انتشار بسیاری از پشت میله های زندان به سرعت ویروس’ گسترش

در روز شنبه اول فدرال اهل بیت آزمایش مثبت برای coronavirus در بروکلین نیویورک تسهیلات. کارکنان زندان در پنسیلوانیا و میشیگان و نیویورک و واشنگتن باید آزمایش مثبت برای ویروس وادار کردن زندانی قرنطينه. رسانه ها دراماتیزه خطر برای کسانی که در یک کشتی کروز و یا در خانه سالمندان که در آن ویروس شروع به گسترش است. اما مطمئنا کسانی که بیشتر در معرض خطر هستند 2.2 میلیون آمریکایی قفل کردن بر روی هر یک روز در زندان ها و زندان های سراسر کشور است.

“همه ما رهبری برای برخی از عواقب وخیم” هشدار داد Daniel Vasquez, سابق, سرپرست, San Quentin و Soledad زندانها در کالیفرنیا است. زندانیان او اشاره کرد: “در چنین محله های نزدیک — برخی دو و سه سلولی — آن را به غیر ممکن است برای جلوگیری از گسترش آن.”

این خطر فوری است و با فشار دادن. وجود دارد 2.2 میلیون آمریکایی قفل شده است تا در هر زمان یکی است اما بیش از 11 میلیون نفر از طریق زندان یا زندان گیتس در هر سال.

بسیاری از کسانی که در زندان به اعدام محکوم نشده است و یا محکوم شد; آنها بیحال انتظار محاکمه بسیاری از آنها قادر به پرداخت هزینه وثیقه.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری از سوی آمریکایی ها به عمل “اجتماعی, فاصله,” اقامت شش فوت دور از یک دیگر حتی به عنوان بیشتر و بیشتر متحده مسئله ماندن در خانه ، اما زندانیان به معنای واقعی کلمه در حال قفل شده است. در زندان به سر می برند و در زندان های آنها نمی تواند عمل اجتماعی فاصله و آنها نمی توانند در خانه بمانند. در زندان ها و زندان ها زندانی به اشتراک گذاری و حمام و لباس های شسته شده و مناطق. در بسیاری از مخزن توالت دونفره به عنوان سینک برای شستن دست. کسانی که bunked در همان سلول به عنوان بسیاری به عنوان چهار — به اشتراک گذاری توالت و سینک ظرفشویی. گردش خون است که تقریبا همیشه فقیر

Coronavirus است به خصوص کشنده برای افراد مسن و افرادی که از قبل موجود وضعیت سلامت. دوباره زندانی هستند به طور نامتناسبی در خطر است.

از یک چهارم از یک میلیون تا قفل شده است و در 122 مختلف فدرال امکانات بیش از 100 ، 000 بیش از 60. نامتناسب فقیر و مردم از رنگ بیش از 40 درصد رنج می برند از شرایط بهداشتی مزمن.

علاوه بر این هنگامی که گرفتار خطر می رود به مراتب فراتر از زندانیان دیگر. کسانی که دوچرخه سواری را از طریق زندان در تماس با ماموران و مسئولان زندان قضات و دادگاه مقامات پلیس و زمانی که آنها بازگشت به خانه های خود خانواده ها و همسایه ها. وقت آن است که برای کاهش آن در معرض خطر به طور چشمگیری. در سراسر جهان تلاشهایی انجام شده برای کاهش جمعیت زندان. حتی ایران را محکوم کرد به عنوان یک دیکتاتوری منتشر کرده است 54,000 زندانیان به طور موقت در برابر ویروس.

برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به گرفتن برخی از اقدام در پاسخ به این تهدید است. در کالیفرنیا و نیویورک, مقامات شروع به نقد و بررسی موارد به دنبال انتشار کسانی که ژست هیچ تهدیدی برای جامعه است. بسیاری از زندان های مانند کسانی که در آریزونا نیاز به زندانیان پرداخت شرکت پرداخت می کند به دکتر مراجعه کنید و هزینه برای خرید تجهیزات پزشکی. بسیاری از زندان بان دست عفونی به دلیل الکلی محتوا. تمام آنچه که باید تغییر کند.

من نامهای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار توجه خود را به این بحران و اصرار فدرال اقدام است. او به من به نام بازگشت به بحث در مورد این موضوع و قول داد که او را با مراجعه به این به خود پیشرو کمک Jared کوشنر که نقش عمده ای در طلوع به قانون گام اول عمل می کنند که در زمان اولین گام به سمت کاهش بیش از حد ما حبس سطوح.

مطالعات نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق کسانی که زندانی مطرح تهدیدی برای جامعه است. ما باید در حال حاضر عمل به اطمینان حاصل شود که حبس می کند تبدیل به یک حکم اعدام برای آنها.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de