اول خبر خوب: “countrified” ونکوور رزمندگان در حال مخلوط کردن کمی قدیمی شهر جاده کلاه کابوی و مکانیکی گاو برای شنبه آینده بازدید از جنوب گرجستان ازدحام.

حالا خبر بد برای ملی چوگان سرپهن لیگ پاسی که پخش بازی های خانگی خود را در راجرز آرنا: آنها منفجر 5-1 و 7-2 آگهی در روز شنبه در سن دیگو و از دست 15-10 به مهر و موم در Pechanga عرصه و تضعیف به پایین پنج تیم غرب بخش با 4-7 رکورد.

کیسی جکسون از ویکتوریا گام به مهر با پنج گل و یک, کمک, کمک به تیم خود را پاک کردن یک 7-5 حاصل کار دو تیم کسری با هشت هدف انفجار در سه ماهه سوم.


بازی بعدی

چهار شنبه, فوریه. 29

گرجستان ازدحام در مقابل ونکوور رزمندگان

7 بعد از ظهر راجرز آرناآنلاین: NLL زنده


Austin Staats وسلی برگ و کایل Buchanan هر گل دو بار برای سن دیگو در حالی که کانر زمینه های زاک گریر جرمی نجیب و الیور Bosterli اضافه مجرد.

رایلی Loewen به ثمر رساند سه بار برای ونکوور در حالی که لوگان Schuss و میچ جونز سون با هر دو. مجرد بودند مشبک توسط Joel McCready, Derek لوید و کیگان Bal.

سن دیگو outshot ونکوور 64-55 گرفت و نه از بازی های 22 دقیقه در ضربات پنالتی.

سریع می شکند: به عنوان بخشی از “کشور شب” در راجرز آرنا شنبه آینده ونکوور کشور خواننده/ترانه سرا شاون Austin بازی خواهد کرد پس از بازی کنسرت. برخی از بازدید خود شامل چه من می دانم, من وجود دارد و شما تعلق دارند.

gkurenoff@postmedia.com

Twitter.com/Ohgord

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im