ریج مراتع انتشار پلیس نظارت و عکس های از دست رفته زن

Category: ونکورسان Comments: No comments

عاطفه Jadidian, 40, گم شده پس از حدود 4 p. m. on Feb. 19

ریج مراتع RCMP است به دنبال کمک های عمومی در محل 40 ساله عاطفه Jadidian. RCMP جزوه

ریج مراتع RCMP منتشر شده جدید نظارت تصویر از عاطفه Jadidian به امید آن خواهد شد کمک در جستجو برای از دست رفته است.

Jadidian, 40, گم شده پس از حدود 4 p. m. on Feb. 19 زمانی که او در سمت چپ کار در 22800 جلوگیری از Lougheed بزرگراه در میپل ریج.

وسیله نقلیه خود را سفید مزدا CX-5 SUV بود و بعد از آن واقع شده توسط پلیس در فوریه. 24.

RCMP می گوید Jadidian که در تماس با خانواده و یا دوستان بعدها گرفتار در دوربین همان روز پیاده روی و شرق در امتداد Dewdney تنه جاده در نزدیکی 227 خیابان حدود 5:30 p. m. پلیس منتشر شد, یک تصویر از این نظارت تصویری فیلم در روز جمعه.

یکی دیگر از نظارت تصویر منتشر شده توسط Mounties در روز دوشنبه نشان می دهد Jadidian راه رفتن را از طریق یک مرکز نوار پارکینگ در این منطقه از 240 خیابان و Dewdney تنه جاده ها است.


میپل ریج زن عاطفه Jadidian گم شده پس از حدود 4 p. m. on Feb. 19.

ریج مراتع RCMP جزوه

Jadidian توضیح داده شده است توسط پلیس به عنوان خاورمیانه تبار 5-5 و 137 پوند با شانه طول مو قهوه ای و چشم های قهوه ای. او گذشته بود با پوشیدن یک نور خاکستری ژاکت پف با هود تیره-رنگی شلوار نیروی دریایی-و-نور-پیراهن آبی راه راه قهوه ای تیره و چکمه.

پلیس می خواهم به صحبت با هر کسی که ای به فیلم از Dewdney تنه جاده بین 240 خیابان و 287 خیابان بین 5 بعد از ظهر و 9 p. m. on Feb. 19.

هر کسی با اطلاعات می توانید با ریج مراتع RCMP سرجوخه اد گالو) کریستین روز در 604-467-7604.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>