می گویند از دست دادن یک پروانه اواسط پرواز است “فوق العاده غیر معمول” کتمان حقیقت است.

کوچک سقوط هواپیما در یک زمینه کشاورز در Blenkinsop ولی صبح روز سه شنبه. Times Colonist

یک پروانه است که سقوط یک هواپیمای کوچک در اواسط پرواز صبح روز سه شنبه مجبور خلبان به فرود اضطراری در یک زمینه کشاورز در Saanich است هنوز داشت با وجود زودتر گزارش که آن را به حال شده است واقع شده است.

گرگ مات مدیر کل ویکتوریا پرواز, باشگاه گفت: یک گزارش که پروانه یافت شده است منتقل شده به هیئت مدیره رئیس جمهور. اما جستجو ادامه داد: بعد از ظهر چهارشنبه در مزارع اطراف GardenWorks و کوه داگلاس گلف در Blenkinsop جاده ها است.

پروانه با یک قطعه از موتور متصل خواهد شد کلید شواهد این باشگاه در تلاش برای دوباره سوار چهار صندلی Cessna 172 برای تعیین چه چیزی باعث این موتور را “شکست فاجعه بار” فقط قبل از ساعت 9 صبح در آب و هوای خشک و آسمان روشن است.

“اگر کسی آن را پیدا کرد آن باقی مانده اموال ویکتوریا پرواز باشگاه” مات گفت. “اما مهمتر از آن بسیار مهم برای بررسی به دلیل وجود یک شماره سریال در آن است که مهم است با توجه به بررسی دیگر چیزهایی که بر روی موتور.”

این هواپیما در حال حاضر در باشگاه پرواز هوایی آشیانه.

می گویند از دست دادن یک پروانه اواسط پرواز است “فوق العاده غیر معمول” کتمان حقیقت است گفت: Colin Williamson, هیئت مدیره, رئیس جمهور, Victoria, باشگاه پرواز. “من شنیده ام از آن اتفاق می افتد قبل از.”

مرتبط

بد آب و هوا است که شایع ترین عامل در سقوط هواپیما و موتور شکست نادر است گفت: ویلیامسون.

ویلیامسون گفت: خلبان که پدر خود را در یک پرواز برای اولین بار زد به موتور مشکل بیش از کوه داگلاس پارک حدود 10 تا 15 دقیقه پس از خروج از ویکتوریا فرودگاه بین المللی.

این Saanich آتش نشانی که در پاسخ به این تصادف گفت: خلبان نشان داد که نشت نفت پنهان کرده بود شیشه جلو اتومبیل.

خلبان موفق به سرش تک موتور سسنا 172 گذشته خانه ها و ساختمان و بر روی یک زمینه قرمز دروازه مزرعه فقط کوتاه Beckwith پارک.

“آن درخشان بود airmanship به جلو که گفت:” ویلیامسون به طور کامل واجد شرایط خلبان که در ارتش.

هواپیما بدبختانه فقط پا از زمین که در آن فرود دنده رو در آبیاری خطوط زغال اخته بوته در زمینه کشاورز. هنگامی که آتش نشانی وارد آن هیچ دود یا شعله های آتش.

خلبان و مسافر از هواپیما خود را. آنها رنج می برد تنها جراحات جزئی هنگامی که در تلاش برای unbelt خود و خزیدن از روبترقی هواپیما اگر چه خلبان شد لرزاند حادثه گفت: ویلیامسون.

پرواز باشگاه است که منجر به بررسی آنچه اتفاق افتاده است به هواپیما, کار در کنسرت با ایمنی حمل و نقل.

این باشگاه باقی مانده 10 هواپیما شد و به طور موقت پایه برای کنترل ایمنی و پشت در عملیات ساعت بعد گفت ویلیامسون.

در ادامه مطلب Times Colonist اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de