اجاره آمدن دلیل برای بسیاری از کسانی که مشاغل از دست رفته و یا دیده خود را ساعت قطع

مارتینا ویلیامز گذاشته شد به عنوان یک خانه دار در هتل استون در روز جمعه 13th دو هفته پیش. در آن زمان او را تا روز چهارشنبه به دریافت از طریق به دولت بیکاری سیستم و ثبت نام کنید. او مشغول سازماندهی مجدد زندگی با او دو سن مدرسه دختران, و پس از آن یک ماده از این واقعیت ایمیل فرود در صندوق پستی خود.

این بود که او مالک ملک مدیر یاد او که اجاره است که به علت چهار شنبه, آوریل 1. ویلیامز گفت: هیچ اشاره از یک فرمت و نه هیچ مرجع coronavirus همه گیر است که ایجاد یک ملی بحران اقتصادی است.

“آنها را به نام و یا رسیده به ارائه هر گونه کمک به” ویلیامز گفت. او گفت که او نمی تواند اجاره تا زمانی که نرخ بیکاری از طریق می آید اما او ماندن خوش بین است. “من همیشه نگه داشتن ایمان است. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد این. من فقط به دنبال به جلو به زمانی که ما می توانیم تمام گذشته این” ویلیامز گفت.

دیگران با داشتن یک زمان سخت تر نگه داشتن مثبت است. غرب Sider Ryaneal کمپبل گذاشته شدن از کار خود را در شرکت هواپیمایی وراج پرواز گروه مواد غذایی در فرودگاه o’hare. یک مراقب برای سالمند نسبی. او نمی تواند از طریق به بیکاری و ماه آینده را اجاره بافندگی.

“من تا به حال برخی از کمک از خانواده اما در حال حاضر من شنود گذاشته از پول نقد. من نمی دانم که در آن من وعده غذایی بعدی در حال آمدن است از” کمپبل گفت:.

بسیاری از مستاجرها که مشاغل از دست رفته و یا دیده خود را ساعت قطع به دلیل coronavirus خود حساب با یک آوریل 1 تاریخ مقرر. بزرگتر منطقه شیکاگو صاحبخانه می گویند آنها در هیچ خلقی را ببخشند اجاره, اما آنها ممکن است تمدید مهلت اگر خواسته. برخی ممکن است نگه داشتن در اخراج رسیدگی به بیش از وضعیت فعلی و محلی حکم نیاز است.

“ما انتظار داریم که اجاره پرداخت می شود در زمان. برای کسانی که شغل خود را از دست خواهیم کار کردن طرح پرداخت. من هنوز هم مجبور به پرداخت حقوق و دستمزد مالیات و وام مسکن گفت:” استوارت هندلر مدیر عامل شرکت TLC مدیریت و عضو هیئت مدیره مشهد آپارتمان انجمن لابی صدا برای صاحبخانه است. TLC دارای بیش از 10 ، 000 آپارتمان در شهر و حومه.

دیوید فریدمن رئیس جمهور F&F ملک در اسکوکی گفت: مستاجران باید اهرم به دلیل طبخ شهرستان کلانتر تام دارت به حالت تعلیق اخراج تا تاریخ 30 آوریل. صاحبخانه حال رایگان برای شروع به اخراج رسیدگی در دادگاه تشکیل پرونده است که می تواند صدمه دیده مستاجران’ شانس پیدا کردن یک آپارتمان در جاهای دیگر.

“هیچ کس در حال رفتن به پرتاب کردن برای هم بودن. ما برنامه ای برای کار با هر ساکن است که در مواجهه با مشکلات” فریدمن گفت. “ما همیشه پذیرفته شده برنامه پرداخت.” او گفت: F&F با برخی از 4,000 آپارتمان ها در حومه, حذف هزینه های کارت های اعتباری پرداخت.

شهردار لری Lightfoot در روز جمعه ارائه شده کمک کند برای اجاره و یا وام مسکن پرداخت. او اعلام کرد که برنامه ای برای ارائه 2,000 کمک های مالی از 1000 $در هر Chicagoans که می تواند ثابت کند و یا از دست دادن درآمد به علت coronavirus. 2 میلیون دلار می آید از شهر مقرون به صرفه مسکن فرصت صندوق است که توسعه دهندگان پرداخت به. برنامه های کاربردی در دسترس هستند chicago.gov/coronavirus.

بیش از دو دوجین گروه های اجتماعی است که حمایت از مستاجرین منافع را به نام رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر و Lightfoot به منظور توقف اجاره مسکن و آب و برق پرداخت در حالی که این همه گیری همچنان ادامه دارد. یک درخواست آنلاین در شبکه اقدام به جمع آوری بیش از 10000 امضا در حمایت از, که باعث, اگر چه قانونی بودن هر گونه گسترده پرداخت یخ به سوال باز است.

“مستاجران که می دانم که از دست رفته اجاره می تواند منجر به اخراج در مورد رکورد خود را به احتمال زیاد برای رفتن به محل کار با علائم و خطر گسترش ویروس” طومار می گوید: “مستاجران را مجبور به حرکت به صورت لجستیکی سختی و خطر بالاتر از گسترش و/یا پیمانکاری ویروس. تنها راه برای کند کردن ویروس’ گسترش است به اطمینان مردم است که آنها را جریمه نمی شود برای آن بازی امن است.”

Lightfoot نمی خواست صاحبخانه ببخش اجاره. دورترین او رفته است در یک آدرس که در آن او به نام صاحبان اموال به “به مستاجران برخی از گریس در هر کجا که ممکن است در طول این بار تلاش.”

“ما خواهد بود با کار کردن برنامه پرداخت و نشان دادن فضل” Handler گفت.

تاد Bancroft, مدیر عامل شرکت صاحب آپارتمان دراپر و کرامر نیز مرتکب نشده به آمرزنده اجاره. او گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه “ما پس از تمام دولت, بخشنامه ها از جمله توقف اخراج شد که بخشی از رژیم صهیونیستی است. پریتزکر را در سطح ایالت اقامت در خانه و در حال کار بر روی یک مورد به مورد و بر اساس با ساکنان که یک مستند مشکلات به عنوان یک نتیجه از COVID-19. ما به طور جدی به مشاوره با انجمن های صنعتی و تفکر خلاقانه در مورد راه حل های ممکن است که ما کار را برای پیدا کردن بهترین مسیر رو به جلو در طول این واقعا بی سابقه ای ،

Gramercy Row at 660 N. Dearborn is among the apartment developments owned by TLC Management.
Gramercy ردیف 660 N. دیربورن سنت است در میان آپارتمان تحولات متعلق به TLC مدیریت.
TLC مدیریت

در شیکاگو بسیاری از اجاره تجدید آوریل 1. صاحبان ساختمان برنامه ریزی شده است افزایش اجاره برای دیدار با انتظار افزایش در مالیات املاک ارزیابی اما فشار از همه گیر ممکن است تغییر محاسبات خود را.

شیکاگو مبتنی بر حقوق صاحبان سهام مسکونی یکی از بزرگترین داد و ستد عمومی صاحبان ساختمان های آپارتمانی گفت: از آن ارائه خواهد شد تمدید اجاره با هیچ افزایش به دلیل بیماری همه گیر. این شرکت گفت که ارائه انعطاف پذیر پرداخت و تجدید نظر برای کمک به ساکنان آن است.

علاوه بر این سهام مسکونی گفت: آن پس همه گیر مرتبط با توصیه های ملی چند مسکن در شورای گروه به نمایندگی از صاحبخانه. این شورا خواست کاربران برای جلوگیری از افزایش اجاره و برای توقف اخراج برای بعد از 90 روز.

مربی گفت: بزرگ ترین صاحبخانه با استفاده از پویا-قیمت گذاری خدمات است که آنها را تا به امروز مشاهده شرایط بازار توسط واحد اندازه محله و اقدامات دیگر. او گفت که او را از دیدن کلی تعادل در عرضه و تقاضا با برخی از درآمد ناشی از افزایش اما دیگران در حال سقوط است.

“در حال حاضر شما نمی توانید می گویند به عنوان یک قاعده کلی است که صاحبخانه در حال بالا بردن اجاره,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de