آگهی آژانس ناخن ارتباطات pivoting از یک
زودتر استراتژی برای پیگیری رود جزایر برای سرشماری ایالات متحده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

آژانس برنده “تکمیل تعداد” واگذاری از دولت در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از
10 سال فرصت تعیین شده توسط دولت برای پیگیری کل جمعیت ایالات متحده دولت توسط دولت است. آژانس حواله است به اطمینان حاصل شود undercounted بخش نیست نادیده گرفته شده در طی این فرآیند.

آژانس راهکار اولیه آغاز شده و با ارسال اطلاعات قبل از اینکه در نهایت تبدیل شدن به شدت وابسته به فرد بازدیدکننده داشته است.

با همه گیر نگه داشتن سرشماری کارگران در خانه, ناخن
روشن است چرخ دنده اضافه کردن یک “دیجیتال درب به درب” کمپین که ارسال خواهد شد “دیجیتال درب, سینه” به رسانه های اجتماعی و دیجیتال دیگر انجمن ها.

“تاکتیک های ما هستند
در حال حاضر دوستانه و غیر رسمی—و ما تولید شد و در حال حاضر کامل برای “اجتماعی فاصله”—پس از آوردن که گاه به گاه تن به فضای دیجیتال که در آن وجود دارد بسیار
ترس و اطلاعات غلط به نظر می رسید طبیعی می گوید:” الک بکت, خلاق, شریک, ناخن ارتباطات است. “ما در حال انجام یک سری از اجتماعی ویدئوها و تبلیغات که احساس دوستانه و
سرگرم کننده است.”

تبلیغات

تبلیغات

نمونه کار در اینجا.

هر چند مبارزات انتخاباتی است که هنوز در مراحل اولیه آن رود آیلند است
در حال حاضر در حال انجام در پنج برای نرخ پاسخ.

“ما وظیفه با گرفتن ‘سخت به تعداد جوامع می گوید:” بکت. “استراتژی ما بود
کمتر رسمی تر از شما انتظار می رود یک ابتکار عمل دولت بود و هدف این است که برای کاهش تهدید و ارعاب و افزایش مشارکت.”

آژانس انتساب شامل چاپ
تلویزیون و رادیو و, هوای آزاد, ویدیو های آنلاین و تبلیغات دیجیتال و ادامه خواهد داد به رول از این ماه با وجود بحران بهداشت و درمان.

ناخن نیز برنده مسئولیت رسیدگی به رسانه ها
برنامه ریزی و خرید. “خوشبختانه وجود ندارد هر گونه محدودیت های مالی با تعویض کانال های رسانه ای در چنین اواخر تاریخ” توضیح می دهد که بکت. او اشاره مبارزات انتخاباتی بود “خوب به اندازه” بودجه به صورت پوستر در کتابخانه ها و مراکز اجتماعی و سایر اماکن عمومی و همچنین جزوه که مردم برای رفتن به توزیع درب-به-درب و در حوادث.

پس از تمام فضاهای عمومی بسته هستند و هیچ کس را توزیع هر چیزی به هر کسی آژانس صرفا معطوف است که بودجه به دیجیتال درب ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de