راگبی انگلستان متعهد شده است تا بیشتر تغذیه مردمی استعداد پس از موافقت با چند سال همکاری با ردبول که آن را تبدیل به یک مقام نوشیدنی انرژی شریک برای بازی.

مشارکت را به حمایت از هر دو مردان و زنان sevens تیم در HSBC World Rugby Sevens Series با بازیکنان نقاشی بر روی Red Bull محصولات و تجهیزات در آموزش و مسابقات بزرگ از جمله گینس شش کشور و Quilter بین المللی.

به عنوان بخشی از این فعالیت هر دو طرف خواهد co-ایجاد Red Bull راگبی ترکیب یک رویداد طراحی شده برای شناسایی استعداد های جدید برای, England Rugby Sevens برنامه.

سیمون Massie-Taylor, RFU رئیس تجاری افسر گفت: “ما هیجان زده به شریک با ردبول به عنوان رسمی نوشیدنی های انرژی تامین کننده به راگبی انگلستان و ما نفره تیم. سال 2020 را برای یک سال برای rugby sevens با یک قایق از مسابقات در سراسر جهان از جمله ژاپن در این تابستان. ردبول محصولات شده اند از ویژگی های منظم در جهان راگبی بنابراین ما نگاه به جلو به داشتن نام تجاری رسمی در هیئت مدیره به عنوان یک شریک و ادامه سفر ما به عنوان رشد ما و ویترین این لذت بخش و اکتان بالا ورزش است.”

سال گذشته Red Bull روشن آن در رسانه های بریتانیا به حساب Mindshare پس از دو دهه با آژانس مستقل AMS.

// در این مقاله برجسته

Red Bull

ردبول یک نوشابه انرژی فروخته شده توسط شرکت اتریشی ردبول GmbH ایجاد شده در سال 1987. گاو نر قرمز دارای بالاترین سهم بازار از هر نوشیدنی انرژی در جهان با 6.06 میلیارد قوطی به فروش می رسد در سال 2016.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im