محاکمه مجدد در Oland قتل باعث می شود برای پرچین چهار بخش مجموعه مستند

ونکوور فیلمساز دبورا Wainwright هدایت این مجموعه در مورد دنیس Oland پیشنهاد برای پاک کردن نام خود را پس از پدرش 2011 murder in New Brunswick

دنیس Oland تحقیقات خود را برای دفاع خود در محاکمه مجدد برای قتل پدر او ریچارد موضوع جدید CBC چهار بخش مستند سری Oland قتل است. هفت گره Media Inc. / PNG

این Oland قتل

یک سری چهار بخشی

وقتی که: مارس 4, 9 p. m.

که در آن: و CBC CBC جم


تا چند سال پیش ونکوور فیلمساز دبورا Wainwright تجربه با جرم و جنایت داستان سرایی محدود بود برای لذت بردن از رمان پرکاری نویسنده انگلیسی Minette والترز “سال پیش”.

اما این همه را به عنوان یکی از کانادا وحشتناک و بالا مشخصات قتل های bludgeoning مرگ ثروتمند Saint John N. B. تاجر ریچارد Oland, گیر افتاد, Wainwright چشم.

Oland, 69 مرده پیدا شد در دفتر کار خود در سال 2011. پسرش Dennis شد به اتهام قتل درجه دوم.

“برای برخی از این دلیل, آن را درست نگه داشته و ظاهر بر روی صفحه اصلی و در راه ساخته شده است که من فکر می کنم من باید با توجه به این گفت:” برنده جایزه Wainwright به تازگی از خانه اش در ونکوور.

“من فکر نمی کنم من به خاطر داستان هنگامی که ریچارد در بر داشت در سال 2011 اما من قطعا به یاد داشته باشید دنیس بازداشت آینده در سراسر صفحه خانه من. و من حدس می زنم آن هم از نوع شما می دانید نوع موجب علاقه من در یک patricide. این بسیار تکان دهنده است. پس از آن زمانی که او دستگیر شد و در سال 2015 من قطعا شروع به خواندن داستان از آنجا که من فکر کردم “وای این دیوانه است’.”


دبورا Wainwright.

جزوه / PNG

Wainwright گفت که در ابتدا علاقه او همان بود که بسیاری از کانادایی ها یک نوع مرض کنجکاوی در مورد ماهیت این قتل است. ریچارد معاون سابق رئیس جمهور با خانواده اجرا Moosehead آبجوسازی زده بود با یک چکش مانند سلاح 45 بار. پلیس گفت که دنیس, پایان داستان.

اما جنبه دیگری از ادامه مورد زده Wainwright و nudged فیلمساز نسبت به داستان.

“شروع کردم به خواندن و خواندن و تماشای تمام اخبار کلیپ و در نهایت من فقط فکر کردم شما می دانید, من فکر می کنم او برنده میخوام درخواست تجدید نظر خود را و نمی شود آن را جالب می شود قادر به دنبال یک محاکمه مجدد در زمان واقعی؟’ “او گفت:.

به طوری که دقیقا چه اتفاقی افتاده است درخواست تجدید نظر رو به جلو رفت و یک محاکمه مجدد راه اندازی شد.

این است که محاکمه مجدد داستان — کارگردان Wainwright و تولید شده توسط لوری مورد و eOne — موضوع CBC آخرین true-جرم چهار بخش docuseries این Oland قتل است. .

زمانی که او شروع به Wainwright مواجه شد با این واقعیت است که هیچ کس در Oland خانواده سخن گفته بود به هر رسانه ای در مورد پرونده.

Wainwright تصمیم گرفت به درخواست خانواده بدون در نظر گرفتن پس از رسیده به دنیس دفاع تیم. آنها توافق کردند به صحبت با او و تیم او.

چه شد که نقطه اوج برای کم حرف Olands? Wainwright ارقام آن فاصله به خود جلب کرد که آنها را به پروژه.” من صرف مقدار زیادی از زمان در Maritimes قبل از این داستان و من نمی دانستم چگونه آن را واقعا مانند یک شهر کوچک; سنت جان در خاص است.

“سنت جان من فکر می کنم جمعیت فکر می کنم 70,000 که بسیار کوچک است و پس از آن هنگامی که من صرف مقدار زیادی از زمان وجود دارد من متوجه شدم واقعا همه می دانند همه. و وقتی که می آید به Olands یا Irvings یا McCains — سه نام بزرگ خانواده بازگشت وجود دارد — اگر شما برای آنها کار نمی کند و یا کسی در خانواده شما برای آنها کار نمی کند, شما قطعا می دانم که کسی که می کند. یا حداقل با Olands شما نوشیدن آبجو خود گفت: Wainwright.

“من یک آبجو الکلی من نمی دانم که Olands شد. بنابراین من فکر می کنم که از طرف دیگر از کشور ارائه آنها را به مرتب کردن بر اساس یک احساس روشن eyedness و یا شما می دانید تفکر باز است که آنها احساس نمی شد اتفاق می افتد به عقب وجود دارد” اضافه شده Wainwright.

Wainwright گفت که 10 درصد از جمعیت این منطقه احضار شد برای داوران انتخاب برای اولین بار در دادگاه.

پس از سفرهای متعدد به عقب و جلو در سراسر کشور و نشستن در دادگاه تجدید نظر به Olands اجازه تولید “مرتب کردن بر اساس از پشت خط مقدم” گفت: Wainwright.


دنیس Oland, راست, در دیدار با اعضای خود دفاع وکیل در محاکمه مجدد خود را برای قتل پدر او ریچارد Oland. عکس های اعتباری: هفت گره Media Inc.

هفت گره Media Inc. / PNG

پس از درخواست تجدید نظر تایید شد (به دلیل یک خطا در دادگاه قاضی دستورالعمل به داوران) را محاکمه مجدد اتفاق افتاد و در تاریخ 20 ژوئیه 2019 عدالت ترنس موریسون در بر داشت دنیس را از اتهام قتل درجه دوم.

تاج تصمیم به تجدید نظر شود. پلیس نیز هرگز دوباره باز مورد بدانند: “آنها به حال خود مرد گفت:” Wainwright

“من نشسته طریق هر روز از محاکمه مجدد و مانند عدالت موریسون من باقی مانده بود با شک معقول, کاملا,” او گفت:.

چهار قسمت سری متعادل است و در نگاه عمق در یک بسیار پیچیده و داستان غم انگیز و پر از فتنه است. مصاحبه با بیوه کانی Oland هستند به خصوص تاثیرگذار.

“ما بسیار روشن با آنها است که ما می خواهم هر دو طرف داستان. بنابراین وجود دارد رفتن به لحظات ناراحت کننده برای آنها است. وجود دارد رفتن به به پرسش های سخت” گفت: Wainwright در مورد مصاحبه با Oland خانواده است.

“این سخت است صحبت کردن به بیوه که هم متهم است. شما می دانید, آن را بسیار دشوار است صحبت کردن به او. آن سخت بود صحبت کردن به دنیس پدر او یک بچه بود. او 16.

“من باید به هر دو آن دسته از زنان امتیاز بزرگ برای انجام این کار است.”

بدون شوخی. شوهر خود را به قتل شده است و خود را پسر مظنون اصلی. پدر خود بازداشت شده است برای کشتن پدر بزرگ خود را. که برخی از شکسپیر سطح درام.

در حالی که این پروژه ممکن است به راحتی می توان طبقه بندی به عنوان یک جنایت واقعی سری آن متفاوت است که در آن عمل و ارائه داستان در زمان واقعی است. شما وجود دارد به عنوان محاکمه مجدد اجرا می شود در آن دوره است.

“من می گویند آن را کمی مانند (Netflix مستند درام) ساخت یک قاتل اما این بار بچه پولدار که در تیررس” گفت: Wainwright.

با Oland قتل سری مجموعه برای رفتن به هوا Wainwright امیدوار است به آنچه به او آموخته شده از تجربه به یک پروژه جدید.

“وجود دارد یک بخشی از من است که می خواهد به نوعی از یکی کردن اما سبک تر و quirkier و بیشتر سرگرم کننده است. و پس از آن وجود دارد یکی دیگر از بخشی از من است که می گوید من می خواهم به بررسی سیستم عدالت کمی نزدیک تر” گفت: Wainwright.

“من فکر می کنم که ما باید برخی از چالش های ما در کانادا سیستم عدالت و به خصوص در ما منصفه سیستم, و من فکر می کنم آن را به ارزش به انجام یک کمی از یک تجزیه و تحلیل — و متاسفانه همیشه وجود دارد داستان های بیشتر در آینده در این زمینه است.”

مرتبط

[email protected]

twitter.com/dana_gee
اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im