دریا گروه طول می کشد بیش از سنگاپور لیگ برتر باشگاه

سنگاپور مبتنی بر دیجیتال دریا را به عهده گرفته مالکیت کامل از سنگاپور لیگ برتر (SPL) باشگاه خانه متحده برای نامعلومی مجموع.

به عنوان بخشی از تصاحب دریا تا به تغییر نام باشگاه فوتبال به شیر شهر ملوانان و معرفی کیت جدید و تیم ملی برای آینده 2020 SPL فصل است. فارست Li بنیانگذار رئیس و مدیر اجرایی دریا را در خدمت به عنوان رئیس باشگاه.

دریا که دارای پلت فرم تجارت الکترونیک Shopee و eSports پلت فرم گارنا تاکید شده است که توسعه جوانان باقی خواهد ماند و بخشی جدایی ناپذیر از شیر شهرستان ملوانان’ DNA به عنوان باشگاه به نظر می رسد به داماد نسل بعدی از استعدادها و تقویت صفوف ارشد خود را راه اندازی و همچنین سنگاپور تیم ملی.

ملوانان تاسیس شد و در اواسط 1940s به عنوان پلیس انجمن ورزشی شد و تغییر نام داد و به عنوان صفحه اصلی ایالات متحده در سال 1997 به بازتاب آن نمایندگی از سنگاپور نیروی پلیس سنگاپور وزارت خانه امور سنگاپور نیروی دفاع مدنی و مهاجرت و بازرسی سازمان.

این دو زمان SPL برنده و موفق به کسب یک رکورد شش سنگاپور جام غنائم.

جدید ملوانان مربیگری تیم خواهد بود رهبری Aurelio Vidmar یک کاپیتان سابق برای استرالیا تیم ملی. او می پیوندد پس از پیشرو آدلاید یونایتد به سال 2008 فینال لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شدن به اولین تیم استرالیا به کسب این تمایز است.

باشگاه نیز با پخش کردن پول نقد به ثبت نام بازیکنان جدید مانند سنگاپور بین المللی حسن, رو به آفتاب, گابریل Quak و Shahdan سليمان;, ژاپنی, مدافع Kaishu Yamazaki و استرالیا رو به جلو اندی Pengelly.

“دریا مفتخر است به عنوان یک شرکت سنگاپوری و ما افتخار می کنیم به بازی بخشی از ما در بالا بردن سنگاپور فوتبال به سطح بعدی. با اتحاد با یک باشگاه با یک میراث غنی و استثنایی طرفداران و سازمان ما قصد داریم برای شیر شهرستان ملوانان به تنظیم یک رکورد جدید برای فوتبال برتری در سنگاپور و منطقه گفت:” Li.

“به عنوان یک فن پرشور خودم می دانم که در سنگاپور دارای یک جامعه بزرگ از مردم که عشق فوتبال و امید ما این است که شیر شهرستان ملوانان را تقویت خواهد کرد که شور و آتش یک عصر جدید برای توسعه بازی به صورت محلی. ما نگاه به جلو به حمایت از توسعه Lion شهر ملوانان و هدایت این باشگاه را به یک دوره جدید از موفقیت است.”

این SPL رفته طریق مشکل بار در سال های اخیر و rebranded در سال 2018 اما کاهش بهره در لیگ همچنان به عنوان جمعیت حضور و غیاب بهبود یافته است به طور قابل توجهی.

فصل جدید آغاز و در 29 فوریه که در آن ملوانان را در دفاع از قهرمانان برونئی DPMM در Bishan ورزشگاه.

درام قبلا صحبت AIA عنوان حمایت از SPL در مورد اینکه چرا این تصمیم به حمایت از لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر