ستاره قرمز باید حرکت, اما آنها نیاز به برخی از جرم

ستاره قرمز مربی روری Dames شده است موعظه صبر و شکیبایی از هفته اول NWSL چالش جام.

تمرکز نکرده اند و برنده شدن در مسابقات در هر سه اما در این نگاه تیم بدانند یک راه برای برنده شدن با استعداد است.

با وجود حملات خود را در تلاش و COVID-19 وضعیت ستاره قرمز اعتباری ریگ هویت به عنوان دلیل آنها در حال ساخت خود را در ششمین دوره متوالی به نیمه نهایی ظاهر.

“این در DNA ما برای پیدا کردن یک راه برای برنده شدن” هافبک دانیل Colaprico گفت. “هر بازی برای تماس های ما برای آن است. من فکر می کنم جالبترین چیزی که در مورد بازی ستاره قرمز است که ما لازم نیست که یک نوع از راه بازی.”

دفاعی, ستاره قرمز نشده رد ضرب و شتم با یک تنومند پشت خط لنگر توسط جولی Ertz کیسی کوتاه و سارا Gorden.

رفتن به نیمه نهایی چهارشنبه در برابر آسمان آبی و ستاره قرمز هنوز در حال کار برای ایجاد یک حمله که شبیه فصل گذشته توهین آمیز نیروگاه.

خود دو گل قبل از مرحله حذفی شدند ثمر رساند کوتاه و هافبک مورگان Gautrat. ستاره قرمز پیشرفته در ضربات پنالتی (4-3) پس از قرعه کشی گل در یک چهارم نهایی در برابر OL سلطنت.

آن را نمی خواهد بود آسان به نمره با Kailen شریدان در هدف برای آسمان آبی. شریدان منجر مسابقه با 20 صرفه جویی و سه shutouts از طریق پنج بازی.

“این بسیار روشن است که ما نیاز به نمره در اجرای بازی” رو به جلو راشل هیل گفت. “ما شده است تجزیه و تحلیل حمله ما و چگونه ما می توانیم در مورد انجام آن با های مختلف اجرا می شود و قاطع اجرا می شود و توپ رو به جلو است. من فکر می کنم در آینده ما قصد داریم برای انجام یک کار خوب با آن و قرار دادن برخی از دور.”

Gautrat باقی خواهد ماند کنار پس از مجروح شدن پای راست خود را در آخرین بازی از مرحله مقدماتی. Colaprico ذکر شده بود, به عنوان سوال, اما او گفت که او به دنبال به جلو به نیمه نهایی.

پورتلند خار’ چهارم و پیروزی در برابر بالا-کشت NC شجاعت حاکم NWSL قهرمان اتحاد چپ باز, راه برای ستاره قرمز برای تضمین این عنوان است.

“ما بسیار شتاب” مدافع بیانکا سنت ژرژ گفت. “ما آدرنالین در جریان بوده است از آنجا که PKs. ما باید یک هدف در ذهن است که آن را به فینال و قهرمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de