هفت خلاق تمرینات برای کمک به شما در ایجاد حتی زمانی که شما از راه دور

بنابراین شما در حال کار از خانه صرف زمان بیش از حد در زوم تماس احساس کمی نا امید و عادی کسب و کار خلاق – طراحی کارگاه افکار جلسات طراحی sprints – تا به حال به مکث. زمان به فکر می کنم دوباره. به عنوان کسی که منجر به یک کنترل از راه دور-اولین آژانس است که دارای تخصص در طراحی خدمات و UX و همچنین توسعه برنامه کاربردی وب, من می دانم دست اول است که خلاقیت و همکاری فقط اتفاق نمی افتد در فرد است.

و من می توانم به صراحت دولت است که در حال اجرا طراحی sprints و همکاری با مشتریان است که به طور کامل ممکن است حتی زمانی که شما 100% از راه دور. آن را فقط متفاوت است. قوی فرایند طراحی کمک می کند تا در کنار یک “تفکر طراحی” ذهنیت. بنابراین آیا ابزار مناسب و تجربه حرفه ای. اما همه ما نیاز به کمی سرگرم کننده بیش از حد به ایجاد کسانی که خلاق جرقه بنابراین در اینجا شش تمرین که ما با استفاده از با مشتریان برای الهام بخشیدن به فرایند طراحی ما. ببینید ما هفت خلاق تمرینات است که ما شده اند با استفاده از قبل و در طول همه گیر با موفقیت به ارائه محصولات و خدمات به مشتریان.

هدف تجسم

خوب برای شروع معمولا در ما لگد کردن کارگاه هدف تجسم. در این هر شرکت کننده طول می کشد یک لحظه به فکر می کنم در مورد تفاوت این پروژه می تواند.

شما می توانید این کار را در بسیاری از راه – طراحی, کلمات کلیدی, لیست گلوله ای و یا الهام بخش قطعه از نوشتن (من هنوز ندیده آن انجام می شود در رقص تفسیری, اما آن روز ممکن است). این نشان می دهد که هر فرد نسبت به آنچه در این پروژه باید رسیدن و کمک می کند تا مردم هیجان زده در مورد این پروژه است.

بد بو ماهی

نام بزرگ بزرگ ورزش و به خصوص برای خود و پا زدن کردن کارگاه. در بد بو ماهی ورزش شرکت کنندگان به اشتراک گذاشتن هر گونه خطرات در مورد رفتن پیش با یک پروژه است. (ایده این است که اگر آنها در حال پخش در حال حاضر آنها ممکن است چرک و تبدیل به شما حدس زده آن بد بو!)

بد بو ماهی است یک راه عالی برای مقابله با هر گونه موانع و یا نگرانی های آنها را به باز کردن و آدرس آنها را. (این هم یک فرصت برای بررسی اگر وجود دارد در واقع یک دلیل خوبی برای ادامه دهید.)

Crazy Eights

Crazy Eights سرگرم کننده و سریع ورزش ها می شود که شرکت کنندگان به طرح هشت ایده در هشت دقیقه است. همه آنها نیاز به یک تکه کاغذ (که شما بعدا می توانید نگه دارید تا خود را به وب کم) و یک قلم (اگر شما در حال انجام این کار از راه دور چیزی جسورانه مانند یک Sharpie نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش). خود را تقسیم ورق کاغذ به هشت جعبه شروع به تایمر و رفتن!

به دلیل محدودیت Crazy Eights است یک راه عالی برای دریافت, مردم برای گرفتن ایده های خود را بدون تردید. زمان وجود ندارد برای خود ویرایش یا کمرویی – آن را تشویق می کند هر کس که در اتاق گیر در سمت راست دور!

طراحی تمرینات

بسیاری از مردم فکر می کنم آنها نمی توانند در قرعه کشی و ممکن است پیدا کردن طراحی تهدید آمیز است. اما هر کس می تواند قطعا به اندازه کافی برای طراحی UX کارگاه های آموزشی. طراحی تمرینات سرگرم کننده هستند و با به اشتراک گذاشتن طرح های خود را روی صفحه با ابزار مانند Miro تمایلی شرکت کنندگان می توانند به دست آوردن اعتماد به نفس در آوردن ایده های خود را به زندگی در حالی که ایجاد اسناد و مدارک که به شما کمک درایو این پروژه رو به جلو است.

ایده های تبادل

ایده های تبادل می دهد هر یک از شرکت کنندگان یک فرصت به گام با مفاهیم و طرح های به بقیه گروه. شرکت کنندگان می توانند پس از آن رای گیری در بهترین عناصر (با استفاده از نشان می دهد از دست, رای گیری, اگر شما در زوم) و یا راه حل های همگرا با هم و یا به صورت جفت در زوم آوت اتاق.

پخش

و یکی از آخرین است که واقعا مفید بیش از حد – پخش ورزش اجرا می شود از طریق کلید اهداف خود را از لگد کردن کارگاه و یا تازه تیم خود را بر روی افراد و حالات است که توسعه یافته اند. این یک بازی سرگرم کننده و سریع راه را به هر کس که به سرعت یا به اطمینان حاصل شود آنها در همان صفحه – ما اغلب از آن استفاده کنید در شروع یک کارگاه آموزشی است.

کنترل از راه دور ابزار کار

حالا که شما هفت تمرینات آن زمان برای ‘ابزار’! شما می توانید همکاری موثر حتی اگر شما در حال کار از راه دور با یک قلم و چند ورق کاغذ. اما وجود دارد بیشتر پیچیده ابزار بیش از حد. در Cyber-اردک, ما با استفاده از تخته سفید یک برنامه Miro و نقاشی دیواری به مقایسه و تطبیق دیجیتال پس از آن یادداشت ها انجام کارت مرتب سازی و بیشتر. ابزار مانند طرح ابر و Invision کمک به ما راه رفتن مشتریان از طریق طراحی نمونه های اولیه و دریافت پیشنهادات و انتقادات در حالی که Airtable می های پژوهش داده ها آسان است. (کامل مختصر و مفید از همه مورد علاقه ما ابزار ما از راه دور-طراحی sprints کاغذ سفید – آن رایگان است.)

نتيجه گيری

ما با موفقیت storyboarded, نقشه برداری, personas و توسعه, خدمات طراحی, نقشه, همه از راه دور, همه در همکاری با مشتریان. همین دلیل است که من می توانم اطمینان شما از یک شرکت که کار می کرد از راه دور-اول برای چند سال در حال حاضر که از راه دور همکاری خلاق نیست و فقط ممکن است – می توان آن را واقعا موثر است. شما فقط نیاز به اثبات رسیده فرایند ابزار مناسب و ایده خوبی از آنچه شما انجام می دهند.

دنی Bluestone, co-founder, سایبر-اردک

// در این مقاله برجسته

Cyber-اردک

تاسیس شده در سال 2005 Cyber-اردک پیشرو آژانس های دیجیتال است که با این نسخهها کار هیجان انگیز راه اندازی و مارک های جهانی مانند سرطان تحقیقات و فناوری کمیسیون اروپا و Arsenal FC. به عنوان یک کامل se…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net