نظر: B. C. s رهبران حزب امیدوارم که روز سه شنبه بودجه را تنظیم مجدد سیاسی خود را به بخت و اقبال پس از هر یک از آنها دچار بدبختی اولین جلسه در هفته.

مرطوب’suwet’en اردوگاه معترضان در مقابل قوه مقننه قبل از سخنرانی از تاج و تخت در, Victoria, B. C., در روز سه شنبه, فوریه 12 سال 2020 است. چاد Hipolito / CP

ویکتوریا — B. C. ولایتی رهبران حزب امیدوارم که روز سه شنبه بودجه را تنظیم مجدد سیاسی خود را به بخت و اقبال و پس از آنها هر کدام در راه خود را دچار بدبختی هفته اول بهار قانونی جلسه.

برای NDP برتر جان هرگن این سری از تظاهرات که هدف مجلس و دولت و دفاتر تحت الشعاع تاج و تخت خود را بیان و به رشد گسترده تر ملی واکنش در برابر دولت او را از دست داده و برای اولین بار سازمان ملل آشتی مسائل به عنوان فعالان محاصره بزرگراه بنادر و خطوط راه آهن در سراسر کشور است.

برای B. C. سبزی آن را تعجب آور نیش از معترضان که هم در حزب دو MLAs حتی اگر آنها می خواهم تلاش برای متحد و همدردی با تظاهرات.

و برای B. C. رهبر حزب لیبرال اندرو Wilkinson این یک هفته که در آن او طولانی مواجه شده و در زمان گیج کننده مبارزه با بدترین دشمن خود: خود را بزرگ ،

هرگن آن زمان بدترین.

تظاهرکنندگان مخالف دولت را تصویب ساحلی GasLink گاز طبیعی خط لوله گاز در شمال شرق تیمی با تغییر آب و هوا فعالان عدالت اجتماعی رزمندگان و آنچه به نظر می رسد محتمل زیادی از دانشجویان دانشگاه به لحاظ جسمی بلوک درب در مجلس قانونگذاری سه شنبه مجروح شدن چند تن از کارکنان و جلوگیری از بیش از نیم دوجین MLAs از قادر بودن به صندلی خود را در خانه.

برتر بستری او “محزون” با حوادث و در زمان 24 ساعت قبل از صحبت های عمومی. نه تنها تاج و تخت خود سخنرانی سقوط تخت بود اما عمیقا لحظه ای شرم آور برای یک NDP دولت است که صورتحساب خود را به عنوان یک رهبر ملی در آشتی است و زمان زیادی را صرف نوازش خود را در پشت به عنوان اولین استان برای تصویب به صورت قانون در سازمان ملل اعلامیه حقوق مردمان بومی.

سیاسی واکنش تنها بدتر به عنوان هفته پیشرفت به عنوان معترضان در حمایت از یک گروه از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مسدود ونکوور پورت باعث shutdown از شرق کانادا را در سیستم راه آهن و چپ خشمگین مترو ونکوور مسافران سرگردان باعث لغو West Coast بیان. توسط پنجشنبه, نخست وزیر جاستین ترودو درگیر شد در چه حال تبدیل شدن به یک بحران ملی.

ساحلی GasLink خط لوله در مرکز تظاهرات مخالف است توسط یک گروه از مرطوب’suwet’en ارثی ندارند. اما آن را نیز تایید و انتخاب مرطوب’suwet’en شورا و 20 دیگر برای اولین بار سازمان ملل گروههای موسیقی در طول مسیر.

هر دو B. C. NDP و لیبرالها حمایت از این پروژه است.

B. C. سبزی که مخالف هستند و سعی کرد به افتراق خود را publicly. در عین حال آن را معکوس.

این حزب به تازگی فرستاده موقت رهبر آدم اولسن به’suwet’en خاک برای دیدار با ارثی ندارند. آخر هفته گذشته اولسن و MLA سونیا Furstenau نشان داد تا در مجلس در اعتراض به اردوگاه ایستاده بودند و صحبت می کنند به جمعیت.

بنابراین تصور کنید که تعجب از اولسن و Furstenau زمانی که آنها سعی کنید به قوه مقننه برای تاج و تخت سخنرانی سه شنبه و همان کسانی که معترضان به طور ناگهانی تبدیل شده بر روی آنها تشکیل یک دستکش بلند برای مسدود کردن راه خود را از شعار “ایستادگی با ما” و فریاد در چهره خود را به عنوان پلیس همراهی آنها را در داخل.

“ما باید منعکس کننده در مورد چگونه من و همکارانم تحت درمان قرار گرفتند” اولسن بعد گفت: در یک سخنرانی در خانه. “من مشکل بزرگ توصیف بسیاری از آنچه که من تجربه کرده … به عنوان صلح آمیز است.

“من شنیده ام گزارش از تجارب دیگران نیز هست و مهم آن به نام آن. چیزی است که نه لزوما غیر خشونت آمیز فقط به خاطر اینکه ما جیغ آن است. بخشی از آنچه که از دست رفته بود دیروز ارشاد از بزرگان که به من آموخت که شما می توانید با استفاده از قدرت پشتیبانی ساخت و یا شما می توانید آن را به پاره کردن آن. آنچه که ما در این زمان نیاز است نه پاره شدن مردم از هم جدا بلکه یک نیروی قادر به آوردن مردم با هم است.”

مشکلات مواجه توسط حزب دموکراتیک ملی و سبزی ارائه فضای کافی برای مخالفت رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون را به علامت خود را در مورد این مسئله.

لیبرال ها به دنبال متحد خود با اهالی بریتیش کلمبیا خشم در ناراحتی از جاده و حمل و نقل محاصره و در حالی که تلاش برای به تصویر کشیدن NDP و سبزی به عنوان بیش از حد نرم معترضان که نمی احترام به حکومت قانون است.

اما Wilkinson خرابکاری. او در ادامه RedFM صبح روز چهارشنبه و سعی در نقد یک NDP تاج و تخت سخنرانی پیشنهاد به پرداخت پنج روز کاری به مردم در حال فرار از خشونت خانگی به عنوان “پنج روز مرخصی با حقوق برای کسی که در سختی ازدواج است.”

محکومیت سریع در آینده از همه طرف. لیبرال ها’ شانس به نمره امتیاز در اعتراض چالش های NDP و سبزی تبخیر.

ویلکینسون ساخته شده مسائل بدتر از روز بعد با اعتراف او با استفاده از “انتخاب اشتباه از عبارت” اما در واقع نه گفت: متاسفم.

توسط پنجشنبه, چند زن لیبرال MLAs او را به کار در مقابل تمام اتاق در یک بسته-درب های پارلمانی نشست. مدت کوتاهی پس از Wilkinson پدید آمده می گویند: “من ساخته شده یک اشتباه جدی در استفاده نامناسب اصطلاح برای توصیف خشونت خانگی است که یک مسئله بسیار جدی در جامعه ما است. و من متاسفم که اشتباه و عذر خواهی برای آن است.”

اما خیلی دیر شده بود.

برای لیبرال ها ویلکینسون دهان بزرگ غلبه به اشتباه انتخاب عبارت ذاتی و توانایی خود را به ساقه در پا در بدترین زمان ممکن تبدیل به یک مشروع پشت صحنه نگران باشید. او متعهد مشابه gaffes سال گذشته زمانی که او به نام اجاره “حواس پرت از زندگی, اما می توان آن را واقعا لذت بخش” در هنگام اجاره بحران و هشدار داد یک NDP پیشنهاد برای خلاص شدن از وام دانشجویی بهره خواهد به سادگی اجازه دهید دانش آموزان “انجام دور” با بدهی.

خوشبختانه برای همه, پارتی, رهبران, روز سه شنبه بودجه استانی را فراهم می کند تنظیم مجدد. همه آنها نیاز به آن به شدت پس از یک بدبختی برای اولین بار در هفته.

rshaw@postmedia.com

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de