بسته امداد میلیاردها نمی توانید خرید بیمارستان ها از کمبود با توجه به کروناویروس

میلیاردها دلار مالیات رهبری برای بیمارستان و ایالات متحده به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus پاسخ بیل نمی خواهد حل مشکل مواجه پزشکان و پرستاران: یک انتقاد از کمبود محافظ لباس و دستکش و ماسک.

مشکل این نیست کمبود پول ، آن است که وجود دارد نه به اندازه کافی از این منابع در دسترس برای خرید. چه تر است, این بحران نشان داده است یک تکه تهیه سیستم در حال حاضر نزولی به هرج و مرج فقط به عنوان تقاضا soars آسوشیتد پرس پیدا کرده است.

بیمارستان و دولت های ایالتی و فدرال مدیریت اضطراری آژانس در حال ترک مناقصه در برابر یکدیگر و رانندگی تا قیمت.

برای بیش از یک هفته فرمانداران باید عقب نشینی در برابر دولت اطمینان داد که منابع در دسترس در حال حاضر به تلخی شکایت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هیچ هماهنگی.

“این تقریبا هر دولت برای خود گفت:” ویرجینیا وزیر مالیه اوبری Layne که عمیقا درگیر با دولت در تلاش برای خرید تجهیزات پزشکی.

ماسک بودند که در قیمت $2.50 یک هفته پیش در حال حاضر نقل به عنوان بالا به عنوان $9, او گفت:, و تامین کنندگان روشن است که وجود دارد “بسیاری از مردم در اینجا” به دنبال خرید حتی در قیمت های بالا.

“وجود دارد مقدار زیادی از فرصت طلبی در رفتن” لین گفت.

حتی اگر کسی در زمان برخی از این پول و ساخته شده است این تجهیزات را به ماسک و روپوش و دستکش آن را نمی خواهد مشکل را حل کند چرا که هیچ یک از این مواد ساخته شده در ایالات متحده است. که شامل لاتکس, لاستیک و تا حد زیادی از آسیای جنوب شرقی و همچنین منسوجات مورد استفاده در فولاد لباس است که می تواند به دفع مایعات اما می توان به راحتی یکبار مصرف.

“تامین کنندگان که ارائه مواد اولیه مورد نیاز برای ایجاد چنین موارد باید برای افزایش ظرفیت خود را در جهت ارائه مواد برای تولید کنندگان که می تواند زمان است و ممکن است امکان پذیر نمی شود و اگر تولید کنندگان قرار دارد در دیگر نقاط جهان که در حال حاضر فلج coronavirus” گفت: Kaitlin Wowak دستیار استاد در دانشگاه نوتردام مدرسه کسب و کار است که دارای تخصص در تجزیه و تحلیل و عملیات.

“Coronavirus در حال گسترش است و در باور نکردنی رای بنابراین شما فقط می توانید انتظار می رود تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر لوازم پزشکی به دنبال همان مسیر که ترسناک است با توجه به این که در حال حاضر وجود دارد کمبود گسترده از این موارد در بیمارستان” گفت: Wowak.

پزشکان و پرستاران در نقاط گرم مانند نیویورک و نیواورلئان در حال مراقبت از تب و خس خس سینه COVID-19 بيمار بدون کافی ماسک, دستکش یا لباس.

می تواند 100 میلیارد دلار حک شده برای بیمارستان ها در بسته محرک اقتصادی را حل کند ؟

“این است که در مورد پرتاب پول در این مشکل گفت:” لیزا Ellram یک استاد مدیریت زنجیره تامین در دانشگاه میامی اوهایو.

درست مثل مصرف کنندگان که امروز سرگردان گذشته قفسه های خالی در کاغذ توالت راهرو دولت های ایالتی و بیمارستان ها در حال پیدا کردن تامین کنندگان خود را’ انبارها در حال لخت.

AP گزارش هفته گذشته که واردات بحرانی لوازم پزشکی بودند کاهش و با توجه به تعطیلی کارخانه در چین که در آن تولید کنندگان بوده و ملزم به فروش تمام یا بخشی از کالاهای داخلی به جای صادرات به کشورهای دیگر است.

در حال حاضر که در تنگنا است سخت تر به عنوان همه گیر نوردد و جهان, سازندگان: پتانسیل پشتیبان گیری کارخانه ها از یک کشور به کشور بعدی. بسیاری از تولید کنندگان دستور داده شده است به تعطیل و یا محدود کردن تولید در سراسر آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین از جمله در هند و مکزیک است. در مالزی که 75 درصد از جهان پزشکی, دستکش, ساخته می شوند, AP کارخانه ها تعطیل شدند و تنها مجاز به بازگشایی با نیمی از کارکنان که در حال حاضر قفل شده است و در خوابگاهها در محل کار خود را.

حمل و نقل از دستکش های پزشکی را 23 درصد تا کنون در این ماه در مقایسه با سال 2019 و پزشکی عبا واردات را 64 درصد برای همان دوره با توجه به تجارت اطلاعات وارد شده توسط Panjiva و ImportGenius خدمات که در مسیر واردات و صادرات است.

هیچ پزشکی-درجه N95 ماسک ساخته شده تقریبا به طور کامل در کشور چین وارد شده اند در بنادر ایالات متحده تا کنون در این ماه است.

یک اورگان پرستاران عضو انجمن صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن را از نگرانی برای شغل خود گفت: او را اجازه N95 ماسک یک روز برای محافظت در برابر ذرات کوچک.

“پوشیدن همان ماسک از بیمار به بیمار به بیمار چه کار می کنی ؟ ما مراقبت از آنها و یا قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری?” او گفت:.

یک همکار در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19, او گفت:. او آزمون خود از دست داده بود به طوری که او را در حال برسد. اما او همچنان به کار درمان بیماران حتی اگر او دارای علائم جزئی.

پزشکان و پرستاران شاغل در بیمارستان ها نیز گفت: AP درباره کمبود سالین شسته برای تمیز کردن کاتتر داخل وریدی یکبار مصرف CaviWipe towelettes برای تمیز کردن سطوح بيمارستان ضفبرلترس الکترود به شوک قلب به ضرب و شتم و متمرکز کننده اکسیژن است که کمک به بیماران تنفسی تنفس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

شش هفته پیش از مرکز توسعه جهانی هشدار داد که آمریکا باید آماده به سرعت در حال scale-up پزشکی تامین ساخت. مینه سوتا را 3M Co. در حال حاضر ramping تا اما تنها در هفته گذشته بسیاری از دیگران به دنبال.

دیوانه وار فشار برای افزایش تولید داخلی است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر گفت: Prashant Yadav, یک همکار مدعو در مرکز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او با استفاده از قدرت خود را تحت دفاع تولید عمل به دستور جنرال موتورز برای شروع ساخت و تولید هواکش — کار که قبلا در جریان AP گزارش شده است.

Yadav گفت که علاوه بر بیشتر منابع متحده و بیمارستان ها نیاز به یک راه بهتر برای تخصیص تجهیزات پزشکی به مکان هایی که آنها بیشتر مورد نیاز.

“چالش واقعی است نه داشتن یک داشبورد روشن-مانند تابع است که می تواند کمک به مطابقت با تقاضا و عرضه است. فقط تزریق پول بیشتر ایجاد کنید که” او گفت:.

قبل از بحران بيمارستان به طور معمول خرید ماسک و دستکش و تجهیزات دیگر از طریق مستقل خریداران مقرون به صرفه است که با تامین کنندگان به نگه داشتن هزینه های پایین. اما آن گروه نبوده و قادر به پر کردن سفارشات.

Soumi Saha مدیر وکالت در لیگ برتر که خرید تجهیزات برای حدود 4,000 بیمارستان گفت: 56 درصد از بیمارستان ها نمی دریافت سفارشات خود را برای N95 ماسک در ماه فوریه است. او گفت: سنتی بازارهای عمده فروشی در حال تخلیه و بیمارستان ها در حال تبدیل به خاکستری بازار مملو از کلاهبرداری و تقلبی محصولات. در 72 ساعت دوره در هفته گذشته لیگ برتر به میدان فرستاد بیش از 130 درخواست از بیمارستان برای ارزیابی غیر قابل تنظیم کنندگان هیچ یک از آن بودند مشروع Saha گفت.

“این راه حل های کوتاه مدت در حال آمیخته است. ما نیاز به شروع به اجرای طولانی مدت راه حل در حال حاضر و یا من نمی دانم چقدر دیگر این گروه کمک می نگه دارید,” او گفت:.

جدید پروژه های غیر انتفاعی N95, راه اندازی شده توسط tech کارآفرینان سابق مقامات دولتی و زنجیره تامین, کارشناسان یکی از بسیاری از جدید بداهتا clearinghouses برای تجهیزات پزشکی در تلاش برای حل این بحران است.

وب سایت خود می گوید: این درخواست از بیش از 2 ، 000 موسسات نیاز به بیش از 100 میلیون آیتم از تجهیزات حفاظت شخصی در 30 روز آینده.

این 100 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای بیمارستان ها در بسته محرک اقتصادی کمک خواهد کرد به سرعت به repurpose اتاق عمل به بخش مراقبت های واحد یارانه بيمارستان از دست دادن درآمد به علت لغو روش و استخدام کارکنان اضافی به جای آلوده کارگران گفت: اشلی تامپسون, انجمن بیمارستان های آمریکا, معاون ارشد رئیس جمهور برای سیاست.

بیمارستان ها را نیز دریافت اضافی 20 درصد مدیکر بازپرداخت برای COVID-19 بيمار که ارائه دهندگان می توانید استفاده کنید تا به مدت دو هفته از تجهیزات حفاظت شخصی در یک روز.

رهبران هر دو طرف وعده پول بدهد پزشکان و پرستاران منابع آنها نیاز دارید.

قانونگذاران “افتخار به امن واقعا تاریخی سرمایه گذاری صدها میلیارد دلار در بیمارستان, سیستم های سلامت, دولت و دولت های محلی اطمینان حاصل کرد که آنها باید ابزار مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس گفت:” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در روز جمعه.

اما حتی برخی در کنگره مشکوک هستند.

“اگر دولت یک لیست از بحرانی منابع این است که به ارائه آنچه در این لیست است ؟” گفت: هرزه نرما تورس D-کالیفرنیا. “اگر آنها به انجام یک کشور نیاز به ارزیابی آنچه آنها پیدا کنید ؟ اگر آنها به ملاقات با صنعت به منظور تشویق تولید جدید که با آنها ملاقات کند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im