نیویورک — بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید وجود یک “100%” شانس بزرگ لیگ توپ این سال است.

لیگ اصلی بیس بال را پیشنهاد دیگری برای شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی در خالی ballparks اما مانفرد عهد روز شنبه به طور یک جانبه به منظور باز کردن بعد اگر به توافق رسیده است.

“من می توانم به شما بگویم صراحت ما در حال رفتن به بازی لیگ اصلی بیس بال در این سال,” او گفت:.

مانفرد اصرار شانس بازی در این سال بود که “100 درصد است.”

بازیکنان در انجمن ساخته شده دوم آن پیشنهاد سهشنبه درخواست 89-بازی فصل به طور منظم و 100% از سرشکن حقوق. MLB طرح یک روز زودتر برای 76-بازی فصل خواهد تضمین 50 درصد از سرشکن حقوق و لولا 25 ٪ در پول اضافی در postseason را تکمیل.

“این خواهد بود یکی دیگر از حرکت قابل توجهی در بازیکنان جهت از نظر حقوق و دستمزد موضوع است که ما را نگه داشته جدا” مانفرد گفت: در مصاحبه با ESPN قبل از آن شبکه را پوشش تازه کار, پیش نویس است.

“ما امیدواریم که آن را تولید متقابل جنبش از بازیکنان در انجمن که ما را ببینید تعدادی دیگر از 100 درصد حقوق و دستمزد و برخی از به رسمیت شناختن است که 89 بازی که ما در تقویم در این دوره از این بیماری همه گیر است که واقع بینانه نیست,” او گفت:.

MLB تهدید کرده است که کوتاه تر برنامه اگر بازیکنان اصرار بر 100 ٪ از آنها سرشکن حقوق. این اتحادیه به احتمال زیاد خواهد تنظیم یک شکایت رقیب دیگر برنامه بود و از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است و درخواست داور علامت Irvings به جایزه خسارت.

شده است وجود دارد یک برنامه لیگ کمتر از 80 بازی پس از سال 1879. هر دو MLB و اتحادیه پیشنهاد گسترش برگشتی از 10 تیم به عنوان بسیاری از 16 سال جاری و آینده, اما که بزرگ postseason مشروط است در یک معامله است.

“من ترجیح می دهم برای مذاکره به یک توافق جدید با MLBPA می شود که ما بیشتر در بازی و حل مسائل است که از هم جدا شده اند ما دوستانه” مانفرد گفت. “اما در پایان روز, ما مذاکره برای حق در ماه مارس به شروع فصل در تعدادی از بازی ها است که ما را انتخاب کنید در این شرایط خاص. و اگر ما به, ما به شما ورزش است که درست است.”

یک مارس 26 قرارداد به نام برای سرشکن حقوق در ازای $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت و تضمین خدمات حتی اگر هیچ بازی کرده است ،

مانفرد نمی خواهد فاش هنگامی که او به منظور کوتاه تر برنامه. MLB در ابتدا پیشنهاد 82 بازی و اتحادیه در پاسخ با 114. در حالی که بازیکنان می خواهند به گسترش postseason به ماه نوامبر تیم های ترس از موج دوم coronavirus را به خطر اندازد postseason. برگشتی به تنهایی تولید $787 میلیون در پخش درآمد — قبل از فروش هر بازی باعث گسترش.

“هر روز که می رود ما از دست دادن ظرفیت برای بازی حداقل یک بازی است که واقعا زمان که فشار قابل توجهی در این نقطه در زمان” مانفرد گفت.

بازیکنان’ association کاهش یافته است به نظر مانفرد اظهارات.

MLB ادعا می کند هر اضافی به طور منظم فصل بازی در خالی ballparks باعث $640,000 به دلیل از دست دادن 40 درصد از درآمد به دروازه. اتحادیه مورد اختلاف است MLB ارقام اما آن ادعا شده است با توجه به اطلاعات آن نیاز به یک ارزیابی کامل.

“برخی از صاحبان ذکر کرده اند که داشتن یک تیم نیست بسیار خالص سود.. شما می دانید چه شرکت های دیگر نیست و بسیار خالص سود ؟ آمازون ایم” واشنگتن پارچ حداکثر Scherzer عضو اتحادیه هشت بازیکن اجرایی فرعی.

مانفرد گفت: MLB Network طرف شد “بسیار نزدیک” به توافق بر سلامت پروتکل های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im