به خاطر سپردن Carl Reiner از تلویزیون پایونیر به ماهر مدیر به امریکا, پدر بزرگ

Category: سانتایمز Comments: No comments

Carl Reiner آمریکا پدر بزرگ.

امریکا خنده دار پیشگام درخشان, دوست داشتنی, مهربان و فوق العاده پدر بزرگ.

آقای Reiner که دوشنبه شب در سن 98 در بورلی هیلز خانه, یک کمدین بازیگر کارگردان نویسنده و یک مربی به نسل از استعدادهای جوان. او یکی از پدران بنیانگذار آمریکا و تلویزیون از خود نوشتن و انجام در پیشگامانه “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” در اوایل 1950s به ایجاد “دیک ون دایک نشان می دهد” که مجموعه ای از تن برای بسیاری از تلویزیون-برنامه-مورد-تلویزیون-برنامه “The Mary Tyler Moore Show” به “مورفی براون” به “لری ساندرز نشان می دهد” برای “30 راک.”

به عنوان یک تجاری فیلمساز با نور و مطمئن کمدی, لمسی, Reiner گروگان بازدید مانند “اوه خدا” (1977) و “تند” (1979) و “همه با من” (1984). او درخشان حضور در “ocean’s Eleven” سه گانه و روزه خود را گرم و دوستانه صدا به فیلم هایی مانند “داستان اسباب بازی 4” و تلویزیون نشان می دهد مانند “مرد خانواده” و “پدر آمریکایی است.”

مردی که به عنوان یک کسب و کار نشان دادن حضور در یک دوره زمانی که وجود دارد 48 متحده و اکثر خانواده ها تنها می تواند در مورد داشتن یک تلویزیون رفت و در را در آغوش فن آوری قرن 21. Reiner فعال و پر جنب و جوش و حضور در رسانه های اجتماعی تا آخرین روز از عمر خود را ارسال هزاران پیام به 367,000-plus پیروان در یک حساب توییتر او آغاز شده در سال 2012 به نگه دارید تا با نوه اش جیک.

ادای احترام در انواع برجسته برخی از Reiner به یاد ماندنی ترین توییتهایی که اغلب هدفمند رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال “لذت خوردن صبحانه اما نه تا آنجا که خواندن واکنش های خود را به من دوشنبه جیر بود که استاد دنيوى دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیجان زده در مورد شهروندان ما اصرار او را به ‘RE-SIGN” به عنوان رئیس جمهور زمانی که آنها در واقع اصرار او را به استعفا!’ “در یک مطلب شخصی, صدای جیر جیر, آقای Reiner mused است: “از آنجا که من یهودی من احساس گناه می کنم اگر من نمی آیند تا با یک روزانه اردیبهشت فراموش امتها مشابه گناه در مورد توییتر خود غفلت.”

کلاسیک آمریکایی, پدر بزرگ.

در صبح روز سه شنبه توییت آقای Reiner پسر بازیگر-فیلمساز-فعال Rob Reiner نوشت: “شب گذشته پدرم در گذشت. همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت.”

(آقای Reiner را ایستل او در سال 1943 درگذشت در سال 2008. او تحویل یکی از معروف ترین یک آستر در تاریخ سینما به عنوان زن در دلی که گفت: “من شما را از آنچه او را به داشتن” در Rob Reiner را “When Harry Met Sally…”)

یکی از قسمت های مورد علاقه در جری ساینفیلد “کمدین در ماشین گرفتن قهوه” ویژگی های Seinfeld Reiner و مل بروکس آماده سازی و بهره گیری از یک وعده غذایی در Reiner است که ویژگی های دوقلو تلویزیون سینی جداول قدیمی افسانه. بروکس (پوشیدن “فرانکشتاین جوان” hoodie) قاشق خود سوپ و می گوید یکی از قدیمی ترین جوک تا کنون (punchline این است که “من زندگی را”) و پسران باید یک وعده غذایی ساندویچ و آبجو به عنوان کارل putters در مورد اتاق نشیمن قبل از حل و فصل در به صندلی راحت tucking خود دستمال سفره به یقه خود را از آنجا که آنچه شما انجام دهد زمانی که شما در 90s. Seinfeld است در جلال و ما vicariously به اشتراک گذاری این احساس.

و پس از آن وجود دارد که در آخر “ocean’s Eleven” در هنگام باند جمع آوری در Bellagio چشمه و دوربین تابه در سراسر چهره نسبتا بازیگران جوان مانند Casey Affleck, دان چیدل, مت دیمون و براد پیت — و وجود دارد Carl Reiner یک نشاط 79 در زمان های ورزشی نوع ماهیگیری که تنها کار می کند زمانی که شما در آن سن و سال او می دهد و کمی اشاره به پیت و یک تیم خارج می شود تا زمانی که آن را فقط آقای Reiner, که در نهایت پیاده روی دور فقط قبل از Bellagio چشمه فواره آغاز خواهد شد.

ما خیلی خوش شانس را به او را برای نزدیک به دو دهه پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>