استخدام در سال قبل از میلاد را tech بخش نیاز به سگ خوب, مزایا و تعطیلات

استخدام تنها نیمی از نبرد در B. C. قرمز-داغ فناوری در بخش نگه داشتن استعداد است و فقط به عنوان یک چالش بزرگ (که در آن دفتر سگ در آمده است)

Galvanize کارگران با تکنولوژی عضویت در ونکوور سالانه رژه غرور. فرستاده شده / PNG

استخدام در ونکوور تکنولوژی صنعت همواره یک چالش است اما برگزاری به استخدام های جدید است که به طور فزاینده ای به این موضوع گفت: کتی Enros معاون رئیس جمهور و استعداد در انطباق-نرم افزار شرکت Galvanize.

“این قطعا بیشتر رقابتی قطعا یک کار متقاضیان بازار” Enros گفت. “شما رو بیشتر از شرکت های با تکنولوژی آینده به ونکوور از جمله برخی از نام های بزرگ است که به دلیل آن کمک می کند تا مردم را جذب کند.”

اما این رقابت ها نیز باز می شود تا گزینه های برای پرش کشتی که با تکنولوژی حرفه ای انجام خواهد شد اگر آنها را مشاهده کنید مناسب در جایی دیگر Enros گفت: بنابراین هنگامی که شرکت ها استخدام های جدید استخدام های آنها باید “مبارزه برای نگه داشتن آنها را هنگامی که شما آنها را دریافت کنید.”


کتی Enros است Galvanize معاون رئیس جمهور و استعداد.

بری Calhoun / PNG

برای Galvanize که قبلا شناخته شده به عنوان ACL خدمات Ltd. که باعث می شود آن را همه مهم تر دیده می شود به عنوان یک کارفرما بالا با برنده شدن در یک نقطه بر روی B. C. بالا کارفرمایان لیست که آن را انجام داده دوباره برای سال 2020 است. (این نیز موفق به کسب یک نقطه در 2019 لیست زمانی که آن را هنوز هم در لیگ قهرمانان آسیا خدمات.)

این شرکت همچنین موفق به کسب یک موقعیت در کانادا بالا 100 کارفرمایان لیست در سطح ملی رقابت تولید شده توسط همان استخدام ناشر Mediacorp Canada Inc.

“آن وزن در یک تصمیم برای چه شرکت (نامزدها) باید نگاه” Enros گفت. “بسیاری از نامزدها تنها نگاهی کارفرمایان در این فهرست است.”

Mediacorp شاهد افزایش علاقه در B. C. رقابت های منطقه ای که گسترش یافته است که 95 از 85 یک سال پیش ” ریچارد Yerema شرکت مدیریت ویرایشگر.

“که بازتابی از اقتصاد در B. C.,” Yerema گفت. “B. C. مقصد نه تنها برای مردم بلکه برای سازمان است.”

و رقابت در بخش فن آوری می تواند به خوبی ادامه تشدید با پیش بینی ادامه داد: برآورد رشد آن در صنایع به عنوان یک نقطه روشن در اقتصاد است.

“بازار کار شرایط در مترو ونکوور بسیار تنگ و عالی کار-نرخ خالی (و) و کاهش نرخ بیکاری گفت: Bryan یو معاون اقتصاددان ارشد در مرکزی 1 اتحادیه های اعتباری.

یو در آخرین پیش بینی خود تخمین زده است که نرخ بیکاری در B. C. خواهد خزش پایین به 4.2 درصد در سال 2020 با وجود ضعف در بخش های صنعتی مانند جنگلداری.

اما Yerma گفت کلیشه ای شهرت B. C. اقتصاد بودن فقط در مورد منابع ندارد درست کنه.

“من فکر می کنم زمانی که شما در حال رقابت برای استعداد در یک بازار مانند ونکوور نیاز به متوجه شود جذاب خواهد قطع در تمام خطوط” Yerema گفت.

وقتی که می آید به فناوری استعداد “هر شرکت بزرگ است و نیاز به چنین مهارت است.”

“بنابراین شما نه تنها به رقابت در برابر خود و صنایع و شما در حال رقابت در برابر بازار به طور کلی” Yerema گفت.

در Galvanize ایستاده شامل ارائه کارمند سلامتی حساب سخاوتمندانه والدین-ترک مزایای بهتر از میانگین تعطیلات و یک سگ دوستدار محیط اداری.

“ما کاملا می پرستمش ما سگ” Enros گفت: از خوش رفتار بهترین دوستان شما که خوش دارد به طور منظم — با تشکر برای درک صاحبخانه Manulife.

خود را در حضور او گفت: باعث می شود مکالمات ساده تر شکسته شدن موانع و کمک به کاهش استرس.

depenner@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر