نورد تماس ردیابی در ایلینوی یک وظیفه دلهره آور اما ضروری متخصص می گوید

تقریبا یک چهارم از coronavirus تست های انجام شده در این Howard Brown درمانگاه بهداشت در هاید پارک شده اند آینده را مثبت و بالغ بر حدود 20 جدید موارد تایید شده در روز است.

تشخیص اولیه این است که فقط شروع کارکنان در کار ، چه می آید بعدی است که این کار دشوار ردیابی کردن هر فرد است که بیمار ممکن است مواجه می شوند, زمان آزمایش سلامت عمومی عمل معمولا شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی.

هر چند محلی و مقامات دولتی گفته اند که فرآیند کلیدی است برای کاهش همه گیر و بازگشایی دولت در مقیاس بزرگ طرح شده است اعلام کرد برای رسیدگی به وظیفه دلهره آور از ردیابی کردن هر کسی که در تماس با رشد تعداد COVID-19 بيمار. در چهارشنبه 2,253 مورد جدید گزارش شده در سراسر ایالت ایلینوی به عنوان مجموع تعداد موارد تحت الشعاع 50,000.

یک روز به ازای هر بیمار

Dr. John Schneider, یک دانشگاه شیکاگو و عضو هیات علمی که در خدمت به عنوان Howard Brown کلینیک پزشکی, مدیر توضیح داد که یک کارمند نیاز به حدود یک روز کامل برای تماس با فرد مبتلا در کل زنجیره مستقیم و غیر مستقیم تماس با ما. که وب اتصالات به طور معمول متشکل از حدود 10 نفر بیشتر از آنها نیست و حتی دور شده اصلی و بیمار.

در حالی که تقریبا دو سوم از کسانی که تماس وزش نسیم تا تست مثبت اشنایدر گفت: تماس نزدیک با فرد آلوده هستند و حتی به احتمال زیاد به پایین آمدن با این بیماری است. در مواجهه با یک ویروس مرگبار است که می تواند گسترش خائنانه به حامل که نشان ندهید علائم تماس با ردیاب باید به سرعت حرکت می کند به قطع زنجیره ای از عفونت است.

Dr. John Schneider, Howard Brown, مدیر پزشکی,
ارائه شده

“قطعا وجود دارد موارد که در آن ما مشاهده شده است که اگر ما دخالت چند روز قبل از آن ما می تواند مانع از انتقال وقایع گفت:” اشنایدر که تیم متشکل از 15 تماس با ردیاب و سه “اطلاعات مردم است.”

اشنایدر معتقد است دولت کند بوده است به راه اندازی یک بزرگتر تلاش و نگه می دارد که گرفتن یک تماس سیستم ردیابی در جای خود بسیار حیاتی است برای پاسخ به شیوع فعلی و امکان تجدید حیات در چند ماه.

“من واقعا فکر می کنم آن را در مورد انجام بهترین ما می توانیم در حال حاضر دانستن آن نخواهد بود کامل,” او گفت:.

سیستم دولتی یک کار در حال پیشرفت است, رژیم صهیونیستی می گوید:

مقامات نمی گفت که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد نیاز به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی در سطح ایالت.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که مقامات دولتی هنوز در تلاش برای “چرخش” یک سیستم است که او گفت: “بسیار بزرگ تلاش” است که نیاز به استخدام و فن آوری است. و ایلینوی وزارت بهداشت مدیر نگزی Ezike اشاره به یک مقیاس بزرگ کارگیری از تماس با ردیاب در مصاحبه هفته گذشته با نیویورکر گفت: هزاران نفر خواهد بود به احتمال زیاد مورد نیاز در سراسر کشور.

علاوه بر سنتی جامعه توسعه شیکاگو عمومی کمیسیون بهداشت و درمان آلیسون Arwady روز سه شنبه گفت که یک برنامه نورد توسط این شهرستان در اوایل این هفته به ارائه coronavirus مربوط به کمک و اجازه می دهد Chicagoans به پیش ثبت نام برای یک واکسن در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با ردیابی.

“این نوع از فن آوری خواهد بود و در مجموع بازی را تغییر اینجا” Lightfoot گفت: در مورد مشابه فن آوری در حال توسعه در آلمان است.

محدود ردیابی محل مصرف در حال حاضر

در حال حاضر برای سلامت عمومی کارگران در شیکاگو و طبخ شهرستان در حال حاضر در حال انجام محدود تماس با ردیابی COVID-19 بيمار.

شهرستان شد استخدام 29 تماس با ردیاب به عنوان از آوریل 16, از جمله چهار اختصاص داده شده به جمع تنظیمات مانند خانه های پرستاری و طبخ زندان شهرستان است. در ضمن این شهرستان در زمان تماس با ردیابی تلاش نیز با تمرکز بر آن دسته از انواع امکانات.

به عنوان یک نتیجه محققان از هر دو بخش گاهی اوقات جمع آوری اطلاعات همان است که بعد از روت به یک ایالت سیستم مقامات دولتی استفاده کنید برای پیگیری موارد است. با توجه به اشنایدر آن را در واقع می تواند مفید باشد به چند ردیاب رسیدن به یک فرد مجرد است.

“ما یاد گرفته ایم که وقتی افراد متعدد مردمی تماس آنها بیشتر احتمال دارد به درگیر و یا به تماس گرفته شود,” او گفت:. “شما می خواهم نمی تواند به طور کامل ناکارآمد اما برخی از همپوشانی خوب است.”

شرکت خصوصی استخدام در شیکاگو

در روزهای اخیر واشنگتن-بر اساس استخدام شرکت راه اندازی شد فقط یک هفته پیش آغاز شده است استخدام تماس با ردیاب در شیکاگو و دیگر شهرهای بزرگ. Contrace بهداشت عمومی سپاه در نهایت امید به استخدام 20,000 کارگران در سراسر کشور توسط مارس 15 شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت استیو واترز در مصاحبه ای گفت:.

“تماس با ردیابی بزرگترین ما غیر نظامی بسیج پس از جنگ جهانی دوم” این شرکت می گوید در آن موارد کار که تبلیغات پرداخت از $17-22 یک ساعت.

آب گفت: تازه ضرب شده شرکت شده است قرارداد توسط هر دولتی در ایالت ایلینوی است. به جای متقاضیان از شیکاگو به احتمال زیاد خواهد بود که در استخدام یک محلی اشتغال سازمان و یا سازمان های غیر انتفاعی که او گفت: اولویت استخدام از ساکنان با “درک درستی از محلی جغرافیا و فرهنگ است.”

“مدل ما مبتنی بر این فرض استوار است که ما به عنوان عامل به عنوان یک سنتی استخدام شرکت گفت:” آب. “ما می توانیم کمک های محلی و سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی ایستادن تماس با ردیابی تلاش در مقیاس بسیار سریع و در حد بسیار پایین تر از هزینه های سنتی استخدام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im