سناتور تماس به صورت مستقل پروب ‘پروژه پل هوایی و نقش Medline دیگر شرکت های

سه حزب دموکرات می چرخد تا تحقیقی گرما در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “پروژه پل هوایی” که در پرواز در ارتفاع COVID-19 pandemic — تقاضای بالا پزشکی و دستکش و روپوش و ماسک به همراه دیگر منابع توزیع شده با شش برای سود شرکت ها از جمله نورثفیلد مبتنی بر مدلاین صنایع.

سنسور. الیزابت وارن, Richard Blumenthal و چارلز شومر خواسته همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته برای انجام تحقیقات مستقل در دوشنبه نامه.

سناتور گفت: در نامه “پروژه پل هوایی—مانند گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیر—مشخص شده است و تاخیر و بی کفایتی سردرگمی و محرمانه مربوط به چندین آژانس های فدرال و بازیگران است.” آنها در حال تلاش برای تعیین “نقش دقیق” بازی های برگزار شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پسرش در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر در پروژه پل هوایی.

یک موضوع برای سناتورهای پیدا کردن که چرا کوشنر رفت و به ارتباط خود را در دنیای کسب و کار برای ایجاد “پروژه پل هوایی” به جای “نسبت به استفاده از تدارکات و لجستیک کارشناسان” در دولت فدرال است.

مالیات دهندگان پرداخت حداقل $91 میلیون دلار برای پروازهای هوایی و هیچ کس نمی داند اگر کالا شدند و در واقع تحویل به مناطق با بیشترین نیاز.

در مارس Warren از ماساچوست و Blumenthal, از, کانکتیکات, راه اندازی خود را پرس و جو به پروژه پل هوایی برای درخواست اطلاعات از Medline و پنج دیگر عرضه های پزشکی شرکت های دریافت کننده هوا حمل و نقل: کاردینال Health, Inc.; تطابق Healthcare Solutions, LLC; Henry Schein, Inc.; McKesson Corporation; و اونز & Minor, Inc. شومر از نیویورک بالا سنا دموکرات پیوست و همکارانش در تلاش برای تحقیق و تفحص است.

سناتور با ارسال این شرکت یک لیست از سوالات دقیق و در روز سه شنبه منتشر شد در پاسخ به مردم است.

پاسخ Medline — بزرگ و خصوصی برگزار شد مراقبت های بهداشتی تولید کننده و توزیع کننده — به وارن و Blumenthal پرس و جو شد باریک قانونی و عاری از بسیاری از جزئیات درخواست.

مدلاین مشاور عمومی, Alex لیبرمن در پاسخ به این پرسش که “چگونه بود خود شرکت انتخاب شده به عنوان یکی از شرکت کنندگان در پروژه Air Bridge?” گفت: این سناتورها در نامه “مدلاین هیچ دانش از دولت روند که منجر به انتخاب ما برای مشارکت در پروژه پل هوایی.”

هیچ دانش ؟

لیبرمن امضا یک یادداشت تفاهم برای هوا پل مقابله با دولت فدرال در مارس 28, با توجه به سند منتشر شده توسط سناتورهای.

در مارس 29, Medline مدیر عامل چارلی میلز بود که در کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن یک به طور گسترده ای گزارش و عکس جلسه coronavirus زنجیره تامین و توزیع کنندگان. در مارس 30, تفاهم نامه با Medline نهایی شد, امضاي رسمی با سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

مدلاین در روز سه شنبه ارائه اطلاعات بیشتر در وب سایت خود را از آن داوطلب به سناتورها: “ما فعال ما عملیات اضطراری پاسخ در فوریه و فعال شده اند هماهنگی با سازمان های دولتی” این شرکت اعلام کرد.

یک Medline سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

وجود دارد نیاز PPE – تجهیزات حفاظت شخصی – شروع در ماه مارس به عنوان دامنه این بیماری همه گیر در حال تبدیل شدن شناخته شده است. اکثر لوازم از چین آمد; حمل و نقل دریایی می تواند در ماه است.

شیکاگو سان تایمز گفته شد توسط FEMA متوسط هزینه هر پرواز بود در مورد “$750,000 – 800.000 دلار بسته به حامل و محموله بودن هوا برداشته.” FEMA گفت: Sun-Times آژانس “تحت پوشش هزینه به پرواز در منابع به ایالات متحده از خارج از کشور, کارخانه, برش مقدار زمان آن طول می کشد برای تجهیزات کشتی از هفته به روز.”

در بازگشت به صورت رایگان تسریع هوایی محموله های مدلاین و شرکت های دیگر مورد نیاز بود به فروش 50 درصد از منابع به مشتریان در “نقاط داغ” با شرکت های مجاز به فروش و بقیه به دیگر مشتریان بدون توجه به محل.

این تفاهمنامه را نمی نیاز به هر گونه افشاگری در مورد که در آن کالا توزیع شد و Medline نمی داوطلب در هر جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de