فورت مایرز, Fla. — Boston Red Sox ترویج نیمکت مربی ران Roenicke به مدیر سهشنبه, استخدام او را به جای الکس کورا در روز تیم کوزه و خشکشویی گزارش برای آغاز بهار آموزش.

این حرکت نشانه ای است که Roenicke — و شاید کل Red Sox سازمان خواهد فرار از مجازات در بیس بال را نشانه سرقت بررسی است. کورا اجازه رفتن به نقش خود در هوستون آستروس’ فریب داد اما این تیم را حفظ کرده است که با وجود طرح مشابه در بوستون که Red Sox برنده آن در سال 2018 است.

تصمیم گیری از لیگ اصلی بیس بال بوده و انتظار می رود قبل از شروع بهار, آموزش, اما یک فرد با آگاهی از این کاوشگر گفت: تحقیقات ادامه خواهد داد به هفته آینده. این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل وجود دارد هیچ اعلام رسمی.

کمیسر راب مانفرد هفته گذشته گفت که او امیدوار بود که تحقیقات پیچیده قبل از شروع آموزش بهار; Red Sox کوزه و خشکشویی گزارش روز شنبه و در اولین تمرین چهارشنبه.

Roenicke, 63, طول می کشد بیش از یک تیم است که در برخورد با عواقب نه تنها از تقلب بررسی, بلکه حقوق و دستمزد روگرفت از زمانی AL MVP Mookie بتی و Cy جوان برنده دیوید قیمت.

Red Sox اجازه کورا بعد از او به عنوان سر دسته در Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح در طول سال 2017 سری جهانی قهرمانی فصل است. بوستون موفق به کسب حق رای دادن-رکورد 108 به طور منظم فصل بازی و سری جهانی در کورا سال اول و سپس به دنبال آن است که گم شده برگشتی برای اولین بار پس از سال 2015 است.

Roenicke صرف پنج سال به عنوان حذفی, مدیر, برنده 96 بازی و NL مرکزی عنوان در فصل اول و در پایان به عنوان نفر دوم برای NL مدیر از سال است. در همه او led میلواکی به 342-331 رکورد در پنج فصل.

Roenicke batted .238 با 17 homers و 113 RBIs به عنوان یک outfielder و خرج کردن hitter وظیفه با شش تیم از 1981-88. برادر جوانتر عمده-اتحادیه گری Roenicke او رفت و به مربی در داجرز و فرشتگان سیستم قبل از مصرف بیش از حذفی در فصل 2011.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im