای یک مامور سازمان خدمات مرزی کانادا و آمد به نمایشگاه برای کسب اطلاعات بیشتر از آژانس های استخدام.

عزیز که دارای یک مدرک جرم شناسی شده است و کار را برای دولت فدرال گفت که او علاقه مند است در اصلاح قانون مهاجرت و سیاست و به ویژه کانادا و امریکا امن سوم کشور قرارداد.

او می خواهد برای شروع یک حرفه ای به عنوان یک افسر برای درک بهتر سیاست اثرات زندگی مردم است.

“من متوجه شدم که بهتر است برای رسیدن به این آژانس و یا به نوعی از کار که در آن شما در دست که در آن شما را وادار به دانستن قوانین کانادا و که در آن شما در حال اجرای آن قوانین و مقررات” او گفت:.

رایان Charney, 34, گفت:, او شده است فکر کردن در مورد یک حرفه ای در پلیس پس از او یک کودک بود اما جذاب داستان گفت: در مرز خدمات تلویزیون را نشان می دهد که هدایت او به سمت CBSA.

Charney, یک آشپز گفت: “تحقیق این سازمان و امیدوار به کسب اطلاعات بیشتر در مورد که در خط مقدم از افسران در این رویداد است.

“این فقط یک علاقه مادام العمر, به, بود, صادق,” او گفت:. “من می ترسم به آن مرحله است.”

neagland@postmedia.com

twitter.com/nickeagland

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im