دور دوم از شیکاگو برقی روروک مخصوص بچه ها خلبان به تاخیر افتاد تا اواخر تابستان

شیکاگو رابطه عشق و نفرت با اسکوتر برقی سر گرفته خواهد شد اما تا پایان تابستان به دلیل نگرانی های مالی به coronavirus بالا شهرداری دستیار روز جمعه گفت.

حمل و نقل کمیسر Gia Biagi اذعان گزینه های حمل و نقل مورد نیاز در حال حاضر بیش از همیشه به عنوان شیکاگو اقتصاد آماده به بخشی از بازگشایی و حمل و نقل انبوه در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مسافران آن را امن برای بازگشت به اتوبوس و قطار.

اما Biagi گفت که او نمی تواند موج “گرز جادویی” و تحویل دور دو از شیکاگو بزرگ آزمایش با اسکوتر برقی. تعداد انگشت شماری از شرکت ها انتظار می رود که در دوم خلبان هنوز هم باید مرتب کردن بر اساس خود را لرزان امور مالی.

“ما … نیاز به زمان برای روروک مخصوص بچه ها و شرکت ها برای دریافت آماده” با توجه به چالش های خود را در صنعت با آن مواجه است در حال حاضر, او گفت:.

“شما به دنبال در برخی از خود میکرو-تحرک شرکت ها و برخی از آنهایی که کوچک هستند و واقعا به دنبال تامین منابع مالی خود. … بنابراین برخی از ظرفیت بالقوه سوال که در پایان” Biagi گفت.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما خواسته ایم همه سوال سخت را به مطمئن شوید که آن را قابل دوام در شرکت طرف و همچنین مطمئن شوید که ما در حال راه اندازی خلبان در راه حق است.”

هر زمان که این شهرستان آماده است برای راه اندازی دومین خلبان Biagi گفت که او انتظار دارد که عبارتند از: “دو یا سه” شرکت در مقایسه با 10 در اصلی خلبان است. او همچنین قصد دارد به نیاز به اسکوتر به پارک شده در اسکله corrals و یا قفل شده است و در مکان قفسه.

“ما قطعا بسیار جدی در مورد پیاده رو و برهمی به ویژه به دلیل آن اثرات افراد معلول و مردمی دیگر. هیچ کس می خواهد به گام بیش از یک دسته از اسکوتر در پیاده رو. بنابراین قابلیت قفل تکنولوژی — قطعا” او گفت:.

در علاوه بر این به یک “قفل به” نیاز به فعال حمل و نقل اتحاد خواست این شهرستان به ارائه تخفیف به کم درآمد سواران; گسترش اولویت مناطق; تمام سفرهای pay-as-you-go; و ارائه مشوق برای سفر به و از جرم حمل و نقل.

این اتحاد نیز خواست Lightfoot دولت به حفظ اسکوتر خارج از شهر و دور از lakefront دنباله و 606 و اختصاص یک تکه از روروک مخصوص بچه ها درآمد نسبت به بهبود “پیاده روی و دوچرخه سواری زیرساخت” در “بالا سقوط دالان” در جنوب و غرب طرف.

Biagi هیچ وعده در آن جبهه بود اما استدلال می کنند که اسکوتر هستند و نه فقط یک حمل و نقل تازگی; آنها حیاتی دندانه دار در شیکاگو در حال تغییر سریع سیستم حمل و نقل.

“این جایی است که من همیشه بگو: آن را در مورد روروک مخصوص بچه ها.’ آن را بیش از حد آسان به نگاهی به یک روروک مخصوص بچه ها آن را دوست دارم فقط نوع یک اسباب بازی سرگرم کننده و شاید جدی نیست بخشی از شبکه حمل و نقل. اما از آن است که” او گفت:.

“این واقعا مهم است که ما همچنان به نگاه چگونه ما می توانیم گزینه های دیگر برای حرکت در اطراف شهرستان. اگر شما نمی خواهید به دوچرخه و آن را بیش از حد به پیاده روی یک روروک مخصوص بچه ها ممکن است فقط مناسب. این اجازه می دهد تا ما را به دریافت بیشتر از افراد متصل به شبکه حمل و نقل.”

در سال گذشته شیکاگو نورد اسکوتر برقی در طول چهار ماه برنامه آزمایشی که مطرح ایمنی پارکینگ و حقوق صاحبان سهام و نگرانی است.

ده شرکت ها شد و هر اعطا 250 اسکوتر را به عمل در 50 مایل مربع آزمون منطقه محدود شده توسط Halsted خیابان و رودخانه شیکاگو در شرق ایروینگ جاده پارک در شمال شرق هارلم خیابان و محدوده شهر در غرب و رودخانه شیکاگو در جنوب.

در آن زمان افرادی که زندگی در شیکاگو در زمان 821,615 سفر. یک مطالعه پیگیری نشان داد اسکوتر استفاده شد اغلب در طول شب راش دوره در روزهای هفته و بین 3 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر در تعطیلات آخر هفته.

نزدیک به 80 درصد از سواری آغاز و یا به پایان رسید در نیمه شرقی خلبان منطقه که در آن مقدار زیادی از دیگر گزینه های حمل و نقل وجود داشته باشد. هر چند روروک مخصوص بچه ها ridership متمرکز بود در غرب حلقه و در امتداد خط آبی نبود در همه روشن است که اسکوتر استفاده شد به منظور کاهش سفرهای ماشین یا “مکمل” جرم حمل و نقل.

در واقع “بسیار کم” درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته آنها سوار CTA اتوبوس و قطار در اغلب موارد به دلیل اسکوتر. و 34 درصد گفت: آنها با استفاده از اسکوتر برای رسیدن به و از حمل و نقل عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de