مستاجرها که از کار به دلیل coronavirus نیاز به کمک به پرداخت برای مسکن

من یک Chicagoan در حال حاضر خود منزوی و من احساس می کنم بسیار خوش شانس است. بسیاری از همسایه ها شغل خود را از دست هفته گذشته زمانی که فرماندار تعطیل رستوران. آن را درست انجام دهید اما نمی خواهد کمک های مورد علاقه من محله متصدی بار که یک مادر تنها چهار شگفت انگیز بچه ها همه در حال حاضر در خارج از مدرسه و در حال حاضر مواجه با گرسنگی و اخراج.

من خوش شانس هستم — من ساعتی کار روشن به کار از خانه. اما من نیز مبتلا به آسم و اگر من مریض من تقریبا قطعا در بیمارستان بستری شود و قادر به کار. صاحبخانه من نیز خوش شانس. من زندگی می کنند در یک ساختمان در راجرز پارک که در آن آپارتمان من است متعلق به یکی از دولت ما میلیاردرهای. من 800 دلار به ازای هر ماه اجاره نمی خواهد تاثیر توانایی خود را به پرداخت وام مسکن در ساختمان و یا پرداخت اجاره بها و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. و در عین حال در مخلوط درآمد محله با یک لفظ میلیاردر صاحبخانه ما هنوز هم شنیده ام چیزی در مورد اجاره انعطاف پذیری و یا مکث در اخراج.

همسایگان من که کار در صنعت خدمات و صاحبخانه که به سختی می توانید پرداخت وام مسکن با درآمد اجاره به عنوان خوش شانس. آن را به دور گذشته هم برای شهر و دولت را به انجام کاری برای ایجاد ثبات مستاجرها در طول این بیماری همه گیر.

مونیکا Carmean راجرز پارک

ارسال نامه به: [email protected]. لطفا خود را در محله یا شهر و شماره تلفن برای تایید اهداف.

مغلوب ساختن پیشی جستن شاهزاده buffoonery

در هر رئیس جمهور و عمر وجود خواهد داشت زمان هنگامی که او و یا او را به یک تست دوست دارد که نمی توان پیش بینی در آن زمان به عهده ملت ما بالاترین پست. بزرگ رئیس جمهور — جهنم رهبران بزرگ — احضار از داخل خود بهترین عناصر از بشریت در سفارش به صورت پیش بینی نشده فاجعه با هوش و دوراندیشی شکیبایی و هدف و آرامش و حقیقت و اخلاق است.

آن است که تقریبا یک عمل الوهیت زمانی که یک کشور بزرگ را در سر خود را مانند یک فرد منجر به راه در آن عالی مبارزه برای صعود را از ورطه فاجعه است. فکر می کنم FDR, آبراهام لینکلن, مارتین لوتر کینگ جونیور و وینستون چرچیل. آن است که به ضرر ما تمام — لیبرال ها و محافظه کاران و جمهوریخواهان و دموکرات جهنم کل سیاره ما که زین با یک شاهزاده buffoonery به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تنها چند روز پیش در نهایت اذعان کرد وضعیت وخیم ما با coronavirus پس از چسبیده به صورت هفته به احمقانه تصور که آن را به سرعت ضربه بیش از هدر دادن وقت با ارزش و منابع و به خطر انداختن همه ما است.

و سپس به بالا از آن همه خاموش, اعطای خودش 10 بیرون از 10 برای راه او است که دست زدن به این بحران است.

راب Hirsh, نورث ریج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im