راب شاو: آدریان دیکس و راه طولانی برای تبدیل شدن به وزیر بهداشت B. C. نیاز

محتوای مقاله در ادامه

آخرین تماس این است که همیشه به همسر رنه Saklikar یک وکیل تبدیل شاعر که او می گوید که همچنان به مثبت ترین چیز در زندگی خود را. او در خانه در ونکوور در حالی که او صرف بیشتر روز در ویکتوریا نظارت بر COVID-19 پاسخ از قوه مقننه است. او محافظت از حریم خصوصی به شدت. “او در ادامه به تاثیر مثبت بسیار زیادی روی من بعد از این همه سال او گفت:” به سادگی.

در نهایت او سر به رختخواب. قدیمی insomniac دیکس که جان سالم به در دو تا سه ساعت خواب در شب است نه بیشتر. این روزها او می گوید که او می شود یک جامد شش. بیشتر از زمان. شب گذشته نبود که او اذعان می کند. این روزها وجود دارد بسیاری در ذهن خود.

امروز به عنوان وزیر بهداشت, دیکس یک پیاده روی یادآوری عجیب و غریب چگونه یک کسب و کار سیاست می شود. چوب در اطراف به اندازه کافی بلند و شما می توانید تجربه یک حرفه رنسانس در غیر محتمل ترین راه. شاید به عنوان دیکس آیا شما تبدیل به فرد مناسب در شغل مناسب در زمان مناسب.

در پایان آدریان دیکس نبود برتر اهالی بریتیش کلمبیا می خواستم در سال 2013. اما او به طول انجامید طولانی به اندازه کافی برای تبدیل شدن به وزیر بهداشت آنها به شدت مورد نیاز در سال 2020 است.

[email protected]

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im