راب شاو: کاهش B. C. بودجه تحت الشعاع قرار توسط خط لوله تظاهرات

نظر: B. C. دولت اخیر بودجه است که اساسا بودجه سال آینده پر از آرام هک و اسلش به برنامه ها و خدمات شما هرگز تصور کرده اند در مواجهه با شمشیر تحت NDP دولت است.

وزیر مالیه کارول جیمز و برتر جان هرگن به اشتراک گذاری یک کلمه قبل از او ارائه بودجه سخنرانی از مجلس قانونگذاری در B. C. مقننه در, Victoria, B. C., در روز سه شنبه, فوریه 18 سال 2020 است. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات

ویکتوریا — مداوم ساحلی GasLink خط لوله تظاهرات قرار داده اند برتر جان هرگن دولت در حالت بحران به ماه گذشته است.

اما وجود دارد یک پوشش نقره ای برای هرگن دولت: محاصره را به طور کامل تحت الشعاع قرار تجزیه و تحلیل جدید بودجه استانی.

که یک چیز خوب برای NDP. چون بیشتر به شما جزئیات امور کارول جیمز آخرین طرح مالی بیشتر شما متوجه چه ناراحت کننده سند آن است که برای دموکرات ها برای حمایت از.

این اساسا یک ریاضت بودجه پر از آرام هک و اسلش به برنامه ها و خدمات شما هرگز تصور کرده اند در مواجهه با شمشیر تحت NDP دولت است.

جیمز کاهش بودجه برای حمل و نقل عمومی و غیر نظامی-رهبری تحقیقات پلیس بازرسی مواد غذایی و حفاظت از محیط زیست پارک های حفاظت افسران جنگلداری اجرای اولین کشور طرح تجارت بین المللی, کسب و کار کوچک, بهداشت روان, سیاست و پژوهش, ایمنی جاده, گردشگری, ضد نژاد پرستی و نفرت گفتار پیشگیری از برنامه های چند فرهنگی و ورزشی است.

این ارقام به خاک سپرده عمیق در خط برآورد بودجه خود را به راحتی هرگز ذکر شده در بسیاری از صفحات از نیمه واقعی دولت ارتباطات مواد.

“بودجه در مورد انتخاب” جیمز به خبرنگاران گفت: در Feb. 18 بودجه قفل.

“این مورد در نظر گرفتن یک نگاه در منابع ما و اولویت است که ما به عنوان یک دولت است. من فکر می کنم اگر شما تا به حال گرفته شده نگاه کنید در دولت های گذشته آنچه اغلب اتفاق می افتد در این زمان هنگامی که شما را دیدم اعتدال در اقتصاد است که شما می توانید برنامه ها و خدمات را کاهش دهد. شما می توانید برنامه حذف شده است. شما می توانید خدمات و پشتیبانی برای خانواده ها حذف شود. ما در حال انجام آن است.”


وزیر دارایی کارول جیمز باید یک بودجه برای انتشار قبل از اهالی بریتیش کلمبیا به پای صندوقهای رای بار دیگر در 2021.

همین کریگ | دولت Communica / PNG

جیمز در سال دو اجباری کاهش در سراسر همه وزارتخانه ها برای دستیابی به 300 میلیون دلار سالانه “اختیاری” صرف.

چه شده است کمرنگ تا کنون ؟ جیمز و وزارت نمی خواهد تولید یک لیست اصرار آن را سخت برای پیگیری به این دلیل که پول می رود به خدمات (با وجود این واقعیت که هر وزارت مورد نیاز است برای ارسال به یک به وضوح جزء به جزء لیست پتانسیل کاهش و عواقب).

هنوز هم شما می توانید نقطه ترک در نما.

B. C. حمل و نقل هشدار داده است در مورد یک غرفه به ridership رشد پس از دولت منقبض عامل خود را عطا کند. جیمز گفت: حمل و نقل به منظور جلب از آن عامل مازاد را برای تغییرات. در سال جاری چه بود یک بار $42 میلیون کوسن های مالی در برابر هر گونه تغییرات غیر منتظره به اتوبوس سطح خدمات خواهد رفت به عنوان B. C. حمل و نقل خالی آن پیگگی بانک برای کمک به NDP تعادل بودجه خود را.

چه پیامدهای بودجه ؟

بازرسی ایمنی برای گوشت و غذاهای دریایی و کشاورزی-محصولات غذایی کاهش تقریبا 12 درصد است.

RoadSafetyBC اجرا می شود که ترافیک برنامه های ایمنی و نظارت نامناسب دیسک های برش سه درصد کاهش دهد.

غیر نظامی به رهبری مستقل تحقیقات دفتر که نظارت مرگ و موارد آسیب جدی در برابر پلیس برش سه درصد است.

حفاظت از محیط زیست تهویه و نظارت بر کیفیت آب و مدیریت آفت کش ها و در پاسخ به در معرض خطر زیست محیطی در شرایط اضطراری قطع سه درصد است.

میلاد پارک های تعمیر و نگهداری کاهش دو درصد و حفاظت ماموران گشت آن قسمت برش دو درصد است.

جنگلداری اجرای برش شش درصد است.

تجارت بین المللی کاهش هفت درصد (اما احتمالا نه در خارج از کشور تجارت junkets توسط کابینه وزیران).

کسب و کار کوچک, مهاجرت و پناهندگان کارگر برنامه های کاهش 2.4 درصد است.

گردشگری, فرهنگ و هنر, برش 1.5 درصد است.

ضد نژاد پرستی و نفرت سخنرانی برنامه های پیشگیری همراه با اقتصاد خلاق بودجه چند فرهنگی و ورزشی کاهش دو درصد است.

برخی از این کاهش به ویژه نامطلوب با توجه جیمز خود بودجه گفتار.

“ما می دانیم که تحقق این اولویت ها به معنی قوی اقدام آب و هوا و معنی دار, آشتی با مردم بومی و تعهد به عدالت تنوع و شمول” او گفت:.

چه پس از آن را از 13 درصد کاهش به B. C. s “آب و هوا” برنامه ای است که “فراهم می کند پشتیبانی برای فعالیت های مورد نیاز برای دیدار با استان اقدام آب و هوا هدف”? آن اهداف قرار است برای ملاقات با دولت جدید CleanBC طرح که centrepiece از NDP-سبز قدرت های معامله. در صورتی که نگران سبزی و مستقل MLA اندرو ویور آنها را نشان نمی دهد آن را — هر سه رای به نفع بودجه پنج شنبه.

پس از آن وجود دارد در حال انجام است آشتی بحران با سازمان ملل برانگیخته شده توسط این خط لوله شد. برای برخی از دلیل دولت تصمیم گرفت این سال به قطع وزارت بومی روابط و آشتی تقریبا 10 درصد است.

هرگن بستری به خبرنگاران گفت روز شنبه دولت و بیشتر به انجام به منظور بهبود سلامت روان و اعتیاد. اما دولت خود را اصلاح کرده, تقریبا پنج درصد کردن بخش مسئول تحقیق و رشد جدید سلامت روان و اعتیاد خدمات.

این درست است که بودجه را ارائه می کند کوچک تورمی را افزایش می دهد برای پوشش caseloads در خدمات اجتماعی و ناتوانی کودک رفاه آموزش و پرورش و جاهای دیگر. مراقبت های بهداشتی به طور معمول بزرگترین آسانسور. و وجود دارد فقط به اندازه کافی پول نقد برای مسکن مقرون به صرفه و $10-یک-روز مراقبت از کودکان قصد دارد به نگه داشتن آنها را در 10 سال اجرای برنامه.

پول به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقاد از گروه های اجتماعی است که این استان همچنان به underfund قربانیان جرم و جنایت و تجاوز جنسی بازماندگان. زمان NDP هواداران که می خواستم برای دیدن یک افزایش کمک های اجتماعی و ناتوانی و پناهگاه نرخ نیز نا امید.

به طور کلی این نوع از بودجه است که می تواند نوشته شده توسط قبلی B. C. دولت لیبرال در آن اوج احتیاط و احتیاط و ریاضت.

جیمز را انتخاب کنید.

با اقتصاد, نرم, و بین المللی عدم افزایش, او می تواند غوطه ور بودجه به کسری بودجه برای ادامه کمک های مالی حزب دموکراتیک ملی بلند پروازانه انتخابات وعده ها و برنامه های اجتماعی است.

با وجود تشویق از سمت چپ متمایل اقتصاددانان جیمز را انتخاب و به مسیر رفتن است.

نتیجه این است که یک بودجه کامل, کاهش, که می تواند سمی برای NDP را به رای دهندگان در انتخابات شرکت کند. شاید بزرگترین دور از تمام ورزش است که هرگن باید بسیار با اعتماد به نفس است که او را به رفتن به پای صندوق های رای این سال است.

خوشبختانه برای جیمز او یکی رو بیشتر بودجه قبل از انتخابات است.

انتظار می رود که به طور معجزه آسایی باز floodgates از صرف در تمام مناطق دور شستشو طعم تلخ این سال کاهش و clawbacks به خدمات دولت. سپس NDP قرار داده خواهد شد این لیبرال-lite ریاضت بودجه در قفسه و هرگز صحبت از آن دوباره.

[email protected]

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im