مقامات بهداشت گفت: مورد دوم تایید شد در اواخر روز دوشنبه و فردی که یک زن در 50s.

دومین مورد از coronavirus گزارش شده در منطقه ونکوور.

مقامات بهداشت گفت: مورد دوم این است presumptive و گزارش روز دوشنبه در یک زن در 50s که میزبانی خانواده بازدید از ووهان چین منطقه است.

“او بیمار شد و چند روز پیش و مورد بررسی قرار گرفت در بیمارستان و آزمایش برگشتم مثبت” گفت: سلامت استان افسر دکتر بانی هنری.

آزمون در حال حاضر فرستاده شده به ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ برای تایید بیشتر.

هنری گفت: این زن در حال حاضر در قرنطینه در خانه و مقامات بهداشتی در حال پیگیری با زن خانوار برای تست ویروس. در حالی که آن تایید شده نیست که آیا زن بستگان آلوده هنری گفت: انتقال در نظر گرفته شده است در خانواده است.

“ونکوور ساحلی در حال انجام تحقیقات دقیق امروز خواهد بود و تست خواهد شد و همچنین مطمئن شوید که آنها ردیابی هر حرکت است که این افراد بود و مطمئن شوید که ما در تماس با هر کسی که تا به حال ممکن است تماس,” او گفت:.

با کانون coronavirus واقع در ووهان هنری تشویق هر کسی که به تازگی به صرف زمان در استان به خود قرنطینه تا دوره جوجه کشی به پایان رسیده است.

“اگر شما کسی است که در هوبئی استان در دو هفته گذشته این واقعا مهم است در حال حاضر که شما را به این اندازه گیری به دور از دیگران در نظر بگیرید ماندن در خانه و نگهداری فرزندان خود خانه” هنری گفت:, و اضافه کرد که کودکان نیاز به نظارت به عنوان آنها ممکن است تشخیص علائم خود را.

مورد دوم اعلام شد سهشنبه در طول یک به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه توجیهی با ونکوور ساحلی مقامات بهداشتی.

حداقل 427 نفر کشته شده اند و وجود بیش از 20 ، 000 موارد تایید شده در سراسر جهان که از سه شنبه.

مقامات می گویند 425 نفر در سرزمین اصلی چین در حالی که شده است وجود دارد یک مرگ در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

B. C. اولین مورد تایید شده در ونکوور ساحلی سلامت منطقه یک در 40s خود را که در سفر به ووهان مرکز بیماری است. او گفته بود دوره نقاهت در خانه.

بیشتر به آمده…

sip@postmedia.com
twitter.com/stephanie_ip

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de