Q&A: ‘انتظار غیر منتظره’ می گوید: بنیانگذار کامرون نقره ای

انتخاب قطعه در دهه در لس آنجلس. جزوه/دهه

هنگامی که یک لیست مشاهیر و سبک ستاره ها در این می دانم که نگاه به کشف منحصر به فرد, قدیمی, لوکس قطعه دهه است که به احتمال زیاد در میان مقصدهای در فهرست خود را.

از اواخر 1990s مشهور لس آنجلس بوتیک ارائه کرده است سرپرستی یک مجموعه از پیش عاشق (پایان بالاتر دست دوم), تصدیق قطعه که به عنوان در صفحه اصلی بر روی فرش قرمز به عنوان آنها در یک روز-به-روز کمد لباس. و شروع on Feb. 14, ونکوور, طرفداران مد را یک شانس برای فروشگاه دهه قطعات از طریق یک زمان محدود تنه در Holt Renfrew.

ما با کامرون نقره بنیانگذار جشن فروشگاه برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شرکت خود چه خریداران می توانید انتظار برای پیدا کردن در ونکوور و چه در آینده.


پرسش: برای کسانی که آشنا نیستند چه دهه?

A. دهه یک بالا پایان و قبل از عاشق های لوکس فروشگاه در لس آنجلس متخصص در کلکسیونی طراح لباس و لوازم جانبی از طریق این دهه است.

Q. بوتیک افتتاح شد در سال 1997 به مدت طولانی قبل از این ایده از پوشیدن قبل از عاشق مد شد جریان اصلی. چرا این ایده همیشه از شما درخواست?

A. هنگامی که در دهه, افتتاح شد, در سال 1997 آن را به ارتفاع مینیمالیسم و هالیوود در فرش قرمز فاقد زرق و برق. مشاهیر و شیک tastemakers بودند ولع مصرف یک-از-نوع قطعات. من مفهوم بود به ارائه فهرست لباس کاملا مدرن زمینه چون گذشته مد دیکته روند فعلی. زمان بندی کامل بود.

س: و چرا شما فکر می کنید قبل از عاشق اسلوب اثبات چنان محبوب است ؟

A. ایجاد متمایز سبک شخصی نیاز به افزایش کمد لباس خود را با مد که نیست همه جا حاضر و قبل از عاشق گنجینه پوشنده لباس مد اقتدار و نه پیرو. علاوه بر مزایای زیست محیطی در حال عمیق و هنگامی که یکی شروع به پوشیدن قبل از عاشق آن است که کاملا رهایی بخش و باعث می شود یک عاشق مد بهتر مصرف کننده از زمان مد ،


کامرون نقره بنیانگذار دهه در لس آنجلس.

جزوه/دهه

Q. چگونه به دهه تغییر طول, خوب, دهه?

A. هنگامی که من باز دهه تمرکز در 1960s و 1970s. اما من به تدریج گسترش یافت و در اوایل 20 قرن اسلوب اما همیشه از خودم پرسیدم اگر یک آیتم نگاه مدرن است. که من سرود. در چند سال گذشته ما تبعیض آمیز مشتریان تبدیل شده اند پرشور در مورد “neo -, قدیمی,,,” مهم اخیر طراح لباس. در حال حاضر چندین دهه است که یک مقصد برای سبک از 20 و قرن 21 است.

Q. چه بیشتر به دنبال پس از فروش قطعات ؟

A. قطعا سکسی Azzedine Alaia لباس نمادین شانل استیلای غیر عادی Jean Paul Gaultier به نظر می رسد و پاریسی شیک از کمپانی Yves Saint Laurent ویژه مورد نظر.

س: شما در حال میزبانی یک تنه در Holt Renfrew در ونکوور. چگونه این آمد ؟

A. من شناخته شده اند Holt Renfrew, رئیس جمهور ماریو Grauso برای حدود 20 سال است و او رویایی خرده فروش است که به من رسیده است به معاون کشیش بخش این ویژه خرید تجربه. من هم عشق ورزیدن, ونکوور, بنابراین من بسیار هیجان زده برای بازگشت به دیدن دوستان و بسیاری از آنهایی که جدید است.

Q. و آنچه می تواند از مردم انتظار می رود برای پیدا کردن ؟

A. این Holt Renfrew تیم انجام یک کار زیبا مرور از طریق چندین دهه برای پیدا کردن قطعات است که واقعا طنین انداز با مشتریان از فروشگاه. وجود خواهد داشت و طراحان است که بلافاصله قابل تشخیص مانند الکساندر مک کوئین و Courreges به علاوه نمونه هایی از Givenchy Moschino ، Miyake و چند نام است که کمتر آشنا هستند و کاملا نفس گیر است. انتظار غیر منتظره!

Q. چه بعدی?

A. وجود دارد مقدار زیادی از هیجان انگیز مشارکت برای دهه ها در آینده است. من هیجان زده هستم که کار با Holt Renfrew, و من دوست دارم همکاری ما. من بسیار علاقه مند هستم در پوسته پوسته شدن دهه مفهوم تا مطمئن شویم که از قبل دوست داشتم تجربه لوکس و احشایی.

aharris@postmedia.com

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su