Rookie Coby سفید بازدید نادر هوا دوباره به عنوان خریداران نهایی دست دادن رگه

Category: سانتایمز Comments: No comments

عالی بود شرکت نگه دارید.

سپس دوباره در هر زمان یک تازه کار خود را میبیند در همان محله به عنوان یک Michael Jordan دستاورد آن معمولا یک شب خوب.

“او بز” گاو rookie Coby سفید گفت: اردن است. “آن را به معنای زیادی. مثل من همیشه می گویم در تلاش برای نگه داشتن بهتر در هر بازی. من احساس می کنم در نظر گرفتن یک گام در مسیر درست است. عاشق نگه داشتن آن رفتن.”

سفید تا به حال آن که روز یکشنبه به عنوان او تبدیل به اولین خریداران rookie پس از اردن به رکورد back-to-back 30-نقطه بازی به عنوان 33 امتیاز در کمک به خریداران به 126-117 نفع واشنگتن است.

بیش از این دستاورد اما سفید بود فقط رها به بازی در یک نقش کلیدی در پایان دادن به جنگ هشت بازی از دست دادن خط.

“شما را دیدم خط ما در” سفید گفت. “ما نیاز به آن به شدت. که همیشه خوب است.”

به عنوان سفید بود که 33 به ثمر رساند در روز شنبه به از دست دادن خورشید و آمد یک شب بعد دوباره چکش 33 امتیاز اما این بار با معنا.

تا آنجا که به اشاره با اردن است ؟ اولین بار برای سفید. فصل گذشته در کارولینای شمالی شد که پیشی اردن در همه زمان ها به ثمر رساند لیست برای یک دانشجوی سال اول قبل از بولز انتخاب او را با شماره 7 به طور کلی انتخاب کنید در ماه ژوئن.

و در حالی که سفید تا به حال برخی از لحظات بزرگ قبل از همه ستاره های گذشت در افزایش ستاره بازی آخر هفته گذشته نمی نشستن به خوبی با دسته کوچک موسیقی جاز گارد. پس از آن سفید است و به طور متوسط 26 امتیاز در هر بازی.

“بدیهی است که شما می خواهید به بازی در افزایش ستاره بازی شما در حال رفتن به استفاده از آن به عنوان سوخت اما نه مثل من عصبانی شد در مورد آن من دیوانه بنابراین من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و کشتن” سفید گفت. “این بیشتر شبیه من فقط عاشق نگه بودن من. من همیشه بازی با یک تراشه بر روی شانه ام به طوری که چیزی است که من کردم برای نگه داشتن در حال انجام است.”

ژاک LaVine, به پایان رسید با 32 امتیاز و همچنین تنظیم جدید حق رای دادن رکورد بیشترین سه اشاره گر در یک فصل شکستن بن گوردون را علامت 173.

وضعیت موجود

Boylen دوست داشتم که به گزارش کمک به آینده بود روز یکشنبه اما این تنها مورد نیست.

حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

دوشنبه خواهد بود یک روز بزرگ برای خریداران’ پیاده روی زخمی که بازیکنان برخورد با آسیب خواهد یک تمرین در حالی که سالم بدن هستند و سپس Boylen باید یک ایده بهتر است که در دسترس خواهد بود در برابر رعد و برق در روز سه شنبه.

وندل کارتر جونیور (راست مچ پا) و اتو پورتر جونیور (شکستگی پای چپ) به نظر می رسد نزدیک با بال Denzel ولنتاین (همسترینگ) درست در پشت آنها.

اگر وجود ندارد به اندازه کافی پیشرفت شده گاو خوشبختانه بازی نمی دوباره تا شنبه در نیویورک, بنابراین باید حداقل دو شیوه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>