کشیش جسی جکسون خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به تست تمام تشکلات مردم برای کوروناویروس (به روز رسانی زنده)


آخرین

کشیش جسی جکسون قلم نامه 2 برای مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار coronavirus تست برای همه مردم زندانی

Rev. Jesse Jackson Sr.
کشیش جسی جکسون Sr.
خورشید بار فایل

این کشیش جسی جکسون پیوست دیگر سیاه و سفید شبان و رهبران به عنوان بخشی از یک ائتلاف ملی روز شنبه به قلم یک نامه سرگشاده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او را برای تست همه 2.2 میلیون نفر برای COVID-19 که زندانی در این کشور در طول همه گیر و درخواست از رئیس جمهور برای در نظر گرفتن آزاد کردن افراد بازداشت شده در جرائم غیر خشونت آمیز به عنوان آنها در انتظار محاکمه است.

“در زندان وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در نزدیکی به یکدیگر که آیا گزینه های اجتماعی فاصله دارد و به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از افراد زندانی که دستگیر شده بودند اما نه به اعدام محکوم شده که بیحال شدن در زندان در انتظار محاکمه” جکسون نوشت: در این نامه است.

ائتلاف به رهبری کشیش فردریک D. Haynes دوم ارشد کشیش کلیسای باپتیست دوستی در دالاس گفت: این اقدامات با هدف کاهش این کشور جمعیت زندان به کاهش گسترش COVID-19.

“آنها مخاطبان اسیر و نباید بلعیدم توسط ویروس باید کسی که در زندان به آن و گسترش آن” جکسون می گوید: در این نامه است.

دفعات بازدید: داستان کامل از سان تایمز’ خبرنگار جیک Wittich اینجا.


اخبار

7:22 صبح ترجمه: مشاهیر امید با تشکر از coronavirus کارگران خط مقدم در COVID-19 رویداد

لیدی گاگا خواست مردم هوازدگی coronavirus همه گیر برای پیدا کردن یک راه برای لبخند طریق درد, در حالی که Stevie Wonder تشویق بینندگان به تکیه بر روی یک دیگر به عنوان ستاره لگد شنبه all-star رویداد با هدف مبارزه با کروناویروس و تجلیل از بهورزان در خط مقدم.

دو ساعت تلویزیون ویژه “یک جهان: با هم در خانه” سرپرستی دل شکسته بود و قسمت دوم از هشت ساعت رویداد حمایت سازمان بهداشت جهانی در کنار حمایت سازمان شهروند جهانی.

“من خیلی در مورد پزشکی کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر ابتلا به ما گفت:” دل شکسته که انجام Nat King Cole نسخه از آهنگ “لبخند.”

تعجب می کنم که انجام شده “به من تکیه کن” توسط Bill Withers — که درگذشت در تاریخ 30 مارس — در حالی که بازی پیانو. او گفت: بینندگان: “در طول سختی مانند این که ما باید به تکیه بر روی هر یک از دیگر کمک کند.”

Paul McCartney سنگ بیتلز “بانوی مدونا” و صحبت در مورد کار مادرش را به عنوان یک پرستار در حالی که عکس هایی از کارکنان مراقبت های بهداشتی نشان داده شده بر روی صفحه نمایش.

دریافت کامل روکش از شنبه رویداد را در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

پرستاران راه نجات ما و آنها باید تجهیزات برای در امان ماندن از coronavirus

در طول این دوره بسیار دشوار است, آن است که بسیار مهم است به درستی تجهیز و محافظت از ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای که در پیشتاز مبارزه ما علیه coronavirus.

پرستاران در حال قرار دادن زندگی خود را در خط برای صرفه جویی در زندگی می کند. اما نگران کننده آنها نیست و همه باید کافی تجهیزات حفاظتی. آنها در حال گرفتن در معرض بیمار شدن و قرنطینه. بسیاری از پرستاران فوت کرده اند.

بیش از 200 نفر از پزشکان و پرستاران در سراسر جهان از دست داده اند به این بیماری همه گیر.

ما در حال از دست دادن مراقبت های بهداشتی ما کارگران در بدترین زمان ممکن. ما نمی توانیم انتظار ما پرستاران به کار بدون تجهیزات مناسب در یک کار است که در حال حاضر استرس زا به دلیل understaffing نرخ بالای محل آسیب و دیگر خطرات شغلی.

این وضعیت در دراز مدت مراقبت و تادیبی امکانات به خصوص قبر.

جزئیات یکشنبه نامه به سردبیر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im