کشیش جسی جکسون قلم نامه 2 برای مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار coronavirus تست برای همه تشکلات مردم

این کشیش جسی جکسون پیوست دیگر سیاه و سفید شبان و رهبران به عنوان بخشی از یک ائتلاف ملی روز شنبه به قلم یک نامه سرگشاده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او را برای تست همه 2.2 میلیون نفر برای COVID-19 که زندانی در این کشور در طول همه گیر و گفت: رئیس جمهور به نظر آزاد کردن افراد بازداشت شده در جرائم غیر خشونت آمیز به عنوان آنها در انتظار محاکمه است.

“در زندان وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در نزدیکی به یکدیگر که آیا گزینه های اجتماعی فاصله دارد و به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از افراد زندانی که دستگیر شده بودند اما نه به اعدام محکوم شده که بیحال شدن در زندان در انتظار محاکمه” جکسون نوشت: در این نامه است.

ائتلاف به رهبری کشیش فردریک D. Haynes دوم ارشد کشیش کلیسای باپتیست دوستی در دالاس گفت: این اقدامات با هدف کاهش این کشور جمعیت زندان به کاهش گسترش COVID-19.

“آنها مخاطبان اسیر و نباید بلعیدم توسط ویروس باید کسی که در زندان به آن و گسترش آن” جکسون می گوید: در این نامه است.

جکسون گفت که او به خصوص در مورد افرادی که در بازداشت بدون خشونت جرائم اما همچنان برگزار می شود پیش از محاکمه به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه و گفت که ماندن در زندان برای این افراد می تواند یک “حکم اعدام است.”

در حالی که رئیس جمهور می تواند به منظور اصلاحات در فدرال امکانات تهمت می تواند تنها ارائه راهنمایی برای مقامات محلی بیش از آن او است و قدرت.

جکسون نامه می آید یک ماه بعد از صحبت او با مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق تلفن به درخواست COVID-19 تست و مناسب اجتماعی فاصله اقدامات در زندان است.

تماس بود و موجب قبلی نامه ای به کاخ سفید که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به توصیه “تحت توجه جدی” جکسون گفت: پس از تماس خود را.

در اینجا جکسون آخرین نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن:

آقای رئیس جمهور عزیز

به عنوان شما به طور فزاینده ای روشن برای مردم آمریکا coronavirus بسیار جدی است و به سرعت در سراسر جهان و در سراسر کشور ما است. به عنوان این بیماری همه گیر اسپرد شما به ما مناسب تعاونی و داوطلبانه پروتکل: اقامت در خانه شستن دست های خود را اغلب و عمل اجتماعی فاصله.

نه هر کس می تواند انجام این کار است. به طور خاص, من می خواهم به افزایش نگرانی با شما در مورد کسانی که زندانی هستند و نمی توانند عمل اجتماعی فاصله—یعنی جمعیت زندان. در زندان وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در نزدیکی به یکدیگر که آیا گزینه های اجتماعی فاصله دارد و به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از افراد زندانی که دستگیر شده بودند اما نه به اعدام محکوم شده که بیحال شدن در زندان در انتظار محاکمه است. نگرانی من این است که به طور خاص با کسانی که در بازداشت غیر جرایم خشونت آمیز.

اگر یک بازدید کننده در حال حاضر انتقال این ویروس به یک زندانی که زندانی ممکن است انتقال آن به دیگری اهل بیت و الگو قرار می تواند بسیاری از, اگر نه کل زندان جمعیت در معرض خطر به دلیل “اجتماعی فاصله” است نه یک گزینه برای زندانیان است. زندان می تواند تبدیل به یک انکوباتور و حکم اعدام برای کسانی که زندانی.

من اصرار شما به نظر بلافاصله تست 2.2 میلیون نفر در حال حاضر در زندانی. آنها مخاطبان اسیر و نباید بلعیدم توسط ویروس باید کسی که در زندان به آن و گسترش آن است. و لطفا در نظر آزاد کردن دستگیر شدگان به صورت غیر خشونت آمیز جرائم که هنوز زندانی اما نه به اعدام محکوم شده و پس از آنها آزمایش شده است برای این ویروس به طوری که آنها را به مخاطره می اندازد سلامت از دیگر زندانیان و یا عموم مردم اگر آنها منتشر می شوند. ما نمی توانیم ترک آن بدون بهداشت و درمان به تهدید بهداشت و درمان ، غیر خشونت آمیز مجرم باید منتشر نظارت و قرار دادن در مکان های بهداشتی در معرض خطر است. ما نیاز به اقدام دولت در این زمینه و من شمارش را بر شما به آن را.

احساس رایگان برای تماس با من از طریق من رئیس ستاد جان میچل در (773) 383-9589 اگر شما هر گونه سوال.

با تشکر از شما برای توجه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im