ریچارد نوار قربانی شروع به پریدن کرد مظنون را تهدید به ” پا زدن الاغ خود را قبل از او با چاقو در پشت, دادستان ها می گویند

Category: سانتایمز Comments: No comments

به قید وثیقه رد شد پنج شنبه برای سپاه تفنگداران دریایی veteran به اتهام قتل کنت Paterimos ماه گذشته پس از طبخ شهرستان دادستان رنگ تر تصویر پیچیده تر از قبلا پدید آمده از حوادث که منجر به چاقو خارج ریچارد بار در غرب شهر.

یک جفت از شاهدان دیدم Paterimos و دنبال مقابله با 30 سال سن توماس Tansey در خارج از نوار در 491 N. میلواکی Ave. پس از قبل از حادثه در داخل نوار دادستان گفت.

در طول یک متعاقب آن مبارزه با مشت Tansey به زمین افتاد و Paterimos کردم در بالا از او زده و او را چندین بار با توجه به دادستان.

دادستان گفت: آن را بلافاصله روشن نیست اگر Paterimos ضربات چاقو کشته شده در حالی که در بالای Tansey و مشت زدن به او و یا زمانی که دوست خود را کشیده و او را و در آنها کاهش یافت و در کنار Tansey.

Paterimos دچار زخم چاقو به پشت سر خود ترقوه راست میانه پشت و بازوی راست دادستان گفت.

Paterimos بازگشت به نوار که در آن او سقوط به طبقه دادستان گفت. Tansey تعقیب Paterimos بازگشت به نوار که دادستان گفت: شک و تردید در زودتر خود را در دفاع از خود ادعا می کنند.

تقابل بین دو مرد به دنبال یک زودتر حادثه در داخل نوار زمانی که Tansey گفته کارگردانی ضد همجنس و نژادپرستانه تهمت نسبت به Paterimos اعضای خانواده گفته اند و دو مرد tussled قبل از Tansey حذف شده از نوار است. دادستان هیچ اشاره ای هر گونه تهمت در دادگاه روز شنبه گفت که Tansey گفته یک نظر در مورد پاره کردن Paterimos’ حلقه بینی.

شاهد شنیده Paterimos را بدهید که او را “خارج رفتن و پا زدن [Tansey را] باسن” دستیار وکیل دولت جیمز مورفی گفت و نوار سمت چپ به زودی پس از.

Tansey برای اولین بار به زندان گرفته شده در صحنه Feb. 21 سلاح سرد اما منتشر شد و روز بعد پس از او گفته و ادعا کرد که او تا به حال شده است در دفاع از خود و کارآگاهان در ادامه به بررسی.

Paterimos’ خانواده گفت: آنها شده اند نا امید با تصمیم مقامات در ابتدا انتشار Tansey بدون اتهام و بحرانی شده است از فعل و انفعالات آنها تا به حال با پلیس شیکاگو کارآگاه.

“هر کس دیگری [پلیس] شده اند که لگد زدن به در, درب, اما این مرد” Cruzito بونو دیگر برادر Paterimos گفت: در مصاحبه شنبه شب. “آنها به او این فرصت را به آمده تا با یک بهانه.”

یک حکم برای Tansey بازداشت صادر شد در هفته گذشته و او را بازداشت گرفته شد روز شنبه و به اتهام قتل درجه اول.

منابع گفت: Sun-Times که Tansey شده است چک به یک بیمارستان برای سلامت روانی بررسی و پس از او در ابتدا منتشر شده از زندان و پلیس منتظر بودند او را مرخص می شود قبل از مصرف او را بازداشت چهار شنبه.

یک وکیل خصوصی تایید کرد که در دادگاه روز شنبه گفت Tansey بستری شده بود پس از این حادثه و گفت: Tansey نگه داشته شده بود در تماس با مقامات خود را از طریق وکلای مدافع.

Tansey جانباز ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی است که قبلا تشخیص داده شده است با اختلال استرس پس از سانحه به عنوان یک نتیجه از تجارب نظامی با توجه به نامه های موجود در یک دادگاه تشکیل پرونده برای یک مورد باتری که Tansey التماس کرد گناه را به در سال 2017.

که به اتهام ناشی از یک حادثه در ماه دسامبر سال 2016 زمانی که Tansey سعی در ضربه زدن مرد دیگری با یک .22-تپانچه کالیبر و هل مرد به زمین در آرلینگتون ارتفاعات است.

Tansey وکیل گفته شده است وجود دارد “کل همکاری” توسط Tansey که مورد حمله قرار گرفت توسط دو نفر و گفت: حقایق پشتیبانی Tansey ادعای دفاع از خود.

“آنچه بیشتر مرا اذیت در مورد این … محل زخم چاقو,” قاضی چارلز ساحل گفت. “کسانی که زخم چاقو همه حال به عقب.”

ساحل نیز گفت: Tansey تاریخ از باتری با استفاده از یک سلاح شد مربوط و گفت: Tansey برگزار خواهد شد بدون وثیقه “در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>