به نمایندگی از صنعت ما در مبارزه با Covid-19 در حال حاضر و زمانی که بازیابی می آید

در تبلیغات انجمن ما ممتاز به نمایندگی های ما باور نکردنی صنعت به دولت انگلستان. این انجمن انجام شده است این کار را برای تقریبا یک قرن ما پیشینیان نقش فعال به نمایندگی از تبلیغ سازمان ها و رسانه ها در طول جنگ جهانی 2 ، در طی ده روز گذشته یا بیشتر دیده می شود کشور ما در برخورد با بزرگترین بحران آن تا کنون با آن روبرو در صلح-زمان و صنعت ما مانند هر دیگر خدمات و صنعت بوده است و بر سر آن تبدیل سریع تاثیر Covid-19. اختلال عظیم خواهد بود و آنچه در آن همه به معنی برای صنعت ما است که هنوز هم اتفاق می افتند اما در حال حاضر, من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن تجارب ما به کمک فریم چگونه صنعت ما است که پشتیبانی شده توسط دولت است.

تعامل ما با دولت بریتانیا است که در تمام زمان بالا. این واضح است که مورد نیاز و یک چیز بسیار خوب است. ما چندین ادارات دولتی درخواست روزانه و اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد و آنچه مورد نیاز است به تلاش برای کاهش تاثیر صرفه جویی در شغل و کسب و کار و نگه داشتن تبلیغات حیاتی موتور اقتصاد عملیاتی شود. تیم ما این است که به طور منظم در گفتگو با وزیران و مقامات از وزارت فرهنگ و ارشاد, رسانه, و, ورزش, وزارت, کسب و کار, انرژی, صنعتی و استراتژی این گروه برای تجارت بین المللی و خزانه داری.

نقش ما برای آنها این است که به جمع آوری بینش در بر اثرات Covid-19 بحران در سراسر صنعت – تبلیغ صاحبان رسانه, سازمان, فناوری, شرکت, شرکت های تولید و پژوهش سازمان – و به سوالات پاسخ دولت ممکن است ، ما این کار را از طریق بسیاری از نزدیک و مشترک روابط ما با اعضای ما بسیاری از آنها انجمن های صنفی خود را به نمایندگی از بخش های مختلف صنایع ما از جمله تبلیغات تولید کنندگان انجمن که به نظر می رسد پس از بریتانیا تبلیغات شرکت های تولید پیشدستی کردن که نشان دهنده بریتانیا در خارج از خانه بخش رسانه و البته امثال ITV کانال 4, marketing magazine, Google, Facebook, the DMA و IPA. 35 اعضای هسته در کل تغذیه در خط مقدم اطلاعات است که کمک می کند تا برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری دولت ما است که مصرف به محافظت از اقتصاد ما در برابر تهدید Covid-19.

تجربه ما تا به امروز است که ما یک دولت است اقدام و آن را در حال انجام است که سریع می باشد. ما در حال پیگیری روزانه اطلاعیه ها و همراه با اعضای ما در حال تبدیل به این راهنمایی برای کمک به صنعت ما را در درک آنچه حمایت است که در محل قرار داده.

اما این فقط مرحله اول. امروز ما پله تا ما پیگیری با راه اندازی یک هفتگی ردیاب رهبری UK, تبلیغات در, اتاق فکر Credos که می رود به رهبران ارشد در سراسر صنعت ما. نتایج به اشتراک گذاشته خواهد شد با دولت فردا و ارائه خواهد شد به طور منظم معیار برای صنعت ما برای کمک به راهنمای مرحله بعدی تصمیم گیری است.

آن است که در حال حاضر تبدیل شدن به روشن است که چالش بعدی خواهد بود که اجرای این اقدامات است که اعلام شده است توسط دولت ما. می تواند ما را در اقدامات مانند Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح اتفاق می افتد به اندازه کافی سریع برای حمایت از هزاران نفر از کسب و کار مشغول به کار در صنعت ما که به آن نیاز دارید ؟ می توانید از آنها پول دریافت و حمایت در زمان ؟ به این منظور ما در حال کار سریع برای درک اثربخشی اجرای درخواست آنچه که می تواند ما را از اولیه رول و چه صنعت ما نیاز دارید ؟

به دنبال فراتر از آن است که توجه ما تبدیل می شود به بهبود است. من هیچ شک صنعت ما خواهد شد که نقش کلیدی در اجتماعی ما و بهبود اقتصادی. ما یک گوهر در تاج بریتانیا صنایع خلاق – وضعیت ما چنین است که هرگز در شک و ارزش کار ما دو برابر – ما می توانیم کمک به ترویج رفتارهای ما می تواند درایو اقتصاد برای حمایت از کسب و کار و شغل. بنابراین سوال این است که در حال حاضر خواسته شده است که چگونه ما بهبود می یابند از این بحران و چگونه ما انجام این کار سرعت ؟ می تواند ما را در برنامه ریزی برای بهبود قرار می دهد که ما حتی در موقعیت قوی تری برای مقابله با مسائل دیگر که ما را در سال آینده پیش رو مانند تغییر آب و هوا ؟

این برای من روشن است که ما نمی خواهد در بازگشت به ‘عادی’ پس از این بحران عبور – ما خواهد بود با ورود به یک دنیای جدید جهان است که خواهد شد ‘post-Covid-19’, عاقلانه به تهدید جهانی همه گیر و چه این به این معنی نه تنها به صنعت ما اما راه ما از زندگی است. در حال حاضر آنچه در این جهان به نظر می رسد مانند نامشخص است اما صنعت ما برکت است با صدها نفر از هزاران نفر از استراتژیک خلاق فن آوری و کارآفرینی با استعداد حرفه ای. ما شاهد هر روز باور نکردنی نمونه هایی از تفکر خلاق و کار برای حمایت از ما مهم ترین کلید کارگران و برای کمک به مردم از طریق این سخت ترین موقعیت است.

من فکر می کنم از چیزهایی مثل ITV ‘بریتانیا صحبت کنید’ در سراسر روز مادر ما ملی خرده فروشان با استفاده از newsbrands هر روز برای ترویج ویژه باز کردن ساعت برای بیمه خدمات درمانی کارگران و افراد مسن و ما خارج از خانه شرکت های تولید Coronavirus بهداشت عمومی اطلاعات تبلیغات به اجرا در سراسر دیجیتال سایت های بالا و پایین کشور است. من می دانم که افراد مشغول به کار در صنعت ما مصمم به انجام آنچه آنها می توانند برای حمایت از کشور و من مطمئن هستم که در صورت Covid-19 انگلستان, تبلیغات انطباق سریع به انتظارات جدید, جدید, راه های از کار و فرصت های جدید است که در حال حاضر خود را.

اگر شما نیاز به کمک و راهنمایی در طول این دوره ما و اعضای ما وجود دارد برای حمایت از شما. لطفا در تماس گرفتن با ما و یا خود را مربوط به انجمن تجارت به مطمئن شوید که شما می توانید دسترسی به پشتیبانی که در محل است و می تواند کمک به شکل دادن به درخواست ما در حال ساخت دولت هر دو در حال حاضر و برای صنعت ما آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im