ق می خواهد پخش برای استفاده از محتوای آن امید زنده تلویزیون خواهد شد درایو آگاهی نام تجاری

ق در حال تبدیل شدن بیشتر تلویزیون پسند. یک ابزار جدید ساخته شده است آن را آسان تر برای پخش به اشتراک گذاری و اعتبار محتوا از آن جوامع است.

وبلاگ نویسی جامعه همکاری با داستان سرایی تعاملی شرکت Tagboard به ادغام ق محتوا با برنامه های زنده تلویزیونی. آن امید به شل توییتر گرفتن در اخبار چرخه. آن است که موقعیت خود را subreddits به الهام بخش و بحث در تلویزیون.

با همکاری رسانههای در حال حاضر باید از این ابزار به راحتی انتخاب کنید و رها کردن و ویرایش محتوا را زنده تلویزیون بسته است.

الکساندرا Riccomini ق ارشد مدیر توسعه کسب و کار و رسانه های مشارکت گفت: این درام که Tagboard همکاری می سازد ق محتوای بیشتر در اشتراک گذاری. آن را می تواند جذب کاربران جدید با رسانه های آزاد پخش را به آن جوامع است.

“ما هیجان زده برای دیدن چگونه محتوای به اشتراک گذاشته خواهد شد با یک تلویزیون بزرگتر مخاطبان و رانندگی آگاهی از Reddit.”

NFL شبکه و TEGNA (محلی اخبار سندیکا در آمریکا) خواهد هر دو را با استفاده از این ابزار در راه اندازی.

Riccomini گفت: “Reddit یک دیگ ذوب از فرهنگ جوامع و نظرات و الگوهای رفتاری و خیلی بیشتر است که باعث می شود آن را مانند یک منبع بزرگ انتشار محتوا برای رسانههای محلی و شبکه های تلویزیونی.”

او گفت که ق دارای 100,000 جوامع که بسیاری از آنها به رخ کشیدن “عمق باور نکردنی و نکات دقیق وظریف” – در سراسر همه چیز بین K-Pop روند به کودک Yoda. این Tagboard مشارکت باعث می شود آن را آسان تر برای ویرایش محتوا به اعتبار و توزیع شده توسط شبکه های تلویزیونی. “پیش بینی ما این همکاری را توانمند سازی رسانههای به Reddit به اشتراک گذاری محتوا به طور منظم در حالی که همچنین نمایشگاه Reddit قدرت از جامعه و متعلق.”

با 430 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد یک پایگاه قوی از مردم تولید ارزش خبری اقلام است. TEGNA را 49 اتاق های خبر خواهد بود با استفاده از این ابزار به “اقامت هماهنگ به hyperlocal مسائل مورد بحث در جوامع خود گفت:” آدام استرو رئیس دیجیتال افسر TEGNA. این می تواند یک راه مقرون به صرفه از لحاف مسائل محلی بدون نیاز به ارسال خبرنگاران از اتاق خبر. و یا این ابزار می تواند الهام بخش بیشتر درگیری با جوامع اگر محلی subreddits اثبات به مولد. علاوه بر این جوامع می تواند با استفاده از آنها به عنوان یک سکوی پرشی برای دریافت نظرات خود را به اشتراک گذاشته شده خود را در محلی اخبار کانال.

این علائم اولین گام در ق را در تلویزیون و سفر. در حال حاضر سایت استفاده می شود را به یک درجه حرارت از احساسات عمومی در انتخاب مسائل. AMAs با جالب چهره های شناخته شده برای الهام بخشیدن به اخبار چرخه و NFL درک ارزش از جامعه وجود دارد.

در زیر ویدئوها از نحوه Tagboard ابزار کار می کند.

در سال گذشته بالا برده ق آن تبلیغ محصول. NFL بود در میان شرکای اولیه. آن را امن یک سری از “از من بپرسید هر چیزی بحث” به عنوان بخشی از یک گسترده تر محتوای دیجیتال و تبلیغات مقابله با ق. ق ادعا کرد این تساوی 8.8 m بازدید کنندگان را به خود فوتبال-صفحات مرتبط در هر ماه در حالی که NFL آنلاین فروم شمارش 1.4 m اعضای.

این آخرین محصولات قرار دارد برای کمک به پخش کنندگان و برندها مانند NFL برای باز کردن بیشتر ارزش از سایت. اما پایین جاده Riccomini پیش بینی “تلویزیون را نشان می دهد که بر اساس اطراف ق را در جامعه تولید محتوا و تفسیر”.

بعلاوه ق می گوید آن دارای یک جوان و درگیر کردن مخاطبان با جمعیتی که 79 درصد 18 تا 34 ساله. این می تواند یک ابزار خوب برای سنجش نظر از افراد جوان است. اما مانند هر جوامع آنلاین, ق, چهره های خطر سمی رفتار است.

این یک نبرد ق و بلند دیده می شود به عنوان یک پلت فرم برای باز کردن گفتار و جامعه و به عنوان یک محصول تبلیغ بسیار نگاه desirably بر.

اخيرا صحبت کردن نام تجاری خود ایمنی و حفاظت. آن handpicks این subreddits برندها خواهد بود ظاهر می شود که باید هر بلافاصله مربوط به سرمایه گذاری را به حداقل – با فرض اینکه محتوای داخل subreddits امن تلقی و مربوطه باقی می ماند تا.

در حالی که ق همراه با بقیه شرکت رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای صاف کردن این مسائل این است که جمع آوری کمک مالی برای اطمینان از آینده خود امنیت است. چینی غول تکنولوژی Tencent گفته می شود که منجر به این تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر