دانشکده ارتباطات و هنرهای درام تیم برای به چالش کشیدن خلاقیت

دانشکده هنر ارتباطات (SCA) و درام اند تیمی را به تشویق طراحان به مرزهای تبلیغات و وارد فروشگاه تراشه جوایز.

SCA خاص ایجاد کرده پوستر است که به آژانس های تبلیغاتی دسترسی به دانشجويان ذهن خلاق.

سازمان ها را تشویق به خرید یکی از این, پوستر, نه تنها به صندوق کمک به دانش آموزان برای آموزش و پرورش است که تمام درآمد حاصل از رفتن به بورس برنامه اما همچنین دسترسی به, تازه, ذهن خلاق برای زمانی که آنها نیاز به ایده های جدید برای مبارزات. همه آنها باید انجام دهید این است که دکمه را فشار دهید بر روی پوستر و یک اس ام اس ارسال خواهد شد و به مدرسه علامت دهی به دانش آموزان است که کار در حال آمدن است راه خود را. آژانس خواهد شد و سپس ارسال مختصر و دانش آموزان را 24-48 ساعت به کار و حال خود را طراوت ایده های.

یکی از SCA پوستر.

درام را به دست آورد تا یکی از این پوستر و در نتیجه مجموعه ای از دانش آموزان دو طرفه با نتیجه به هر کسی را تشویق به ورود به فروشگاه تراشه جوایز این که آیا شما یک دانش آموز یا یک مدیر اجرایی خلاق.

گوردون جوان, editor-in-chief درام گفت: “ما می خواهیم معماران و طراحان خلاق باشد. همه بیش از حد اغلب مردم از سرکوب و عقب نگه پتانسیل واقعی خود را. تبلیغات باید در مورد هل دادن و شکستن مرزهای. واقعا نشان دادن استعداد در صنعت.

“تراشه فروشگاه جوایز در جریان بوده است برای 16 سال در حال حاضر و هر سال ما واقعا ایده های شگفت انگیز. بنابراین ما همکاری با دانشکده هنر ارتباطات. آنها آینده ستاره از تبلیغات و به آنها یک پلت فرم به درخشش آن را تشویق می کنند که خارج از جعبه نوع تفکر برای فیلتر کردن از طریق.”

چک کردن برنده شدن دانش آموزان کار می کنند زیر و mockumentary بالا زیر درام و SCA سفر در طول فرایند.

جوایز باز هستند برای ورود. هر کس که شما مطمئن شوید که شما ارائه ایده های خلاقانه خود را در قبل از آوریل 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de