Headlining این هفته میدارد که 13th سالانه ساحلی رقص جشنواره شامل 14 بومی عملکرد گروه از سراسر بریتیش کلمبیا, آلاسکا, Yukon و Nunavut به عنوان به خوبی به عنوان مهمان از نیوزیلند.

رقصندگان از Damelahamid در حال حاضر 13 سالانه ساحلی جشنواره رقص در موزه مردم شناسی و سندان مرکز Feb. 25-1 مارس. کارلوس کاستیلو / PNG

آیا شما به دنبال ایده های تاریخ, رایگان, همه چیز برای انجام و یا فقط چیزی سرگرم کننده برای انجام در مرکز شهر ونکوور, شما نمی توانید به اشتباه با ما لیست از حوادث اتفاق می افتد در اطراف مترو ونکوور بین Feb. 21-Feb. 28.

Headlining این هفته میدارد که 13th سالانه ساحلی رقص در جشنواره.

برای ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید برای ما پوشش ونکوور هنرهای صحنه و یا اینجا را برای جستجو و سرگرمی ما لیست پایگاه داده.

در اینجا هفت چیز برای انجام در مترو ونکوور در این هفته:

13th سالانه ساحلی رقص در جشنواره

زمانی که: Feb. 25-مارس 1

که در آن: سندان مرکز New Westminster; و موزه مردم شناسی ونکوور (مدرسه اجراهای)

بلیط: از 25 دلار در damelahamid.ca

رقصندگان Damelahamid خود را در حال حاضر 13th جشن سالانه کانادا و جهانی بومی, داستان, ترانه و رقص. جشنواره امسال از 14 بومی عملکرد گروه از سراسر بریتیش کلمبیا, آلاسکا, Yukon و Nunavut به عنوان به خوبی به عنوان مهمان از نیوزیلند. برنامه نکات برجسته عبارتند از جشنواره اولین Tooma Laisa و Leanna, Wilson, درام رقصندگان و خوانندگان سنتی Inuit آهنگ ها و بازگشت چند جشنواره مورد علاقه: the Chinook آهنگ Catchers این Squamish-شرکت بر اساس Spakwus Slolem گروه دستگاه گوارش Hayetsk و دستگاه گوارش Hoan و بیشتر. جشنواره امسال نیز نشانه ونکوور اولین نیوزیلند Tuakana و Teina آکادمی رهبری گروه (TNT) یک شرکت هنرمندان در سن 5 تا 18 خواهد شد که شرکت در کارگاه های آموزشی در کنار Ewk Hyaha Hozdii و Yisya’winuxw از هشدار بای.


Comedia 2020

وقتی که: Feb. 21 & 22

که در آن: Scotiabank رقص مرکز

بلیط: از 25 دلار در eventbrite.ca

در این قطعه بر اساس دانته در کمدی الهی, mime/جنبش/رقص هنرمند Yayoi هیرانو با انجام نوازنده مارینا Hasselberg. در این سال نشانه سالگرد 30 از هیرانو را Yayoi تئاتر حرکت جامعه و هر چند این آخرین نشان می دهد از شرکت او ادامه خواهد داد به انجام ، Hirano قبلی کار می کند شامل یک سال 2017 قطعه با پیانیست سارا دیویس Buechner در نیویورک است. “خانم هیرانو همراه خانم Buechner با آرامی تلطیف pantomimes” نوشته مؤلف کرینا da Fonseca-Wollheim در نیویورک تایمز. “در حالی که او مایع حرکات به ارمغان آورد به زندگی تابلوهای برانگیخته (آهنگساز فرانسوی ژاک) Ibert او همچنین به نظر می رسید برای به دام انداختن آنها در یک نقطه نیمه راه بین بازیگوش وحی و سرد enigma ظاهری و حتی به اظهار نظر در مورد محدودیت های موسیقی را بازنمودی قدرت.”


Antibalas

وقتی که: Feb. 21 در 8 p. m.

که در آن: کالسکه تئاتر

بلیط: $30 در ticketweb.ca و گربه قرمز Main St, قرمز, گربه, Hastings, St, زولو و Highlife

Afrobeat دیدار هنرهای رزمی در فو تواریخ هفتمین آلبوم از بروکلین گروه Antibalas. این آلبوم به نظر می رسد در زمانی که خواننده/ضربی دوک Amayo در حال اجرا بود یک کونگ فو باشگاه در قبل از gentrified ویلیامزبرگ. فو تواریخ نیز سالگرد 20 از گروه که مشهور است برای حزب پرنیان از آن زندگی می کنند را نشان می دهد. “Antibalas جذب مخاطبان آن با کیفیت Afrobeat موسیقی اما گوش دادن بدون دیدن band زندگی محروم می سازد شما از کامل موسیقی تجربه” می خواند kexp.org بررسی 2019 سیاتل نشان می دهد. “آنها پر شهد سالن با لجام گسیخته انرژی و استعداد است.”


خاک اره گردآورنده: آثار جدید

وقتی که: Feb. 27

که در آن: جبهه غربی

بلیط: از 10 دلار در western-front.myshopify.com

هنرمندان محلی نشان می دهد با این نسخهها کار در حال پیشرفت در این ویژه, ارائه, از خاک جمع آوری و جبهه غربی جدید کار می کند. خوانندگان مارین Patenaude مالی MacKinnon و Tegan Wahlgren پیوست توسط Veda هیلل در پیانو به بازی بازی های انتخاب شده از یک موسیقی جدید توسط هیلل و Amiel گلدستون. رقصنده Ziyian کوان و نوازنده بیس جیمز Meger در حال حاضر ترکیبی جدید قطعه مورد مادربزرگ. لوسین Durey (با آماندا مجموع & شانس Lovett) انجام “مندرج تماس-و-پاسخ” که در آن صدا سفر بین زنده خوانندگان و صحنه ویدئو اجرای برنامه. کربین مرداک (در تصویر) و دوستان برتر آهنگ های جدید برخورد صراحت (“صراحت” ما مطلع هستیم) با سفیدی و سفید برتری.


گلدان کتری سیاه

وقتی که: Feb. 21-29

که در آن: PAL استودیو تئاتر

بلیط: 35 دلار در brownpapertickets.com

دربدر بازیکنان تئاتر جامعه ارائه برتر جهان از گلدان کتری سیاه و سفید. به عنوان “یک آینه طنز داستان” و “شجاع و تجربی آزمون از عشق و اشتیاق و مشروب” بازی با تمرکز بر یک مهمانی شام اشتباه رفته است. نویسنده لایحه Marchant رئیس سابق مدرسه فیلم ونکوور سرپرست برنامه بوده و حد عالی رساندن اسکریپت برای یک دهه. آن را ویژگی های شش حرف/بازیگران و Marchant شوهر مت Fentiman هدایت.تصویر: Riley فوربس.

رایلی فوربس / PNG

یک شب با روی فوربس

وقتی که: Feb. 21

که در آن: سنت جیمز هال

بلیط: $32 در roguefolk.سال قبل از میلاد.ca Highlife سوابق و ملیله موسیقی

خواننده/ترانه سرا Roy فوربس انجام شده است و نوشتن و ضبط برای تقریبا 50 سال در حال حاضر با داشتن صرف آمریکای شمالی عامیانه جشنواره مدار چندین بار به عنوان یک مجری و با باند UHF (با Shari اولریش و لایحه Henderson). در میان دستاوردهای خود را پوشش توسط آمریکا folksinger Shawn Colvin از آهنگ خود را در بحث در اطراف شهر. پنج سال پیش فوربس کور شد در یک تصادف اما او نمی اجازه دهید این بدبختی او جلوگیری از ساخت یک آلبوم جدید. او جشن آزادی که رکورد لبه آبی در این نمایش است.


کیم راحتی

که: تا 1 مارس

که در آن: ساری مرکز هنرهای

بلیط: از 29 دلار در artsclub.com

هنر باشگاه تولید فهم چوی کیم راحتی بازی سفر در سراسر سرزمین اصلی پایین تر و B. C. تا مارس 28. مجموعه ای در یک خانواده اجرا گوشه فروشگاه نمایش شروع به عنوان بخشی از 2011 تورنتو حاشیه جشنواره قبل از رفتن به یک اجرای موفق در سال 2012 در Soulpepper که در آن دریافت تورنتو منتقدان تئاتر’ جایزه بهترین جدید کانادا بازی. آن را نیز ارائه الهام بخش برای CBC تلویزیون های سری در حال حاضر در جریان Netflix بکشد. پس از آن کیسه اجرا کیم راحتی حرکت می کند به کوکیتلام (مارس 3-8 همیشه سبز فرهنگی مرکز) چیللیوکک (11 مارس چیللیوکک فرهنگی مرکز) میپل ریج (مارس 12 & 13, عمل, Arts Centre), برنابی (14 مارس و 14 ، Shadbolt مرکز) و سپس Kelowna, Cranbrook, Revelstoke, Nanaimo و دانکن.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de