تجاوز جنسی اطلاعات وارد شده اشتباه در Kelowna Mountie بررسی می یابد

Category: ونکورسان Comments: No comments

برای جلوگیری از اشتباهات مشابه در آینده پلیس RCMP کارکنان که مسئولیت شامل جمع آوری داده ها بهتر خواهد شد آموزش چگونه به انجام شغل خود را

فایل عکس Postmedia

فقیر ورود اطلاعات به جای بی تفاوتی پلیس توضیح می دهد که چرا بسیاری از تجاوز جنسی شکایت به نظر می رسد را رد کرد و در Kelowna RCMP می گویند.

طبقه بندی خطا در آن به نظر می رسد Kelowna پلیس با احتمال بیشتری نسبت به همتایان خود در جای دیگر به خیال چنین گزارش می شود بی اساس RCMP پنج شنبه اعلام کرد پس از ماهها بررسی است.

“استفاده از اشتباه یکنواخت جرم گزارش کدهای رایج ترین موضوع در این بررسی مشخص” پلیس گفت: در یک نسخه.

“بر اساس (ی) بررسی و اصلاح در طبقه بندی فایل های Kelowna را بی اساس تجاوز جنسی به رای است در واقع در خط با استانی متوسط” انتشار متحده است.

در سال گذشته از آن پدید آمده است که Kelowna RCMP برگشته است و تقریبا 40 درصد از تجاوز جنسی شکایت به عنوان بی اساس نرخ سه برابر بیشتر از میانگین ملی است.

برنامه نویسی اصطلاح “بی اساس” به معنای آن است که بررسی افسر اعتقاد نداشت که جنایت رخ داده بود و یا هیچ شواهدی وجود دارد که با آن به ادامه.

در سال 2018 به کلونا RCMP دریافت 82, گزارش تجاوز جنسی و تلقی 30 مورد بی اساس پس از بررسی است.

بررسی انجام شده توسط RCMP ستاد ملی تجاوز جنسی بررسی تیم نگاه در جزئیات در آن 30 مورد. دوازده نفر از آنها را “نادرست به ثمر رساند” معنی نشده باشند طبقه بندی شده به عنوان بی اساس بررسی یافت.

سیزده از 30 فایل در نظر گرفته شد از طریق فرایند بررسی می شود بی اساس است. پنج نفر از فایل های توصیه شد برای تحقیقات بیشتر است.

نقد و بررسی اعضای تیم همچنین نگاه 36 تجاوز جنسی به فایل های طبقه بندی شده به عنوان “بی اساس” توسط Kelowna RCMP در سال 2019.

از کسانی که 17 بود “به اشتباه به ثمر رساند و 12 بودند تلقی می شود بی اساس است. هفت فایل های توصیه شد برای تحقیقات بیشتر است.

اساسا این بررسی نشان داده است که Kelowna جدا RCMP با استفاده از اشتباه در ورود اطلاعات کد در هنگام عبور اطلاعات در مورد تجاوز جنسی تحقیقات به اداره آمار کانادا در نتیجه ظاهر آن است که تعداد موارد تلقی می شود و بدون شایستگی بود بسیار بالاتر از آن بود.

برای جلوگیری از اشتباهات مشابه در آینده پلیس RCMP کارکنان که مسئولیت شامل جمع آوری داده ها بهتر خواهد شد آموزش چگونه به انجام کار خود را آغاز کردند.

اما علاوه بر این یک بررسی کلی از کلونا جدا شدن “خاص به کیفیت تحقیقات و پاشي” انجام خواهد شد انتشار متحده است.

و همچنین تمام Kelowna RCMP اعضای “در حال دریافت آموزش های اضافی با توجه به رضایت جنسی و آموزش های اضافی رسمی و غیر رسمی در تروما-اطلاع شیوه و تعصب آگاهی” انتشار متحده است.

در ماه مارس Kelowna RCMP نیز ایجاد خواهد شد اختصاص داده شده تجاوز جنسی واحد. مسئولیت های آن شامل حصول اطمینان از تمام تجاوز جنسی فایل ها به درستی مورد بررسی مستند با دقت و به درستی ثبت شده برای اهداف آماری.

Kelowna شهردار Colin Basran که در زمان برخی از انتقاد برای چه به نظر می رسید بی چون و چرای اولیه حمایت از RCMP پس از نگرانی مطرح شد گفت: او روز پنجشنبه به استقبال آینده تغییرات در جدا شدن.

“امنیت عمومی توسط شورای اولویت و ما انتظار داریم هر پیمانکار کار را برای شهرستان برای اطمینان از عملیات خود دیدار که انتظار” Basran در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب Kelowna روزانه پیک خبر اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>