مسکن براندون فردا انتظار بیس بال در سال 2020 — و انتظار برای استفاده از تاخیر به توله سود

Category: سانتایمز Comments: No comments

مسا, Ariz. – در یک زمان از وهم آور آرام و غم انگیز تفکر حتی در ورزش جهان, نادر, بالقوه, خوش بین, داستان راه می رفت از پارکینگ به سمت توله بهار تمرین تسهیلات پنج شنبه در آریزونا.

تاکید بر راه می رفت.

“وجود دارد بسیاری از مزایای برای من در این در واقع” توله مسکن براندون فردا گفت.

فردا و هم تیمی هنوز در تلاش برای درک بزرگتر واقعیت جدی از COVID-19 همه گیر است که تعطیل شده این کشور را عادی عملیات کسب و کار از جمله بیس بال حرفه ای. آنها صبر کنید در برزخ برای به روز رسانی بعدی در زمانی که آنها ممکن است دوباره بازی و یا حتی اگر آنها را در سال 2020 است.

در حال حاضر مارو می کند دریغ نکنید وقتی پرسید که آیا او معتقد است که وجود خواهد داشت یک مهم لیگ این فصل سال است.

“آره” گفت: از طریق یک حصار نگه داشتن تنها رسانه straggler قفل شده خارج از مجموعه (همراه با هر کس دیگری که کار نمی کند برای این تیم).

“این رفتن به کوتاه بدیهی است. من نمی دانم که چگونه بسیاری از بازی های آنها را امتحان کنید به جا در,” او گفت:. “همه چیز در هوا.”

اما اگر یکی از بیس بال یقین در حال حاضر طولانی تاخیر برای شروع یک پتانسیل 2020 فصل می آید آن را در فرم از بچه ها مثل فردا.

یک بار غالب و نزدیک تلاش برای جستن به عقب از یک آرنج آسیب است که هزینه او 2019 فصل گذشته دیده می شد لنگش در اطراف توله clubhouse به دلیل شدت تیره و تار گوساله آخرین بار بهار آموزش عمل در یک برنامه عادی.

که شکست در آمد از قفسه سینه فشار دو مسائل مربوط به توطئه برای اطمینان از یک دور بعد شروع به فصل از اصل پیش بینی – حتی با آرنج به او هیچ مشکل پس از rehabbing از یک نسبتا جزئی سپتامبر جراحی است.

“خبر خوب این است آرنج من احساس خوب,” او deadpanned پس از قفسه سینه آسیب است.

در سخت محدوده غیر واقعی جهان از ورزش اگر شرایط تبدیل به امن به اندازه کافی برای شروع یک مختصر نجومی در برخی از نقطه در ماه ژوئن یا حتی جولای تیم با موارد آسیب و عمق مسائل می تواند در میان بزرگتر ذینفع.

سلام به توله تبادل کارکنان.

“من خوب هستم در حال حاضر. من احساس می کنم بهتر است” گفت: فردا که بازی گرفتن سهشنبه و دوباره پنج شنبه این هفته به عنوان او را نگه می دارد دست خود را آماده برای اغل گاو یا حشم کار با فرض بهار جدید آموزش شروع می شود. “بدیهی است که زمان اضافی برای من خوب است برای دریافت سالم است.

“و پس از آن وجود دارد تعداد زیادی از شایعات شناور در اطراف در مورد چگونه فصل را شدیدا تکان بدهم ، من فکر می کنم که منافع من به عنوان خوب,” او اضافه شده است. “کمتر از بازی ها فشار بیشتری را به نفع خود. من نمی دانم آنچه را که آنها قصد انجام این کار در مورد حقوق و دستمزد, اما معدن را به هر حال. بنابراین آن را آسان تر برای نگه داشتن کسی مانند که در اطراف من فکر می کنم. و اگر آنها گسترش فهرست اسامی شاید که خواهد بود یک چیز دیگر.”

توله کمی کهنه اغل گاو یا حشم عمق ورود به اردوگاه و بیشتر از آن تا به حال علامت سوال متصل به بچه های آینده پایین سال در Craig Kimbrel, فردا و جرمی Jeffress.

فردا در نظر گرفته شد کمی بیش از یک رول تاس در یک جزئی-لیگ قرارداد (1 میلیون دلار برای کامل بزرگ-لیگ فصل). به او پیشنهاد توله اول حق امتناع در بروشور پس از تبادل تنها نیمی از یک فصل در دو سال 21 میلیون دلار معامله به پایان رسید که سال گذشته است.

اگر او آماده و قوی در زمان راه اندازی مجدد اتفاق شد مدیریت سلامت خود را در طول یک کوتاه فصل نمی تواند تقریبا به عنوان به چالش کشیدن به عنوان مرور کامل شش ماه به خصوص بدون سرما شروع از آوریل است.

پیری توله چرخش نیز ممکن است از سود کوتاه فصل در مقایسه با برخی از جوان عمیق تر کارکنان در سراسر لیگ.

اما حتی خوشبین مارو می داند که فقط چیزی به رویا در حال حاضر – به عنوان او می سازد کوتاه رفت و آمد هر روز از جای خود در آریزونا و تمرین های اجتماعی فاصله و دیگر شیوه های ایمن حتی در کم جمعیت توله پیچیده است.

“این عجیب و غریب است که ما باید به [این],” او گفت:, قیافه به این چیز عجیب و غریب از انجام مصاحبه با یک ضرب و شتم نویسنده از طریق حصار در 6 پا فاصله. “من فکر نمی کنم مردم می دانم به چه فکر کنم. این نوع از روز به روز. آن را عجیب و غریب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>