مترو ونکوور رای دهندگان به بن بست رسیده بین حاکم B. C. NDP و مخالفت لیبرال ها بر اساس یک نظرسنجی.

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد اندرو ویلکینسون B. C. حزب لیبرال در یک کراوات با حاکم B. C. NDP در مترو ونکوور. آرلن Redekop / PNG

ویکتوریا — مترو ونکوور رای دهندگان به بن بست رسیده بین حاکم B. C. NDP و مخالفت لیبرال ها در این استان باقی مانده تقسیم همراه آشنا روستایی در مقابل خطوط شهری با توجه به یک نظرسنجی.

این نظرسنجی می آید که هر دو طرف سطح شیب دار بالا نامزدی تلاش در کلید ridings در مورد ضربه محکم و ناگهانی از انتخابات اتفاق می افتد بعد از این سال به دلیل بی ثباتی ناشی از سبز رهبری مسابقه و خروج از رهبر سابق اندرو ویور که نشسته است به عنوان یک مستقل است.

حدود 33 درصد از B. C. رای دهندگان آرای provincewide حمایت از لیبرال ها و دیگر 33 درصد NDP. سبزی تا به حال 17 درصد پشتیبانی از تقریبا این حزب رای مردم در انتخابات 2017. B. C. محافظه کاران آمار هفت درصد در نظرسنجی — مسلما مصنوعی بالا برای یک مهمانی که نیست ثبت شده است که سطح در انتخابات پس از سال 1972 است.

حزب دموکراتیک ملی و لیبرال ها باقی می ماند گره خورده است در حاشیه خطا در سرزمین اصلی پایین تر. NDP 10-نقطه سرب در جزیره و لیبرال ها نه نقطه سرب در داخل کشور و شمال.

سبزی نظرسنجی در تقریبا 23 درصد در جزیره بستن لیبرالها در حاشیه خطا.

لیبرالها راه اندازی این نظرسنجی توسط افرا برگ استراتژی های اجرا شده توسط سابق لیبرال استراتژیست Dimitri Pantazopoulos. آن را مورد بررسی 801 رای دهندگان provincewide از Jan. 20-23 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد است.

“اعتقاد من این است که یک نقشه راه برای پیروزی گفت:” لیبرال MLA Jas Johal. “ما باید به تمرکز بر روی re-تعامل با اهالی بریتیش کلمبیا. ما باید به تمرکز بر گرفتن نامزدهای جدید در خارج وجود دارد با سیاست جدید ایده.”

ارقام تقویت هر چه تمام استراتژیست های حزب به نظر می رسد اذعان کرد: یک انتخابات برگزار می شود در سال جاری این امر به احتمال زیاد به یک مبارزه شدید برای تعداد کمی از رای دهندگان نوسان در کمتر از یک دوجین کلید مترو میدان نبرد سوار در ساری, Burnaby, Maple Ridge, Richmond و شمال ونکوور.

محیط زیست, تغییر اقلیم و گرمایش جهانی در حال بالا مسائل در ذهن رای دهندگان در تمام مناطق استان با توجه به نظرسنجی.

قیمت مسکن نزدیک است در مترو ونکوور و جزیره اما در داخل کشور غرق شده است با مراقبت های بهداشتی, اقتصاد, خطوط لوله و ارشد مراقبت با توجه به نظرسنجی.

این بررسی نشان داد کثرت رای دهندگان احساس نمی NDP تحویل به روز در راه حل های عملی در آن انتخابات وعده به بهبود قیمت برای مالکان و اجاره, مقابله با خودکار نرخ بیمه و یا پیشرفت واقعی در پول شویی.

که می تواند باز کردن یک خیابان برای لیبرالها به ادعای حزب دموکراتیک ملی است در نظر گرفتن این استان در مسیر اشتباه است و سزاوار نیست که زمان بیشتری را در دفتر.

اما لیبرال ها نیز بخش خصوصی اعلام کرد که دیگر رای گیری هنوز هم نشان می دهد برخی از احساسات منفی به سوی B. C. لیبرالها از 16 سال در دولت و این که بسیاری از رای دهندگان هنوز هم به نظر می رسد مایل به هرگن و NDP به نفع شک در مسائل کلیدی است.

حزب دموکراتیک ملی زیست محیطی طرح مراکز اطراف آن CleanBC برنامه های پشتیبانی شده توسط این سبزی است که مجموعه یک مسیر برای کاهش آلودگی اهداف با تقویت برق, ممنوعیت جدید گاز فروش خودرو توسط 2040 و انطباق گاز طبیعی مایع میباشد.

لیبرال را هنوز اعلام نظر زیست محیطی طرح. این نظرسنجی نشان می دهد حزب خواهد نیاز به راه رفتن tightrope در تهیه چنین پیشنهادی به طوری که آن را تجدید نظر به هر دو رای دهندگان شهری که بازیگران رای گیری برای NDP در سال 2017 بدون اعتقاد قوی لیبرال پایه در داخل کشور و شمال که در آن معدن, LNG, خطوط لوله و دیگر منابع طبیعی پروژه باقی می ماند یک منبع کلیدی از مشاغل است.

نزدیک نتایج این نظرسنجی نشان می دهد رای دهندگان باقی می ماند که تقسیم می شود به عنوان آن را در سال 2017, انتخابات, که در آن حزب دموکراتیک ملی و لیبرال ها تقریبا در رای مردمی. لیبرال ها کاهش یافت و از 47 به 43 کرسی حزب دموکراتیک ملی افزایش یافت و از 35 به 41 کرسی و سبزی از یک تا سه صندلی.

یک قدرت هسته ای بین NDP و سبزی قرار داده و برتر جان هرگن در قدرت است. اما نقشه استانی باقی مانده بود با یک حزب لیبرال غالب در شمال و داخل کشور و حزب دموکرات با یک پایگاه قدرت در شهری ونکوور و در جزیره ونکوور.

حزب دموکراتیک ملی, مدیر اجرایی, Raj Sihota گفت: تازه ترین نظرسنجی در ماه دسامبر پژواک تنگی از هر مسابقه.

“بریتیش کلمبیا رای دهندگان که آنچه در آن است از آن خواهد شد یک انتخابات نزدیک” او گفت:. “به طور کلی, B. C. لیبرال ها همچنان به مبارزه برای تعریف رهبر خود را و است که کشش خود را. و آنها هنوز به زمین در یک معتبر داستان در مورد چرا مردم باید اعتماد آنها را دوباره.”

بعد از برنامه ریزی استانی انتخابات Oct. 16, 2021.

اگر چه برتر جان هرگن بستری سبز رهبری نژاد و ویور خروج به افزایش بی ثباتی او همچنین به دنبال تعدیل گمانه زنی ها در هفته گذشته است که او می خواهد در اوایل مسابقه.

“من برنامه ریزی برای تماس با یک انتخابات گفت:” پس از یک سخنرانی در پرنس جورج در روز چهارشنبه. “تنها افرادی که به نظر می رسد به تقاضاهای مصرانه برای انتخابات هستند B. C. لیبرال. … مردم B. C. نیست گفت: ما نیاز به یک انتخابات است.”

با اینحال جدید دموکرات ها در حال بی سر و صدا در حال آماده شدن.

حزب باز آن نامزد روند هفته گذشته است. مرتب کردن نامزد و اینکه آیا زمان MLAs در حال اجرا دوباره را “چند ماه” Sihota گفت.

لیبرالها باید هشت نامزدی نژادها در حال حاضر باز از جمله در Stikine, که در آن این حزب امیدوار است برای به چالش کشیدن NDP جنگل وزیر داگ دونالدسون و در Oak Bay-گوردون سر که در آن به دنبال پیروزی تاریخی سرزمین با بازنشستگی ویور.

Cariboo-Chilcotin MLA دانا بارنت روز پنجشنبه اعلام کرد او را نمی خواهد اجرا دوباره پیوستن به لیبرالها استیو تامسون, لیندا رید لیندا لارسون و رالف سلطان در امید بستن برای دوران بازنشستگی.

لیبرال نامزدی نژاد در Abbotsford جنوبی آغاز شده و روز شنبه در یک پیشنهاد به جای MLA داریل Plecas که پناهنده از حزب برای تبدیل شدن به سخنران در سال 2017.

و این حزب است که مجموعه ای را به تحسین سابق میپل ریج عضو شورا Cheryl اشلی به عنوان نامزد خود در میپل ریج-پیت مرغزار در مارس 8 جلسه در یک پیشنهاد سعی کنید را به نفع خود به دو میپل ریج نوسان سوار NDP امن در سال 2017.

rshaw@postmedia.com

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im