Ruptly شروع سال با شکوه جهانی یوتیوب رتبه بندی

برنده جایزه بین المللی, اخبار و رسانه, آژانس Ruptly اعلام کرده دو نقاط عطف آن در کانال یوتیوب – آن را به امن یک میلیون مشترک و به نام شماره یک در لوله آزمایشگاه رتبه بندی اخیر از 30 بالا جهانی, اخبار ادارات در یوتیوب در ماه ژانویه است.

آژانس ضرب و شتم بزرگ نام امتیازهای از جمله آسوشیتد پرس, Agence France-Presse, اروپا را فشار دهید و دوربین مدار بسته+ به نقطه بالا و ستایش برجسته درخواست تجدید نظر از Ruptly تصویری ارائه شده و توانایی خود را به اسیر مخاطبان با آن خام محتوای اخبار.

صنعت پیشرو رسانه های اجتماعی الگوبرداری شرکت لوله آزمایشگاه وارد آن رتبه بندی که در آن Ruptly انباشته در مجموع بیش از 32 میلیون بازدید در سراسر همه از آن محتوای YouTube در ژانویه.

این مکان Ruptly ده میلیون انداز پیش رو از نزدیک آن رقیب TNAMCOT.

محبوب ترین ویدئو از Ruptly اخیر خط دریافت بیش از 800,000 نمایش و به تصویر کشیده تشییع جنازه عمومی ایران قاسم سلیمانی در شهر تهران. فیلم برداری از ده ها هزار نفر از مردم سیل در خیابانهای شهر برای ادای احترام خود را به ایران سابق سپاه قدس به طور کلی و دیگر رهبران شبه نظامیان کشته شدند در حمله هوایی آمریکا.

دیگر بالا-مشاهده ویدئوها از Ruptly عبارتند از: بیشتر فیلم از ژنرال سلیمانی در مراسم تشییع جنازه این زمان به تصویر می کشد آیت الله خامنه ای به عنوان او قطره قطره رهبری ادای نماز (بیش از 500.000 views); فیلم گرفتن از لحظه خطوط هوایی بین المللی اوکراین سقوط هواپیما دقیقه پس از برخاست با حداقل 170 نفر در هیئت مدیره (بیش از 400 ، 000 views); و چشمگیر تجمع در ویرجینیا ایالت به رهبری مخالفان به کنترل اسلحه مقررات پیشنهادی قبلی که ماه (بیش از 400 ، 000 نمایش).

لورا Lucchini, Ruptly سر از اخبار می گوید: “من افتخار می کنم به دیدن Ruptly محتوای جلب توجه آن را سزاوار. این آمار و ارقام جدید عهد به newsworthiness از مطالب ما تحویل برای مشتریان و از آن روشن درخواست عمومی – مشتریان و شرکای تجاری جدید به طور یکسان می توانید مطمئن باشید که ما محتوا را تولید نتایج خود را در کانال ها و سیستم عامل های بیش از حد.

“داشتن در آمده در شماره سه در همان گزارش در سال گذشته وجود دارد هیچ چیز بهتر از به رهبری صنعت در شروع سال 2020 است.”

// در این مقاله برجسته

Ruptly

ارائه “اخبار که در گسترش انداز” از طریق زمان واقعی و بایگانی بصری محتوای اخبار به تمام رسانه ها Ruptly هل مرزهای تصویری روزنامه نگاری با استفاده از آخرین اخبار جمع آوری و تکنولوژی. Ruptl…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de