واشنگتن – Rep. عیسی “چوی’ گارسیا, D-Ill., که منجر به ملی جانشین برای برنی ساندرز در سال 2016 تایید سناتور ورمونت در روز پنج شنبه و خواهد سر به نوادا به کمپین او در یک وضعیت که در آن رای دهندگان لاتین یک کلید پیروزی است.

گارسیا را از بیخ و بن برای ساندرز در ایالت نوادا در روز جمعه پیش از Feb. 22 جلسه.

“من ایستاده با برنی ساندرز از آنجا که ما نیاز به یک رئیس جمهور که سازگار است که شجاعت به دنبال تغییر واقعی و کسی که همیشه در انتخاب افراد بالای سیاسی دست آوردن و یا مجمع تشخیص مصلحت نظام” گارسیا در بیانیه ای گفت.

“برای من و برای بسیاری از جوامع در سراسر کشور ما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معکوس خود را غیر انسانی سیاست های مهاجرتی است که نه تنها فوری آن شخصی است. برنی ساندرز است که تنها کسی که می تواند متحد ائتلاف قادر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می توانید اطمینان حاصل شود که کشور ما هرگز دوباره ریپ کودکان از آغوش خانواده های خود” گارسیا گفت.

Sanders-گارسیا رابطه امتداد 2015 زمانی که ساندرز حمایت گارسیا شیکاگو شهرداری پیشنهاد در برابر رام امانوئل. با کمک گارسیا ساندرز تقریبا ضرب و شتم هیلاری کلینتون در سال 2016 ایلینوی اولیه.

ساندرز خود را اعلام کرد 2020 پیشنهاد در فوریه 2019 و گارسیا مترقی برگزار شد بازگشت فوری تایید. به عنوان یک دانشجوی سال اول عضو کنگره در سال 2019, گارسیا در هیچ عجله به ارتکاب پس از بسیاری از سال 2020 ریاست جمهوری رقبا بودند در خانه و یا مجلس سنا.

“در زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به استفاده از نفرت و بلاغت و قدرت دولت فدرال به تقسیم کشور ما و با تهدید و ارعاب مهاجران در مرز و در جوامع ما نیاز داریم بیشتر رهبران مانند چوی. من افتخار می کنم به حمایت خود را به عنوان ما می گویند نه بیشتر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی رحمانه و غیر انسانی در دستور کار و نگاه به جلو به کار کردن با او برای ساخت یک دولت است که با این نسخهها کار برای همه” ساندرز در بیانیه ای گفت.

گارسیا اعلام می آید پس از ساندرز’ قوی در آیووا و پیروزی در نیوهمشایر, ایالات متحده با دو سال 2020 رای.

پنجشنبه گذشته ساندرز تایید Cook County, وکیل دولت کیم فوکس در ایلینوی مارس اولیه نبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de